reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja mam nowo-stary. Póki się nie zaloguję, jest nowy, a potem jest jak zawsze.

Oczy niebieskie, dobrze, że tylko ja nie jestem taka zaczarowana w temacie paprotek. :-D Imię wybrane?
Maran-atha, te gęste paprotki mają nijako wyznaczać dzień owulacji? Czyli owu (wg paprotnika) miałaby być jutro? Masz jeszcze jakieś objawy? Serduszka były wczoraj?
 
reklama
krystianmartin a juz myslalam ze to ja cos poknocilam na komputerze :laugh2:nie no zdecydowanie tamten byl ladniejszy i przede wszystkim bardziej przejrzysty a tu wszystko takie szaro burre. stanowczo NIE LUBIE nowego wygladu :no:
 
A mi się wygląd podoba ten bardziej :D Musiałam wejść sprawdzić co tam nowego u Was i "uwolnić" się chwilę od dziecia :p bo na okrągło mi włącza kanał Disco Polo i jakieś " co to za dziewczyna, miód , malina" haha i mama, tańcz ze mną haha Padam, a jeszcze pizze zamawialiśmy na kolację uff w życiu takiej wielkiej i sytej nie jadłam, na drugi raz jak ją będę zamawiać to utworze wydarzenie na fecebooku :-D
Nuuska ja trzymam cały czas &&& :D

anias2 dużo płaciłaś za badanie męża?
Po tym co Piranha napisała na temat upłynniania to ja będę rękami i nogami męża wysyłać na badanie, bo coś mi się wydaje że też tu leży sedno sprawy. Nie to że się przyglądam czy co nasieniu :p żeby nie było że mam jakiesik zboczone hobby haha ale zanim zaszłam w ciaze pierwszy raz to nasiennie było hmm konsystencji płynnej, po kilku latach stało się hmm tak jakby gęste i tak jest do tej pory, póki mu dawalam suplementy te dziewczynkowe to znów widziałam że się bardziej upłynniło, a teraz po miesiacu odstawienia tych suplementów jest to samo co było- oczywiscie mój maz sie zapiera nogami i rekami ze nigdzie nie pujdzie na zadne badania
 
Ostatnia edycja:
macy serdusza były rano 10 dc, dziś mam 12 dc I na tym mikroskopie pojawiły sie te "paprotki", ktorych zwykle w tym dniu cyklu nie miałam, najwczesniej ok 14-15 dnia sie tak wiecej zaczynało pojawiać stąd sie nieco wystraszyłam, pytasz o inne objawy, wiec nic specjalnego jakoś, sluz mam rozciagliwy ale nie przeźroczysty jak białko jajka no I szyjka wysoko, lekko uchylona I mięknącaą tak mnie sie wydaje no I jakby mi jajnik "pikał" lewy... Na pewno jeszcze owu nie było wiec może przyjdzie w terminie I niepotrzebnie wszczełam alarm. Wszystko przez te PAPROTKI ;-) póki co sie wyluzowalam bo w sumie nie mam co panikować nic już nie zmienie a może akurat owu przyjdzie za kilka dni I plemnicory nie wytrzymaja tyle... przeciez statystycznie rzecz biorąc jeszcze nigdy nie miałam owu tak prędko wiec nie bede sie martwić na zapas ;)
 
Witajcie babeczki:)
Nuuuska kciuki dalej zaciśnięte
Ana a to pech z ginekologiem :( Noc nieprzespana pewnie po weekendowych starankach. Teraz już się niestresuj kochana:) Głowa do góry z tych staranek chłopak będzie na pewno :)Tego Ci życzę :)
Nuuska mój K też się wczół niezle Ostatnio też cos rozmawiamy a on : co u dziewczyn? a Nuuuski starania jak ?:) hihi
Marcelina witam!
Macy ja też mam tą Afrodyte i kiedyś wyskoczyły mi paprotki przed samym okresem ;) Dlatego dla pewnośći zakupiłam testy owu
Piranha oczywiście dziękuje że jesteś i że dzielisz się swoją wiedzą z nami .Jesteś kochana:)
Mi też się ta nowa grafika forum średni podoba taka szara i ponura :(
Już wypróbowałam te nowe testy ph Paski pH 4-7pH do badania pH pochwy100szt + Gratis (3662348411) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i wydają mi się lepsze od tych z 4 kwadracikami
Dzisiaj ph miałam między 5 a 5,5 A to możliwe że przy takim ph sylk nie działa? bo sprawdziłam po aplikacji sylku i ph niezmieniło się :/ to może na mnie nie działa i muszę spróbować Rephresh

Za wszystkie &&&&&&&&
 
zakrecona ja mialam tak samo z sylkiem, PH 6,0 i po sylku nic ,a nic sie nie ruszyło. Rephresh dał mi rade, do tej pory mam niskie PH :) kupie jeszcze Replens i wyprobuje :)

Elmo trzymaj się biedactwo , ja od początku do końca ciąży przesiedziałam w łazience będąc z synkiem w ciąży, życzę aby to był jednorazowy alarm :)
 
Ostatnia edycja:
Piranha kochana a powiedz mi ta witamine c to ja mam brac czy maz na ta aglutymacje?? Bo w sumie to on bierze taka musujaca witamina c 1000. Troche sie zmartwilam ta aglutynacja:( a mucosolvan to tez on ma pic? I przez jaki czas? On mnie chyba rozszarpie jak to wszystko bede mu kazala lykac;)
Czy ta wit c i mucosolvan po kilku dniach moZe juz uplynnic to nasienie czy tez wymaga to okresu ok 3 mcy?
Ja juz raz bylam w ciazy ale niestety bylo puste jajo:(


Airfix za badania placilismy cos ok 100 zl. Androlog niby powiedzial ze badania m sa w porzadku ale ja sama widze ze ta aglutynacja jest w max granicy:(
 
reklama
Do góry