reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maran o matko! :szok: Ale bylby numer :-) Czlowiek w stresie wyobraza sobie rozne rzeczy. Nic sie nie boj, moze owulka jednak sie az tak nie przyspieszy. Choc powiem Ci ze i ja z tych raczej poznoowulacyjnych a w szczesliwym cyklu owu byla juz w 13 dc wiec to sie zdarza. Poza tym Macy ma racje, Pirania pisala kilka razy ze owszem najwieksze szanse na chlopca sa przed sama owulka, jednak odleglosc 4 dni i wieksza to tez statystycznie wiecej chlopców. Na wszelki wypadek jednak gdybys zaobserwowala wczesniejsza owulke sproboj podbijac ph aplikacja sody czy tez napojami sodowymi. Choc pewnie niepotrzebnie sie stresujesz ;-)

Marcelina witaj. No wiesz, aplikacje nie sa konieczne jednak jak pewnie wiesz kazdy dodatkowy czynnik zwieksza szanse na dana plec. Ja pilam napoj sodowy od @ do owulacji wiec jesli zalezy Ci na chlopcu to tydzien przed owulka jak najbardziej powinnas pic. Nie znam tego zelu o którym piszesz, tu na forum na chlopca polecany jest Pree seed choc na chlopca jego ph 7 i tak jest niewystarczajace i dziewczyny mieszaja go z soda. Tak wiec pytanie jak bardzo Ci zalezy? :) A stosujesz diete i suplementy?

Oczy niebieskie &&&& za pomyslne wyniki. Jak samopoczucie?

EWELIN co u Ciebie???
 
Ostatnia edycja:
reklama
oczyniebieskie Elmo no to sie jeszcze bardziej zestresowałam :zawstydzona/y: Elmo a czy to podbijanie ph soda w tym przypadku ma jeszcze jakiś sens skoro sex był w 10 dc rano I plemnicory jak sa to już pewnie w środku I to wszystkie jakie sa możliwe tzn XY XX bo ja nie zakładamłam, że moze owu przyjśc szybciej bo wowczas bym tak nie postapiła... ehhhh stara głupia baba ze mnie... ale ciągle sie łudze, że może to był tylko jakiś skok etrogenów, za pół godziny pojde jeszcze raz napluc I zobacze czy dalej sa te paprotki... teraz nie moge bo jablko zjadłam ze 20 mniut temu.... ale człowiek może sie nakrecić przez głupie paprotki - chyba bloga niewiedza była by lepsza... :-(
 
Hej marcelina
napój sodowy pijesz od pierwszego dnia cyklu, czyli 1 dnia miesiączki do owulacji. Czy umiesz dokładnie określić jej moment?
Natomiast 20 minut po przytulankach należy zaaplikować sodę na palcu do środka, potem aplikować co 4 godz aż do 24 godzin po Owu.
Wydaje mi się, że ten żel Conceive powinien mieć ph wyższe, pewnie podobne do preseed, skoro piszą, że sprzyja plemnikom.
Pij też wodę z cytryną.
 
Hej dziewczyny
dziś pojechałam do lekarza z nadzieją ze już wszystkiego się dowiem
dzwoniłam specjalnie przed świętem się dowiedzieć czy dziś będzie, miał być...............................ale go nie było:angry::angry::angry::angry:
wolne sobie zrobił, i znowu wróciłam w niewiedzy
piersi już opadły:) standardowo i już nie bolą, wszystko po mału już jest ok...............niby :(:(

u mnie nie ma możliwości zaciążyć w mojej niewiedzy:-) bo albo się staramy albo nie, narazie przestałam myśleć o tym wszystkim. a mówią że stosunek przerwany jest niebezpieczny;-);-);-) u mnie lata praktyki i nic:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

tak czy siak nie mogę Was przestać czytać i do Was pisać:)
 
Elmo czuję się ogólnie dobrze, nie licząc mdłości, które mnie napadają, nigdy ie wiem kiedy i o jakiej porze.
Ana no żesz... co za pi pi pi.
VViedzma a co u Ciebie?
 
Ja tak w giga skrócie więc bardzo wyrywkowo odpiszę.

maran-atha
, wykres wygląda przedowulacyjnie ale porównując z poprzednimi to wydawać by się mogło, że do owulki jeszcze kilka dni. Co do obniżania pH - w pewnym zakresie jest faktycznie za późno bo niskie pH mogło unieruchomić plemniki Y więc do bańki jajowodu mogło dotrzeć więcej X. Jednak warto podnieść pH gdyż wciąż można w jakimś tam stopniu zwiększyć szanse wpływając na polaryzację komórki jajowej - gdyby wysokie pH naładowało ją ujemnie to wówczas być może uda się dodatnio naładowanemu plemnikowi Y nawet pomimo mniejszej ilości plemników Y jak X w zgrai walczącej o randkę :-)

Ana, co za pech :-(, a jutro lekarz może Ciebie przyjąć?

marcelina
, witaj, lepiej zamiast Conceive Plus zastosować PreSeed bo CP ma w składzie jony wapnia i magnezu a to przy staraniach o synka niewskazane, oczywiście oba specyfiki mają za niskie pH do starań o synka i należy je podnieść sodą. O wysokie pH warto dbać już na kilka dni przed owulacją, więcej nie zdążę napisać bo córcia śpiąca i muszę kompa wyłączyć i ją położyć, może potem się uda ale na pewno dziewczyny poratują odpowiedziami, Elmo i Oczy niebieskie już to zresztą zrobiły :-)
 
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Od miesiąca łykam suplementy i staram się stosować dietę.
Troszkę Was może zaskoczę ale na Wasz temat naprowadziła mnie położna. :szok:
Staramy się o dzidziusia 2, 5 roku. Po drodze było jedno poronienie w 6tc. Od tego czasu minął rok a tu nic. Dzidzi nie ma. Z racji tego,że w rodzinie mojego m rodzą się sami chłopcy, m ma wysoki testosteron położna zasugerowała, że może m ma tylko męskie plemniki. :sorry: u mnie zaś środowisko o niskim ph. Postanowiłam więc,że spróbujemy "sposobu" na chłopca.
Owulację obstawiam 16-17 dc ale dokładnie określę testami owulacyjnymi.
 
Marcelina, witaj. Pozdrawiamy panią położną. :-) Jeśli bardzo Tobie zależy na chłopcu, zrób dużo a nawet więcej. Przeczytaj jak maestro Elmo się wystarał o siusiaczka. :-) Badaliście nasienie m,? Wszystkie parametry w porzadku?
Maran-atha, daj znać, jak naplujesz. Będę czekać. Może fałszywy alarm? A o ile wcześniej pojawia się Tobie zawsze śluz płodny? Jaka szyjka? Z wykresu wynika, że wszystko pozamykane. Nie stresuj się, bo do końca cyklu będziesz miała ciążę urojoną.
 
Witajcie popoludniowo :D

postaram sie odpisac na szybciocha, bo dopiero wlecialam do domu, a tu wszyscy glodni :eek:

krystianmartin bardzo mozliwe, ze nagromadzone emocje puscily bo myslalam o wszystkim, ale jak sie okazalo, polowa mojej pracy miala tak samo przekichana noc jak my. Czemu nie wiem, ale mam nadzieje, ze sie kurcze dzis wyspie jak piszesz !! :*

Ana no nie....... to wlasnie uwielbiam najbardziej kurde, nastawisz sie na wizyte a tu lekarza niet. A to nie mogli do Ciebie chociaz zadzwonic ze go nie ma ?? Co to za postepowanie z ludzmi ? U Nas jak lekarza nie ma, od razu dzwonimy, bo nieraz ludzie na prawde z daleka przyjezdzaja i potem krew moze zalac jak sie okaze, ze taki jeden z drugim przedluzyl sobie weekend :baffled: Kiedy zapisalas sie na kolejna wizytke ?

maran-atha dziekuje za kciuki !! Duzo, duzo poprosze :-)

elmuś dzis nie mierzylam temperatury bo tak zle spalam ze mijaliby sie to z celem zupelnie niestety :zawstydzona/y: i dziekuje Ci Kochana za kciuki i dobre slowa, bardzo bym chciala zeby sie udalo, ale nie nastawiam sie bo wtedy tym gorzej przychodza porazki :-( A co do sluzu - to soda bardzo go rozrzedzila, taki nawet w okresie owulacyjnym nie byl nigdy ! :happy: Jak sie czujesz w ogole ?

piranha mowilam Ci, ze Cie Kocham ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!:-):-) i to jeszcze jak !!!
Mam nadzieje ze jutrzejszy pomiar juz obejdzie sie bez niespodzianek, bede na biezaci informowac, a Ty mocno zaciskac wszystko co mozesz :laugh2: Czy Acard mam brac od dzis juz ?

marcelina witaj :) super polozna ! Jesli zalezy Ci na chlopcu to tak jak pisza dziewczyny, zrob wszystko co mozesz by uzyskac upragniony cel, tu jest wiele dobrych duszyczek ktore zawsze bez wahania pomoga na pewno :tak:

matik Kochana nawet jak ta Twoja temp.spada to i tak wyglada pieknie !! Wypoczywaj ile tylko mozesz, a ja mocno zaciskam &&&&&& za Twoje testowanko ! :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha mam pytanie jeszcze :)

Czy te suplementy ktore wkleilas mi kilka stron wczesniej mozna kupic normalnie w aptece? i jeszcze jedno, brac to raz dziennie? wszystkie na raz? rano, wieczorem? czy nie ma znaczenia?


I jeszcze jedno, czy moglabym wkleic wyniki badania nasienia mojego meza i zy moglabys zerknąc? Dziekuje z góry :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry