reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczynki
przepraszam Was ale nie dam rady napisać do każdej z osobna , mam głowę zajętą jak zwykle wiadomo czym

Elmo dzięki za pamięć i kciuki a ja trzymam za twoją dzidzię żeby wszystko było oki:-)

krystiamartin a twój mąż bierze tą l-karnitynę? i inne leki które polecała Pirania?:nerd:

Pirania moje dzieci jak chodziły do przedszkola to tak samo było pełno chorych , ja na szczęście dawałam im dużo produktów wzmacniających takich jak czosnek, kiwi, papryka czerwona, sok z cytrynki do schłodzonej herbatki, i jakoś przechodziliśmy ale najgorszy zawsze był wrzesień to trzeba przeżyć

Ana kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&

Kciuki za wszystkie starające
i Witam nowe dziewczyny


Mi tempka nie spada ale denerwuje się że nie wiem ile to dni po owu :confused2:
miałam nie mierzyć ale po prostu rano jak się przebudzam to biorę ten termometr automatycznie :baffled:
Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Maggie, dzięki :-*

Matik
, wykres śliczny. Jeśli test owulacyjny był negatywny w 12 dc a pozytywny w 13 dc to owulka była prawdopodbnie w 14 dc, możesz sama przesunąć granicę czy program sam sztywno zaznacza?
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry wszystkim :)

czy ktos wie o ktorej ann ma wizyte ? ciekawe co jej lekarz powie ...
boze mam takiego lenia ze nawet nie chce mi sie czytac;/
milego dnia wszystkim :)
 
Matik, czyli wieczorne tempki potwierdziły, że trzeba przesunąć granicę na 14 dc :-), mi w wykresie tempek porannych też pasuje ten dzień i według mnie właśnie wtedy była owulka :tak:
 
Część babeczki Ja tylko na chwilę bo w pracy jestem i mam zapierdziel (miesieczne raport i zestawienia) ale musiałam na chwilę zajrzec
Airfix ja zamowilam na allegro te 3662348411 dziś je dostałam wiec wieczorem moge ci powiedzieć dopiero jak dzialaja Porównam z tymi co maja 4 male kwadraciki :-)
Miłego dnia
 
reklama
Matik &&& trzymam
Nuska za Ciebie oczywiście tez &&&
Piranha u nas z Ala tez tak było jak dziewczyny pisza, pierwsze 1-2 tygodnie był szał I chciała chodzic a później juz nie bo jej nudno było ;) teraz juz do szkoły chodzi I jakos tam chodzi I nie marudzi kazdego dnia, ze nic chce, czasem sie sprzeciwia, że nie idzie, ale I tak idzie ;) dziecko prędzej czy później sie dostosuje bo nie ma innego wyjścia ;)

No a ja mam małego stresa ;) bo mam dziś 12 dzień cyklu a na mojej afrodycie mnóstwo paprotek - poprostu bardzo dużo, że tyle chyba jeszcze nigdy nie widziałam u siebie I boje sie, że owu mnie nawiedzi niebawem a w 10 dc rano były przytulanki bez zabezpieczenia zadnego bo ja najwaczesnie miałam owu w 16 dniu cyklu w ostatnich minimum 12 cyklach a zwykle mam 17 - 18 dc owulacje wiec nie zakladałam opcji, ze moze być szybciej jak już to później no I teraz nie wiem co bedzie dalej... bo jak owu bedzie niebawem jutro lub pojutrze to mogą być z tego dzieci, ale może nie... tylko te paprotki na tej afrodycie mnie dziś zestresowały, ale nic, trzeba być dobrej myśli może jakiś niekontorlowany wyrzut estrogenów I tyle ;-) a jak nie.... o matko nawet sie boje myslec bo na bank 3 babeczka by była :-(
 
Do góry