reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Matik diety nie stosowałam jakos bardzo bo ja nie planowałam starań, wiadomo nie jem jogurtów maslanek itp. ser żółty też ograniczylam bo mam pęcheżyk żłóciowy do wycięzia wiec tłuszcz ograniczyc musze, jajek nie jem w ogóle, jabłek troche jadam, ziemniaki do obiadu niemal kazdego dnia, ale zdaża sie I ryż I inne jedzenie też... masakra... supelentow nie brałam w ogóle a ph jak kiedys mierzyłam w okolicach owulacji to mialam wysokie, ale teraz to ja nie mierzyłam nic bo jak pisalam wyżej nie planowałam sie starać a nawet nie brałam nigdy opcji, że owu może być szybcje bo ja nigdy wcześniej jak w 16 dniu cyklu owu nie miewałam.... może to tylko skok estrogenów a ja niepotrzebnie sie stresuje... na to licze w sumie.... ale brzuch mnie jakos dziwnie kłuje po lewej stronie... kurecz, ale skoro przez ostatni rok nigdy nie miałam owulacji tak wczesnie to może I teraz nie bedzie - ehhh ta niepłodnośc wzgledna mnie wprowadza w błąd... musze sie wyluzować bo zaczynam świerować :wściekła/y:
 
Elmo, u nas ok. Dzieciaki poszły do szkoły i jest ciiiiiisza jak makiem zasiał.
Piranhu, daj Krzysiowi trochę czasu na oswojenie się. Moja córka też woli być obserwatorem raczej niż brać czynny udział w zabawach. Na początku w ogóle było ciężko, ale teraz leci do przedszkola jak na skrzydłach i sama się pyta, kiedy idzie. Początki są trudne.
Maranatha, normalnie sprawdziłam, co to znaczy paprotki na afrodycie. Myślałam, że to może jakaś przenośnia... :-D Im większa odległość, tym większa szansa na chłopca. :-p Myśl pozytywnie. Życzę, żeby było, jak chcesz.
Matik, pięknie to wygląda. Trzymam &&&&
 
macy a dlaczego im wieksza odległośc tym wieksza szansa na chłopca? mnie sie wydawało, że najlepiej na chłopca najblizej owulacji, ale nie po niej...
 
Może coś mylę, ale czytałam, że do jakiegoś momentu szansa jest większa na dziewczynkę, a potem spada i wzrasta na chłopca. Długo stosujesz afrodytę? To jest wielokrotnego użytku? Jakieś częście wymienne trzeba mieć? Nie martw się. Ponoć zajść w ciążę nie jest tak łatwo. Mnie też owu zaskoczyła w poprzednim miesiącu bardzo wcześnie, a teraz kilka dni się przesunęła.
 
macy no afrodyte stosuje kilka cykli no I od pierwszego uzycie niby 2 lata działa - to pewnie kwestia bateri do podświetlania szkiełka no I u mnie zwykle te paprotki pojawiały sie stopniowo najpierw tylko plamki, później paprotki na tych plamkach a dziś widziałam całe mnóstwo tych plamek z paprotkami, poprostu całe szkiełko w paprotkach stąd sie troche zestresowalam bo ja o dziewczynki nie staralam sie długo kazda w pierwszym cyklu stań powstala wiec w moim przypadku jakos tak latwo w tę ciaze sie zachodzilo, ale wiem, że bardzo czesto to nie takie proste... to chyba taki paradox, ze jak ktoś chce I sie stara to mu ciązko idzie a jak nie stara sie to ciach prach I nie wiedomo skąd w ciązy jest ;) ale może nie mam sie czym stresować... Aha I sprawdzalam ph śluzu przed chwilą I jest niby wysokie ok. 8 - nie wiem dokładnie bo ja mam zwykłe papierki a nie te do badania sluzu pochwy no I sluz jest rozciągliwy choc nie przeźroczysty jak bialko jajka a jeszcze wczoraj był lepki... nie wiem, nie wiem... nie ma co panikować, sie okaże na koniec cyklu...
 
Witam się
Jestem tu nowa. Chciałabym dołączyć do Was dziewczyny. :tak:
Staramy się o chłopca ale dziewczynka też jest mile widziana. :sorry:
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam w końcu napisać.

Mam pytanie odn podnoszenia Ph na ile przed owulacją należy zacząć ją podnosić? Czy irygacje są konieczne?
Prawdę mówiąc boję się trochę tych irygacji. :zawstydzona/y:
Mam na ten cykl conceive żel w aplikatorach i tam dodam tą sodę.
Napoje sodowe też zamierzam popijać ale nie wiem czy tydzień przed owulacją już trzeba pić po 7 x1.
Moje ph jest niskie...i mimo stosunku szybko spada.
Proszę o odpowiedź jakąś dobrą duszyczkę.;-)
 
reklama
Hej ho,
Jakaś dzisiaj jestem wyprana i odwirowana, śpię na stojąco.
Jutro wybieram się na badania morfologie i ogólne moczu.
Daria zmierzyłam rano, obwód brzucha to 88 cm.
maran-atha no masz stresa dziewczyno, ja przezorna zawsze ubezpieczona już bym aplikowała baking soda do środka. Tak na wszelki wypadek. Ale nie wiem czy to coś jeszcze by dało. Musisz czekać po prostu, nie masz wyjścia. Pewnie byś nie chciała, więc trzymam kciuki, żeby jednak w tym cyklu nie okazała się ciąża. Chyba za ciebie jedyną na tym forum :-)
 
Do góry