reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Krystianmartin ja uważam że jeśli owulka zaszaleje i ciut wcześniej się pojawi to....fasolcia murowana !!! A kiedy znowu mężasty przyjedzie ???

Nuuśka
za późno...M już poprasował !!! Ale nic się nie martw...urośnie nowa "kupka" już niedługo :tak: Ty teraz leż i myśl pozytywnie !!! A żołnierzyki niech zapierdzielają do jajeczka ...szyyyyybko !!!

Piranha trzymam Cię za słowo !!! Od lutego łykam proszki działające cuda...z sodą włącznie...bleeee !!! I do boju !!!

Ana nic się nie martw ...znając życie ja tu będę kwitnąć pewnie kilkanaście ładnych miesięcy !!! Więc spokojnie !!!

P.S. Czy któraś z Was jest może ze Starogardu Gdańskiego ???
 
Ana Kochana czy za dwa lata czy za trzy ja bede mocno za Ciebie trzymac &&&&&&&&& !! Bedzie dobrze musi byc, a ja bede trzymac kciuki zeby fasolcia zaatakowala Cie wczesniej :* !

Dorcia to szykuj nowa kupke do prasowania ja bardzo chetnie !! :-) Ja z Katowic jestem, nie ma tu morza ale za to duzo hałd i kopalni :-D zapraszam na pozwiedzanie !!

piranha Ty nie masz sie czemu wzruszac to szczera prawda, nie wyobrazam sobie tego watku bez Ciebie zreszta chyba zadna z Nas sobie nie wyobraza :happy:taka prawda !
A co do tych 24h to serducho taaak ale najpierw musimy wiedziec kiedy byl pik a to wielka niewiadoma mimi wszystko ;)

krystianmartin to teraz odpoczywaj ile wlezie i niech czas bez M. szybko zleci :tak:

Spijcie dobrze kobietki :* !!
 
Ostatnia edycja:
bry :nerd:

Normalnie ja dzis wygladam jak zombi. Czuje sie jak zombi i Ł. zreszta tez. Jakies przesilenie bylo w nocy czy kurde co ??????? Polozylismy sie przed 22 a tu ja o polnocy jeszcze nie spie, rekord w przewracaniu sie z boku na bok na pewno pobilam , bo w ciagu nocy robilam to chyba z milion razy ! Ł. od 2 juz wyspany, pyta sie mnie - Ty tez ?? A ja mu na to, ze nie wiem o co chodzi, jak z pol h sie przespalam to dobrze :szok: w koncu sie wkurzyl o 4.15 i wstal robic sniadanie :laugh2: Ja za Nim bo bezcelowe zuplenie bylo to lezenie, nie dane bylo mi spac tej nocy :confused2: Do tego jajniki pobolewaly chyba w kazdej pozycji w jakiej bym sie nie ulozyla. Dzieki czemu tempka od niepamietnych czasow nie zmierzona, bo zaburzona to malo powiedziane. A taka wazna byla, no ale coz..trudno sie mowi, mam nadzieje, ze jutrzejsza zmierze juz bez takich niespodzianek :baffled: Co to byla na noooc !!

Jak ja nie znoszę poniedziałków !!!! :confused2:

Ana daj koniecznie znac po wizycie co gin powiedzial !!

Milego dzionka dziewczynki, zagladne do Was po poludniu bo dzis w pracy jak co poniedzialek kociokwik.
 
Ostatnia edycja:
hej
Piranha U mnie dzisiaj duży spadek temp. na teście owu pojawiła się blada krecha. Dużo śluzu kremowego ale już luźniejsza konsystencja. Piszę bo nie wiem, czy jak owu byłaby jutro lub pojutrze to czy jest minimalna szansa.

Matik jak tempka?

Nuuuśka
myślę, że to emocje wpłynęły naTwoją noc. Dzisiaj się wyśpisz:tak:
 
Hej babeczki.
Bardzo was przepraszam za weekendowe zaniedbanie :zawstydzona/y: "Swieta" spedzalismy jak zawsze bardzo intensywnie, w piatek caly dzien w drodze, w sobote goscie u nas, wczoraj my w gosciach. Miedzy czasie staralam sie choc odrobine odpoczac ale slabo mi to szlo, w rezultacie wczoraj na wieczor zbolal mnie brzuch. Ech, nie zdecydowanie jestem stworzona do bardzo aktywnego trybu ciazy jak niektore celebrytki :-)
Mala juz wyprawiona do przedszkola. Co prawda chetnie bym odespala ten weekend, ale najpierw was podczytam i nadrobie.
Milego dnia!
 
reklama
Piraniu trzymam kciuki za Krzysia w przedszkolu. Powiem Ci ze u mnie poczatki byly ciezkie. Wczoraj jak juz probowalam zasnac pomyslalam o was i przypomnialam sobie jak jednego dnia poszlam po Zuze a ona czekala przy drzwiach, byla tak uplakana ze jeszcze nigdy nie widzialam jej w takim stanie. W rekach trzymala garsc mokrych chusteczek, twarz miala spuchnieta i widoczne przetarcia na buzi od chusteczek. Spojrzalam tylko na pania a ta powiedziala "przeplakala tak caly dzien". Ja oczywiscie sama bylam bliska placzu i nie bylam w stanie nic powiedziec tylko wzielam ja na rece i pojechalysmy do domu. Bylam zrozpaczona ze glupia baba nie zadzwonila po mnie kiedy moje dziecko calutenki dzien zachodzilo sie od placzu. Nie dziwne ze moje dziecko zrazalo sie takimi sytuacjami. Na drugi dzien grzecznie powiedzialam do pani ze taka sytuacja ma sie nigdy wiecej nie powtorzyc. Bylo kilka takich przykrych sytuacji jednak ja zawsze bylam zdania ze przedszkole jest dla dziecka niezastapione i wiedzialam ze mimo łez Zuzy musze zacisnac zeby i przetrwac ten poczatkowy czas. Bylo ciezko ale i tez bylo warto sie poswiecic. NIe bede tu wymieniac wszystkich zalet przedszkola bo je znasz. Powiem Ci tylko tyle ze u nas tez mozna pewnym zasadom panujacym w przedszkolu wiele zarzucic jednak ja nie jestem osoba ktora smie je podwazac czy krytykowac. Tak jak mowi Krystianmartin u nas dzieci w starszych grupach w wiec i Zuza nie lezakuja juz na lezakach ale po prostu na podlodze, niejedno dziecko zasnie. Owszem nie podoba mi sie to wogole ale tak jest i tyle. Co do jedzenia z tego co wiem nie ma wmuszania ale i u nas zdarzaly sie wymioty i panie nie dzwonily, poinformowaly tylko kiedy wybieralam corke z przedszkola. Najwazniejsze dla mnie jest to ze Zuza idzie zadowolona, ze nie spedza czasu ogladajac calymi dniami bajki tylko sie rozwila. Staram sie pamietac o tym ze Pani jest jedna na 25 dzieci i musi sie skupic na opiece nad cala grupa, prawda jest brutalna ale one poprostu nie maja czasu sie rozdrabniac. Tak wiec trzymaj sie, licze na to ze Krzys nie bedzie mial kryzysu bo ni bedzie mial juz stycznosci z placzacymi dziecmi &&&&&

Nuśka jak dzisiejsza tempka? Kurde tak bardzo bym chciala zeby Ci sie udalo i mam nadzieje ze jednak jestes juz po owu!!! U mnie tez soda sprawiala ze sluz stawal sie wodnisty.
Viedzma nie ma opcji ma byc dobrze i tyle!!! Trzymaj sie kochana.
Polisia &&&& za jutrzejsza wizyte!!!
Krystianmartin niech ta Twoja owulka szybko przychodzi,! Wiesz jak mocno Ci kibicuje :)
Oczy niebieskie fajna kurteczka. Ciesze sie ze wy tez pijecie kawe, moje sumienie sie uspokoilo :) Co to pamietam ze po ciazy lecialy garsciami. Juz sie tego boje.
Maggie to czekanie na wszystko jest dobijajace. Ale napewno podejmiesz dobra decyzje ;)
Araki ja do dzis mam spiocha :) jednak warunków takich jak w pierwszej ciazy juz brak, ale korzystam kiedy moge :D
Kiraa Zakrecona &&&&&
Kiraa ja mialam miernik Hanna. Wyprobowalas go juz? :)
Myfanwy &&&&& :)
Mamuskamimi bede Ci ogromnie kibicowac w drodze do wymarzonego synka :) Moim zdaniem jesli diety nie stosujesz jakos bardzo restrykcyjnie to nic sie nie dzieje ze jestes na iej juz tak dlugo. Teraz podczas samych staran przylozylabym sie na maxa jednak wtedy musisz zwiekszyc dawke kwasu foliowego do conajmniej 2000 mg, to bardzo wazne! Do suplementów przed owu dorzucilabym cos na poprawe sluzu jak wiesiolek, olej lniany, syrop Guajazyl (rowniez podnosi ph). Mysle ze jestes dobrze ptrzygotowana i mam nadzieje ze kolejnego cyklu juz nie bedzie &&&&& jednak gdyby to jesli nie mierzysz temperatury to tez pokusilabym sie o jakis dodatkowy wyznacznik owulacji typu monitoring, zeby nie bazowac tylko na testach owulacyjnych. Powodzenia! Jakby co pytaj :)
Daria obwód brzucha 91 cm.
Ana pozdrawiam. &&&& za pomyslna wizyte.

Dobra czytam dalej... :-)
 
Do góry