reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Leze w lozku i wertuje cala lekture dziewczynki
Piranju coraz bardziej przekonuje sie do 0+12' konia z rzedem temu, kto mi powie kiedy to bedzie u mnie ? Ew na podstawie obecnego cyklu? Jak to rozpoznac.... Kurcze.... Nie moge spac tysiace mysli przelatuja mi przez glowe.. Dobrej nocy..
 
Hej
Nuuuśka mam nadzieję, że wszystko poszło zgodnie z planem.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Piranha dla dzieci to bardzo trudny okres dołączyć do nowej grupy rówieśników. Zresztą dla ludzi dorosłych też. Mój Krystian też poszedł do przedszkola od października, nie umiał mówić, więc nikt go nie rozumiał, Panie nie wiedziały kiedy chce np. siusiu. Ale dał radę. Pierwszego dnia pani opowiadała mi jak to Krystian siedział ze wszystkimi w kółku, nagle wstał poszedł do kąta i położył się spać. Zrobił taki odlot, że panie nie mogły go obudzić wiec spał 2 godziny na dywanie. Nie jadł tego czego nie lubił bo miał odruchy wymiotne, ostrzegałam panie, jak się później okazało zlekceważyły moją przestrogę. Pani dyrektor w nowym ubraniu powiedziała do mnie"już wiem dlaczego Krystianowi nie wolno dawać na przymus choćby jednej łyżeczki". Tak więc głowa do góry. A mój Martin dopiero teraz lubi chodzić do przedszkola, 3 i 4 latki to był koszmar. Krzyś da radę, zobaczysz, a co do siedzenia gdy inni się bawią... pomyśl jak Ty byś się zachowała na zabawie, gdzie nikogo nie znasz? byłabyś od razu duszą towarzystwa? A może gdzieś tam obserwowałabyś innych? I jeszcze jedno dzieci 3 letnie najchętniej bawią się same albo z osobą dorosłą, To jest tak zwana zabawa równoległa , bawią się obserwując zachowanie innych rówieśników.( pisałam o tym pracę:tak: " Rola zabawy w życiu dzieci w wieku przedszkolnym").

Elmo cały czas czytam Twoje posty i cieszę się z Twojego szczęścia. A ptakol nie odpadnie o to możesz być spokojna:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Nuuska ja miałam konflikt z synami ja mam krew - a mąż + i dzieci miały +. Konflikt jest tylko wtedy jak dziecko ma krew + jeśli by miało ujemna wtedy przeciwciała się nie wytwarzają. Jeśli dostałaś po porodzie zastrzyk z immunoglobulina to nie ma problemu ja po pierwszym porodzie dostałam zastrzyk a przy drugim dziecku dostałam w połowie ciąży i po porodzie teraz jeszcze nie miałam badan i nie wiem czy przeciwciała się robią dopiero idę do laboratorium może teraz dziecko będzie miało moja krew ;-)a dodam jeszcze ze pod koniec drugiej ciąży już było dużo przeciwciał i zamówiłam już zastrzyk w aptece ale nie zdarzyłam już go dostać bo synek był na świecie :tak:
 
BRY ! :-)

Mam Wam cos do pokazania - dzisiejszy godzina 8.40

P30-10-13_08.58.jpgP30-10-13_08.58[01].jpg zdjecie oczywiscie robione moim aparatem wiec zlej jakosci, ale ta duga krecha jest tylko ciut jasniejsza od pierwszej. Tlusta jak nie wiem :-)

piranha a wiec co robimy ?? :wściekła/y:brac chlopa jeszcze dzis wieczorem w obroty ? :-)

Antosia ooo a Ty z Katowic tez ? :happy2: Ja pracuje w Poradni niedaleko domu, i wiem ze z racji ludzi, i samych wirusow jakie tam sa musialabym isc na L4, zreszta sama od siebie bym chciala bo Bog jeden wie, czym moglabym sie zarazic, a tak jak teraz moze bym to lekko przeszla tak w ciazy fasolka na pewno bylaby zagrozona :zawstydzona/y:

myszka tak dokladnie, po porodzie dostalam immunoglobuline typu B jesli dobrze pamietam. Olusia ma krew AB Rh (+), taka jak jest OB, ja z kolei jak pisalam AB Rh (-).
 

Załączniki

  • P30-10-13_08.58.jpg
    P30-10-13_08.58.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 37
  • P30-10-13_08.58[01].jpg
    P30-10-13_08.58[01].jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
niuśka no czyli owu przed tobą
ja też miałam konflikt, ja mam b- mąż a+ ale lekarze podają anty ciął 2x na początku ciąży i po porodzie więc już oki ale trzeba to zgłosić lekarzowi
 
dzien dobry wszystkim

maran-atha
wiesz ja zauwazylam ze nadii duzo dal ten rower biegowy dostala go na 2 latka i zauwazylam ze podnosi nogi w gore i sie utrzymuje ale moj maz ciagle twierdzil ze nadia nie bedzie umiala jezdzic bez bocznych kolek (jak miala boczne kolka to sie bala i nie chciala jezdzic ) wzielam odkrecilam trzymalam ja za kolnierz a ona sama jechac bo tlumaczylam jej ze bedzie z mama jezdzila a nie musi na foteliku :) i teraz biegam za nia do przedszkola bo tak pedzi;/ co prawda pilnuje ja bo moja nadia to jest osoba co sie po bokach rozglada :-Di pewnie by nie jedno auto porysala:-D


Pirahna wiesz u mnie nadia mimo ze nie znala jezyka a logopeda stwerdzila za ma adhd :) nadia lubi sie bawic z dziecmi ale czasami jak cos nie po jej mysli potrafi na nie krzyczec;/ a oni jej tu ie rozumieli i ona sie denerwowala i siedziala czesto z pania ale pani ta stara fajna :) postanowila nadii tak czas wlasnie zagospodarowac zeby dzieci sie z nia bawily a nadia chetnie zostawala jak na poczatku :) i dzis zaprowadzilam nadie do przedszkola no i taka dziewczynka od razu do nadii przybiegla ( co nie kazdy chce sie z nia bawic bo nadia jest z polski;/) taka jedna dziewczynka tak mnie wkurza ze szok co chwile mojej nadii jezyk wywala i takie glupie miny do niej robi ona taka rozkapryszona jest tylko mama z babcia ja wychowują i taka jest bez zakazow;/nadia ma kolo niej siedzenie a ta sie drze bo to ona tu siedzi a szkoda gadac;/ ale zobaczysz jak szybko krzysiu sie wciagnie w zabawe z dziecmi :) on ma chociaz to dobre ze porozumiewuje sie w tym samym jezyku wiec pewnie bedzie dobrze :)


Nuska trzymam kciuki :)Zobacz załącznik 591171
 
reklama
Matik alez piekny wykres !! Jestes wysokotemperaturowcem ? Pytam bo u mnie temperatura na poziomie 36.9 to juz marzenie a co dopiero taka jak Twoja :-) trzymam mocno &&&&&&&&&&& !!

daria Ola nie chciala jezdzic na dwoch kolkach, byla przekonana ze sie wywroci i ze jak tak w ogole mozna. Ale ona ma niestety taki charakter ze od razu zaklada najgorsze. Wywrocila sie raz, drugi a za trzecim pieknie pojechala i teraz razem jezdzimy na wycieczki rowerowe nad pobliskie stawy ( okolo 10km lacznie ) i daje rade :happy2:
 
Do góry