reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antosia nooo nareszcie !!! Już się bałam że o nas zapomniałaś !!!
Cieszę się że mdłości minęły...jejuś to już 10 tydzień !!! Ale ten czas szybko leci !!!
Ja odpuszczam staranka do kwietnia...ostateczna mocno przemyślana decyzja...muszę odpocząć !!! Po prostu muszę !!!
Duży buziak dla chłopców i dla Ciebie !!!

Matik osz chol..ra ale tempka wysoko ... trzymam &&&&&&&&&&&&&&&

Piranha
super że synusiowi się podobało...spokojnie będzie dobrze !!! Ja mam w rodzinie chłopca który zaczął mówić płynnie na 5 lat...i szybko znalazł sobie w przedszkolu swoją grupę przyjaciół !!! A teraz rządzi wszystkimi !!!

Oczy niebieskie...szaleństwo zakupowe czas zacząć !!! Lubię H&M !!!
Wszystkie Twoje rady,porady itp. schowałam razem do szuflady...mam nadzieję że nic nie zapomnę do kwietnia !!!
 
reklama
Dorcia jak ty się będziesz starać ja już będę dzidziusia tulić :-)

Ciążówki jakich kremów do smarowania brzuszka używacie? Ja smaruję się od początku jak tylko wiedziałam, że jestem w ciąży balsamem Nivea do skóry bardzo suchej, taki granatowy. Czasem jeszcze ziają na rozstępy (po 4 m-cu).
 
piranha test byl robiony o 8.40 ( drugie sikanie ). Zastosuje sie w takim razie do tego co piszesz, jesli nie bedzie widac na usg dzis plynu to zadzialamy jeszcze dzis wieczorem. Powtorze jeszcze test przed wyjsciem do pracy. Zagadkowy jest ten cykl i przede wszystkim znowu obfituje w niespodzianki ! :cool2:
pH caly czas podbijam, przed chwila mierzylam - 7,5-8 i takie utrzymuje sie od rana :tak:choc to w tym dobre, ze udalo sie je podniesc ladnie ! :happy2:

elmo wodnisty, wrecz mokry mam wlasnie dzis. Po owu od az do pojawienia sie @ mialam bialy, gesty i lepki.

oczy niebieskie dziekuje za pomoc i rady!! Na prawde jestescie wielkie :* ! pH co pisalam wyzej udalo sie podniesc do 7,5-8.:blink:

matik dziekuje za kciuki :*:happy2:

Dam Wam znac po usg co i jak, oby jesli owu jeszcze nie bylo endo przytylo choc troszke i pecholek ladny.:blink:

Milego dnia dziewczynki i dziekuje ze jestescie :**
 
Ostatnia edycja:
Nuuuśka, no to pięknie pH podbiłaś! Ja tam trzymam kciuki za dorodny ale wciąż niepęknięty pęcherzyk byście mogli zadziałać po tak ładnie wysokim pH :-) (i przepisowo po piku LH ale przed owulką :-D), za nieprzyzwoicie grube endo no i oczywiście za synka :-), czekam niecierpliwie na wieczorne wieści i kciuków nie puszczam! :-) A z niespodziankami tak zawsze jest, człowiek przygotowany do walki na 99% a tu w cyklu staraniowym zawsze wyskoczy jakaś zagwozdka :-D

krystianmartin, faktycznie spora kwota :-(
 
Nuśka && za Was :*
Elmo u mnie nic nowego, Ala chodzi do szkoły, troche taka nieporadna czasem jest a to cos zaleje wodą a to kurtke zle ubierze a to sie woda zaleje w szkolnej toalecie I tak w około coś... Maja mały aggressor I łobuziak straszny, ale za to umie sie sama pobawić I nie jeczy tyle co Ala ;) ogólnie dziewczynki umieją już same sie pobawic, nie za dlugo I nie bez wrzasków, ale jednak już zaczynaja sie pomalu dogadywać :) Ja w domu - woże Ale do szkoly I z Maja siedze tzw. house wife jestem hehehe... Siostra mojego męze w ciaże zaszła zupelnie nieplanowaną zawiodła prezerwatywa I teraz jest w 12 tygodniu ciazy jak bedzie miala fotki z USG to zapodam co byście nuba pooglądały I wskazania co do plci poczyniły :) oczywiście na poczatku przeryczała 3-4 tygodnie a teraz jak ludzika już widziała, że nóżki I rączki ma itp. to sie cieszy I już pokój dziecku chce urzadzać ;) to chyba tyle co u nas :) ściskam Cie mocno I tak sie cziesze Twoim szczesciem :*


pozdrawiam wszystkich serdecznie I cieplo o Was myśle trzymajac kciuki &&&&&&
 
Witam się znad bezkofeinowej dietetycznej coli (wczoraj kupiliśmy zgrzewkę - paskudztwo ;))

Piranho po raz kolejny dziękuję za cierpliwe wyjaśnianie :) Naprawdę miałam farta, że trafiłam na to forum... Postanowiłam zrezygnować z odstępu ;) BTW mignęło mi, że masz siostrę bliźniaczkę - mogę spytać czy jesteście jedno czy dwujajowe? :)
Kiraa mnie też wkurza, że nie wolno mieć orgazmu, no ale czego się nie robi...
Maran-atha miło Cię poznać i bardzo dziękuję za kciuki! :) Również podejrzewam, że pierworodną zawdzięczam w jakimś stopniu właśnie intensywności (aż sprawdziłam w jakich dniach cyklu były wtedy starania: 6, 9, 10, 11, 13, 15), ale wtedy nie miałam aż takich info o planowaniu jak obecnie... Teraz chwilami mam mętlik, stąd rozkminki :)
Nuuuśka czekamy na dalsze relacje z frontu :)
Daria a czy Nadia przed pójściem do przedszkola miała jakikolwiek (w sensie nawet bierny) kontakt z językiem?

Pozdrawiam, trzymam kciuki i miłego dnia życzę! :)
 
Ostatnia edycja:
Witam, piranha Ty jestes taka madra kobitka wiec postanowilam cos Ciebie podpytac;) kupilam sobie testy owulacyjne. Slyszalam ze najlepiej je robic wieczorem? To prawda? Czy nie ma to znaczenia? I kolejne pytanie. Zalozmy ze dzisiaj ( to tylko zalozenia bo aktualnie mam 1dc;)) robie o 20 test wychodza mi dwie kreski i od razu trzeba sie starac i tak codziennie (wieczorem)? czy co drugi dzien lepiej? A I jeszcze jedno, mimo ze wyszly mi te dwie kreski to pozniej zrobic jeszcze test nadtepnego dnia czy kreski mocniejsze czy juz nie ma potrzeby? Dziekuje serdecznie za odpowiedz:)
 
reklama
niby kiedyś ktoś gdzieś miał ale po za tym nie , pamiętam jak lekarze mówili że duże znaczenie mogło mieć to że wyjechałam wtedy do ciepłych krajów i z tego zamieszania tak się pomieszało :-) w od lipca do ok połowy sierpnia okres miałam co 2 tyg więc nie wiem co się działo kiedy co i jak :)ale według porodu wychodzi na to że w pierwszej połowie lipca musiałam zajść mimo krwawień późniejszych później od koniec sierpnia wróciliśmy , we wrześniu jechałam samochodem i musiałam wyskakiwać z samochodu zwymiotować co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło prowadząc samochód no i po tym test oczywiście pozytywny i lekarz ze stwierdzeniem tak to ciąża i jeszcze jedno to bliźniaki, ale szok był a mój teraz mąż uuuu super się uśmialiśmy. NO i z objawów było tyle że potem znowu krwawienia co jakiś czas więc do szpitala ciągle biegałam i w końcu tak tam leżałam do końca :baffled:
 
Do góry