reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

matik trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& z calych sil zreszta wiesz :* !!

piranha zamowilam 25, 30 nie znalazlam, ale z niebieska koncowka, wiec mam pewnosc ze to te ktore juz mialam wczesniej. 10dc czyli od czwartku, mam nadzieje, ze dojda tesciory do tego czasu. Raz dziennie czy wiecej ? Serduszko w 11dc zakodowalam, tu o dowolnej jeszcze porze :happy:
Mialam jeszcze rano pytac ale zapomnialam - jak teraz postepowac z paskami pH. Tzn, kiedy najlepiej mierzyc, ile razy dziennie ? pamietam ze u mnie najlepiej utrzymywac pH na poziomie 8-9 .
A jak to jest z kotami...hah esej moglabym Ci napisac :-Dogolnie jest tak, ze jesli chcesz sobie w nocy pospac, wystarczy kota jak i psa wymeczyc zabawa wieczorem. My bawimy sie z Nimi przez okolo 30minut przed polozeniem sie spac, i wtedy one razem z Nami spia jak dzieci.Ale jesli zapomnisz ooooooo to juz inna bajka :-D o 2 np. zaczyna Cie budzic miauczenie ale tylko Desperada, bo ten gada caly dzien o wszystkim o czym tylko mozna chyba. Teraz pilnujemy zeby zadne grzechoczace zabawki, myszki szeleszczace, pileczki nie byly w polu widzenia, bo wtedy masz ciagla balange. Podziwiam sasiadow pod Nami, bo jak to cale towarzystwo wieczorem sie budzi i zaczyna biegac po scianach to normalnie niczym stado sloni :wściekła/y: Najgorzej jak zostawisz worek po zakupach na podlodze...my good. Jeden wejdzie glowa, drugi caly i potem nagle sie okazuje ze worek 'zaatakowal'kota i biega za Nim po calym mieszkaniu, a Ty jak ten sluga uprzejmie musisz uwolnic :-D
 
reklama
Elmo, to Ty już prawie gotowa do porodu jesteś. :-) U nas krem nivea się nie sprawdził. Stosowałam go przy zmianie pieluch u młodego, ale niestety odparzenia się pojawiły. Zaleczył sudocrem. A z młodą bephanten do dnia dzisiejszego. Co do bujaków - młoda miała zwykły z fisher price'a i bardzo się sprawdził.
 
ja nie mam co kupowac bo mam wszystko po colinie i nadii stosy:) wiec tylko fotelika mi brakuje a tu dostalam od jednej pani nawet lozeczko takie porzadne drewniane wiec jedynie nowa posciel kupie :) a nadii i colinowi lozeczko pietrowe :)

ewelin musimy miec 3-4 pokoje i szukam z ogrodem nie mam sily trojki dzieci wnosic do gory;/ my wynjmujemy mieszkanie bo nie stac nas zeby kupic :)

elmo moja nadia byla ciagle hustana bo ciagle plakala i spac w ogole nie chciala a colin to calkowicie inne dziecko taka nasza laleczka;p a 3 pewnie bedzie taki szatan jak nadia ;d czuje to :) jak colina w nocy urodzilam to nadrugi dzien dopiero jadl popoludniu :-D i tak ciagle:)

ja do siebie do porodu mam wszystko kupilam jak bylam w pl we wrzsniu :) tylko dopkupie jeszcze jedna pizamke bo tutaj nie chodzi sie w koszulach ;/ tylko spodnie dresowe i jakis top


ja np do zadnego dziecka nie uzywalam tych kombinezonow moim zdaniem dziecku za goraco bynajmniej moim dzieciom :) ogolnie nie ubieram grubo dzieci tylko tak średnio cienko ;p
do dupki zawsze sudokrem chociaz colinowi dopiero teraz zaczelam smarowac bo ma takie rozwolnienie bo mu wszystkie zeby wyszly oprcz 5 ;/ 10 kup dziennie ;/ a przy nadii caly czas sudocrem;/ chusteczki lubie hippa :)

elmo a jaki wozek i fotelik wybralas ? bo ja sie zastanawiam nad cybex aton 3
 
Ostatnia edycja:
Macy widac nie dla kazdego wszystko jest ok. Bepanten mówisz? Z chlopcem to chyba troche inna obsluga wiec bede to musiala jeszcze przemyslec :) Ja sudocrem uzywalam sporadycznie ale jakos mi nie podszedl. W awaryjnych sytuacjach dobrze sprawdzil sie tormentiol ale to np. przy jakis biegunkach bo tak jak pisalam wyzej na codzien nivea i nie bylo z tym klopotu.
Daria wozek mam po corce, nie mysle kupowac.
 
Nuśka to wesoło macie :-D
my jak mieszkaliśmy w Polsce to jamnik urodził 5 pisków koty2 urodziły po 5,8 kotków plus drugi pies spaniel, świnka morska dziunia nasza, akwarium 250l :-D tu nie zliczę tego towarzystwa :-D 2 chomiki jeszcze no w pewnym momencie to był szał na szczęście miesiąc maj wiec cała brygada na podwórku najwięcej przebywała a jak było towarzystwo w domu to mi wszystkie roślinki , doniczki , papiery na części pierwsze rozłożyły no myślałam że je wszystkie aaacccchhh
ale działo się :-D no i wszystko na szczęście rozdaliśmy do najlepszych rąk na świecie , mam nadzieję ;) czasem je odwiedzamy i zdjęcia nam przesyłają :) szok
ale ja kocham zwierzaki :) jak dzieci :tak:
 
Myfanwy ja nie moge się powstrzymać od jedzenia pączków z czekoladą albo z adwokatem, ledwo wstane i juz mysle za ile pujde do piekarni haha o i ochota na czipsy bekonowe, nie moge tego zwalczyc ;) Teraz odpuscilam starania wiec wcinam ile wlezie, ale nie zapominam o nabiale. Choc nie wiem czy tak aby na pewno odpuściłam starania ;) bo mąż - raz tak, raz tak gada
 
Piranha dziękuję kochana ...a więc łykam Castagnus ( nie dostałam nic innego bo dwóch lekarzy stwierdziło że nie jest tak źle ,że castagnus ma pomóc)
Zbadam wszystko co napisałaś w dc ...ok !!! M. łyka Fertilman i Macę.

Matik oczywiście że trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Nuuśka ja kocham koty ( dzięki nim mój tato dowiedział się że ma raka ...i można było szybko operować ) Mój mąż nie pałał miłością do miauczków ale przeszło mu jak zakochał się w naszym kociaku .Na dworze mamy kilka dzikich kotków którym szukam domu ... ktoś podrzucił nam ciężarną kociczkę w lecie i okociła się w szopie sąsiada. Ja mojego nie muszę "męczyć " wieczorem...sam skutecznie się męczy ...jak ma "głupawkę" to biega jak szalony !!! A kocurki masz kastraty ??? Czym karmisz zwierzyniec ???

Airfix
dlaczego odpuściłaś staranka ???To zgwałć męża i już !!! A jaki problem z nerkami ma koleżanka ???

Wczoraj bolała mnie głowa, dzisiaj boli i mam nadzieję że jutro mnie boleć nie będzie ...mam zamiar pomyć okna !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy pomoze mi ktos pilnie... Czy przy dziweczynkowych staraniach nalezy robic irygacje z soku z limonki MIMO stosowania sylku? Czy mozna przedobrzyc..... Dzieki z gory , czekam czy wyciskac limonki ;)
 
Do góry