reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mam wyniczki

A wiec tak :

ESTRADIOL(E2) : 37.00 pg/mL ( faza folikularna : 21.0-251 )

FSH :
5.01 mIU/mL ( faza folikularna 3.03-8.08 )

LH :
4.34 mIU/mL ( faza folikularna 2.39-6.60 )

PROGESTERON : 0.40 ng/mL ( faza folikularna <0.1-0.3 )

Badania napisze dla przypomnienia wykonywane w 3dc.

piranha czekam kochana na Twoja opinie, na pierwszy rzut oka wyglada chyba ok, ale czy na pewno ?

maggie i co powiedzial gin ? Fajny lekarz ?
:happy:
 
reklama
Nuuuśka gin powiedział że chce mnie widzieć za dwa miesiące u niego w ciąży :-)
Nie jest zbyt wylewny i nie owija w bawełnę ani nie słodzi
powiedział mi żeby sie starać i nie zwlekać zanadto ...
 
Dziewczyny a co sądzicie o tym laktacyd femina który ma ph 3,5 można go tam do środka dawać ?

ja przed staraniami zakupilam LaciBios Femina Protecta Specjalistyczny płyn do higieny intymnej 150 ml - Ceneo.pl ale juz bylam w ciazy wiec sie nie przydal uzywam go teraz :) ma bardzo niskie ph w aptece go polecacli bardziej niz laktacyd i jest jeszcze taki dla kobiet w ciazy on ma chyba jesszcze nizsze ph nie pamietam juz ale ktorys ma 3.5 a drugi 2.8
 
Nuuuśka wiesz jak to jest z tymi specjalistami, jak jest dobrze to każdy jest ok, a niekompetencje wychodzą jak się coś dzieje.
Ten gin jest dość polecany w bielsku, ma dużo dobrych opinii, niby dużo kobiet do niego chodzi, więc zobaczymy
No ten argument ginekologa podziałał na męża, jak mu powiedziałam ze ginekolog pogania ze względu na wiek to mąz mówi dobra tak więc zobaczymy co z tego będzie
 
maggie oj tak....u mnie trzykrotnie bylo tak wlasnie, dopoki bylam 'normalnym'przypadkiem wszystko bylo w porzadku, ale jak powtal problem po pol roku to kazdy po kolei rozkladal rece bo to juz byla wyzsza polka.
Przez to zmienialam lekarzy bo jak ktos wmawia mi co innego niz jest w rzeczywistosci, to swiadczy najlepiej o ich kompetencjach..poki co teraz zostalam przy jednej, Naszej poradnianej, bo mimo ze milosc od Niej nie bije, uwazam ja za najbardziej kompetentnego ginekologa jak dotychczas.
Ale niestety, na monitoring sadze w jej wypadku moge liczyc w momencie stymulacji, tak to standardowo usg raz w miesiacu, a do stymulacji nie chce juz podchodzic ( wczesniejsze CLO bylo brane na polecenie poprzedniej stuknietej zreszta ), teraz balabym sie juz tak namieszac, nawet pod kontrola lekarza..:zawstydzona/y: Ty wiesz ze ja za kazda z Was mocno trzymam kciuki, bo nie ma nic piekniejszego niz to kiedy mozna wreszcie powiedziec ze sie udalo :*
Co myslisz o moich wyniczkach ?
 
maggie ja używałam po staraniach dowcipnie ;) Mi tam się nic nie działo:p po prostu jak się myłam to palucha wsadzałam i juz :p

Anette a jeszcze co to jest ta Baby Aspirin? Bo ten dzięgiel chiński to na allegro jest, sie zakupi ;) wątróbkę lubie, ale tylko drobiową i tylko jak zrobi ją mama, więc na przełomie grudnia i marca mogę liczyc na taka dopiero :p

Baby Aspirin znalazłam tylko jako aspiryne dla dzieci w owocowych smakach w walgreens na przyklad w usa http://www.walgreens.com/q/baby-aspirin czy to napewno chodzi o aspiryne dla dzieci? czyli taka w małej dawce by wychodziło. z Walgreens mam mozliwosc zakupów dlatego podałam ten sklep. Udało mi się przetłumaczyc pare stron zagranicznych i pisze tam ze aspiryna w dawce 81mg czyli baby aspirin dobrze wpływa na ciąże i jej przebieg, polecana osobą które poroniły bo pomaga w krzepliwości,normuje chyba ja, ktora moze byc przyczyna poronien...tyle wyczytalam
 
Ostatnia edycja:
Annette Acard oczywiscie raz dziennie przez caly cykl mozna brac :tak: Bo akurat dzis przerabialam ten temat z piranha. Tez go biore, ale jako wspomagacz implantacji i wlasciwe ukrwienie endometrium:happy:
 
reklama
Nuuuśka, wyniki bardzo dobre :tak:, tempka na wykresie pięknie spada a więc pęcherzyki rosną i produkują estrogeny, tak trzymać :-)

Airfix, Baby Aspirin to kwas acetylosalicylowy w małej dawce dla dzieci, w PL można kupić Acard, ma on 75 mg tego kwasu (Baby Aspirin ma 81 mg).
 
Do góry