reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuska kochana wyniki super choć ja sie nie znam ale widzę ze wszystko w granicach normy.
Co do gina powiedział ze nie ma gwarancji ze kolejna ciąża nie skończy sie jak poprzednia. Z racji wieku po poronieniu ryzyko wieksze
 
reklama
piranha a to dobrze jak spada w I fazie cyklu ? Bo ja do tej myslalam, ze ona to najlepiej jakby byla na jednym podobnym poziomie, a ta rzeczywiscie spada :ninja2:mowisz, ze tak ma byc, to od razu jestem spokojniejsza :***** !! A czy ten progesteron nie jest zbyt wysoki ?

maggie oczywiscie ze tak, ale ryzyko jest chyba zawsze, wiem ze z wiekiem jest niestety coraz wieksze, ale kurcze musi sie udac Nam wszystkim po kolei :tak:
 
Nuuuśka, zazwyczaj normy dotyczące pierwszej fazy podają wartość powyżej 1 ng/ml, myślę, że progesteron jest w porządku :tak:, ja bym w ogóle go nie sprawdzała w 3 dc a tylko w połowie FL. Tempka spada bo zapewne FSH pobudza pęcherzyki do wzrostu a rosnące pęcherzyki produkują estrogeny, te z kolei obniżają PTC, na razie dobrze to wygląda.
 
piranha dziekuje Ci kobietko, na prawde cudownym czlowiekiem jestes :happy: widzisz, ja nawet nie wiedzialam ze tak to dziala. Progesteronu bym nie badala, bo pamietalam co pisalas, ale mialam skierowanie na te badanka ktore robilam, wiec progesteron byl zrobiony z rzutu, nie placilam wiec mozna bylo sprawdzic :tak: Czy uwazasz, ze w okolicach owulacji powinnam zbadac jeszcze Estradiol ? Czy dopiero 7 dni po progesteron i prolaktyne ?
 
Nuuuuśka, jak za darmo to jasne, że trzeba korzystać :-D, ja robiłam prywatnie i każdy hormon około 25 zł mnie kosztował :-( Ja bym estradiolu w okolicy owulacji już nie sprawdzała ale jeśli nie będziesz za to płacić to w sumie warto, około 2 doby przed owulacją estradiol powinien wynosić >=200 pg/ml (norma na jeden dojrzały pęcherzyk).
 
piranha tu juz bede placic, bo watpie zeby ginekolozka dala mi na cos wiecej skierowanie. Ona do zbyt logicznie myslacych lekarzy nie nalezy wiec z jej strony zadowolilam sie tym co mam:wściekła/y: Wczesniej w lipcu te hormony ktore badalam w 6dc robilam na polecenie prywatnej gin. to wiem niestety jaka to kwota...118zł poszlo w 5 minut a i tak jak sie okazuje 6dc nie jest zbyt miarodajnym dniem do badania takich hormonow. Co lekarz to inna teoria, najwiecej jednak ich maja na zapelnianie sobie kieszeni :confused2: Dziekuuje Ci jeszcze raz z calego serducha !! Dzis powiedzialam Ł. ze czuje sie lepiej zaopiekowana niz dotychczas przez wszystkich tych tumanow...lekarze z przypadku albo z zyczenia rodzicow :angry: Zastanawialam sie dlatego, ze podobnoz warto, ale tu pojawia sie pytanie - jak przewidziec 2 dobe przed owulacja skoro u mnie to zawsze wielka niespodzianka :-DChoc nie - zle powiedzialam !! to bylo wielka niespodzianka, teraz jak mam Ciebie i reszte to zajscie w ciaze to chyba juz tylko formalnosc :laugh2::wściekła/y::wściekła/y:
 
Elmo życzę zdrówka Małej.
Wiesz co, skąd to przeczucie, że właśnie wczoraj miała być wizyta? Czyżbyś była czarodziejką? Swoją drogą w średniowieczu chyba byśmy wszystkie z tego forum spłonęły na stosie za takie kombinowanie z płcią :-)
Patrz jakie z nas świruski, po 7 czynników w tabeli, mówisz, że dużo zrobiłam i kto to mówi????
Elmuś zakupiony.
 
ewelin dziękuję naprawdę ciągle nie wierzę, uwierzę może po następnym usg. Cały tydzień śniło mi się, że na usg lekarz zobaczył dziewczynkę i pożyczałam od Was dziewczyny na forum Sylk, po co, nie mam pojęcia! hihih.
Czytasz 50 twarzy Greya? No fajna, fajna, pochłonęłam we wrześniu, pierwsza część moim zdaniem najlepsza ale dalej też wciągająca, ale pamiętaj z praktyką to bardziej dla staraczek hehe!
 
reklama
Do góry