reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pirania, dziękuję za odpowiedź. Sylk już zakupiony :-) Podziwiam Cię za ogromną wiedzę, chęć pomocy i poświęcony czas :tak:

Airfix, nie wiem na ile ta stronka jest wiarygodna ale piszą, że mięta działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn. Także musimy poić mężusiów miętą na maxa ;-) Reszta rad dziewczynowych też praktycznie pokrywa się z forum:
używać Cstagnusa, Dong Quai, Baby Aspirn, unikać bananów, pikli (czyli soli i potasu), jeść wątróbkę (obniża ph).

Oczy Niebieskie, jestem pod dużym wrażeniem Twojej determinacji i jeszcze raz gratuluję :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewelin, naprawdę najlepiej będzie jak same będziecie wpisywać czynniki, tą tabelę można przeklejać i edytować. Wcześniej wpisałam 6 bo nie uwzględniałam wkładu naszym M w staraniach, teraz pomyślałam, że lepiej wpisywać przy diecie, suplementach i minerałach 1 tylko wtedy jeśli oboje z M stosowaliśmy restrykcyjną dietę i łykaliśmy najważniejsze suplementy w odpowiednich dawkach (a już koniecznie Calcium Citrate, Mg, witaminę C lub żurawinę), jeśli uważasz, że z M spełniliście te czynniki to nie ma żadnego problemu, same poprawiajcie i korygujcie bo ja żadną wyrocznią nie jestem ;-) i popełniam błędy jak każdy człowiek, fajnie po prostu byłoby określić skuteczność planowania płci na naszym forum a na razie wynik jest niezły :-) Idę położyć Kaję spać.
 
Oczy niebieskie udało Wam się!!!! Będzie synuś !!!!! Wieeelkie gratulacje !!!!!!!!!!
Maggie jak wiesz ja jeszcze się nie staram, ale tak na próbę stosowałam "feminę" dowcipnie. Chciałam zobaczyć czy nie będę miała po niej żadnych dolegliwości(czyt. pieczenie itp.:-p). Powiem Ci, że śmiało możesz spróbować.:-)
Piranhu woda do irygacji musi być destylowana? nie może być zwykła ?
Elmo Zdrówka dla córeczki
;-)
Gosica witaj:)
U mnie dziś @. Tak jak myślałam po wczorajszym spadku temp.
Dziewczyny czy Wy wszystkie jesteście z okolic Krakowa? Nie ma nikogo z kujawsko-pomorskiego? tylko ja?:szok:
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze chwilę jestem :-)

maggie
, ja bym się bała, w składzie same detergenty (to środek myjący) i konserwanty, pośród nich oczywiście SLS - tani, silny, uczulający i prawdopodobnie rakotwórczy detergent.

mamakaja, musi być destylowana lub demineralizowana, zazwyczaj ma dużą twardość (węglanowa wpływa na pH) i wysokie pH.
 
Ostatnia edycja:
Piranho dzięki, aż posprawdzałam ulotki dokładnie - nie są sterydowe :) (astma jest zaleczona - Seretide i Singulair trzymają ją w ryzach)
Maggie ja też się nad tym zastanawiałam i teraz podczas mycia wprowadzam go trochę do środka też ;) edit: doczytalam własnie odpowiedź Piranii i już chyba nie będę ;)
 
Przeczytałam składniki, ten Lactacyd Femina Plus (płyn ginekologiczny) ma lepszy skład (9 składników) niż zwykła emulsja Lactacyd (22 składniki), nie zawiera SLS, ale i tak ma Sodium Methylparaben, który konserwuje.. :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myfanwy lepiej nie ryzykować bo jeszcze zakonserwuje plemniki i co :-)
Ewelin chyba pisała że go stostowała
A tą wodę destylowaną gdzie można kupić ?
Byłam u ginekologa, już kiedyś u niego byłam ale z racji że mam blisko postanowiłam teraz zmienić na tego i zobaczymy, on przyjmuje i na nfz i prywatnie
I właśnie urodziła mu się trzecia córka, a pyta się mnie co mam ja na to że chłopczyka, a on ale super, pewnie też by chciał :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry