reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dobry dzien :-)

piranha Acard zwieksza szanse na coreczke ?To dlaczego ja go biore ? :cool: Mam odstawic w takim razie kochana ?co do seksowan, zalezy w jaki one dzien beda mialy wypasc, jak juz bedziemy tak daleko - bedziemy myslec i kombinowac zeby bylo dobrze :-) bo chyba wszystko zalezy od tego kiedy szanowna owulacja zechce zawtac :confused2: Wyniczki odbiore jak przyjde do pracy, przed 13 i od razu naskrobie !! :-)

Dooooorcia :laugh2::laugh2:ja mam juz przez Ciebie zwiksowana glowe :laugh2:haha ale oczywiscie w tym pozytywnym znaczeniu :D!!! FB mam pewno ze mam !! :-) napisze ci na PW :*
Jak w ogole Twoje objawyyy.....??? Maryjo jeszcze tydzien w takim razie do @ :confused2: kiedy testujemy ja sie pytam ???!!

vviedźma stalas sie w tej chwili number 1 :-) nie ma to tamto !

Airfix a jakby na BB oglosic ?????? Jakbysmy zrobily osobny watek poswiecony wlasnie Twojej kolezance ? Jest wiele kobiet, ktore majac malutkie juz ubranka po dzieciach wyrzucaja je a wszystkie wiemy, ze 90% z nich wyglada jak nowe, bo taka kruszyna za dlugo nie ponosi jednego ., na pewno znalazloby sie pare osob ktore pomoglyby, przeslaly za male ciuszki, i moze nie tylko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oczy niebieskie bardzo bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo, super!!! Przygotowana bylas swietnie.

Dziewczyny ~~~~~~~~~~~ i wielkie kciuki &&&&&&&&. Przepraszam ze malo sie odzywam ale walczymy z anginą malej. Cala noc zbijalam temp 40 stopni, masakra jakas. Bede jak ogarne.
Trzymajcie sie.
 
Nuuuska, bo nie wiedziałam do tej pory, że sprzyja dziewczynce :-D, na pewno zwiększa zarodkowi szansę na implantację więc to wspomagacz płodności :tak: Czekam na wyniki i kciuków nie puszczam!

Elmo, strasznie współczuję, biedna córeczka, straszna gorączka, oby dziś było już z górki a wstrętne choróbsko poszło precz.
 
Hej!

Piranha dziękuję za obszerne wyjaśnienie. Będę się zatem kierować testami i śluzem, a biorąc pod uwagę ciągłe zakwaszanie wierzę, że będzie oki ;) I powoli przekonuję się do limonkowego tamponu, tylko potrzebuję wskazówki odnośnie proporcji: ile mililitrów limonki i wody destylowanej?

A informacja o mięcie ogromnie mnie ucieszyła, bo codziennie żłopię litr (zaparzony z 4 saszetek) :)
 
piranha dziekujeeee !! :-)W takie bede brala dalej Acard, ale powiedz mi tylko, czy mam go brac caly cykl czy tylko np do owulacji ?

Poki co milego poranka Wam :*

PAŹDZIERNIK 2013

Vviedźma - termin @ 24.10 ( 4 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 21.10/24.10 ( 18 miesiąc starań )
Dorcia - termin @ 25.10 ( 9 cykl starań )


LISTOPAD 2013


Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
zakrecona - termin @ 10/11.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )
matik2012 - termin @ ( 6 cykl starań)
Myfanwy - termin @ ( 1 cykl starań )
gorgusia - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Trochę mnie nie było i tyle zmian. :-)

Ana, serdecznie gratuluję. Widzisz - jednak warto było uwierzyć. Zdrowej dzidzi.
Oczy niebieskie, a jednak synek! Nerwy były niepotrzebne. Ale się cieszę! Gratuluję.
Elmo, biedna malutka. Co dostaje? Robisz jej okłady? Może chłodna kąpiel by pomogła?
Krystianmartin, ale masz piękny wykres! Wow!
Daria, jak malutka w przedszkolu?


 
Niebieskie oczy GRATULUJĘ z całego serca.Cudowna wiadomość. Wyobrażam sobie co czujesz-cudowne uczucie prawda? Pewnie długo nie będziesz mogła uwierzyć w swoje szczęście, ja dalej nie mogę uwierzyć w swoje. Zdrówka dla Was, a siurek na USG rewelacyjny,pomylić się nie można.
Airfix strasznie smutna historia. Co za facet, wrrry. Ja ostatniojak byłam u lekarza, właśnie rozmawiał ze szpitalem zeby szykowac dzieczyne w 35 tyg. na cięcie i usłyszałam że jej dzieciatko ma problem z nerkami, tylko w tym przypadku to był rak, strach pomyśleć.Od razu po miało zostać poddane operacji, taka przytłoczona wróciłam od niego że az zapomniałam spytać sie o te moje nogi.

elmo zdrówka dla małej, współczuje, oj nacierpi się Zuzia. Uważaj żebyś się nie zaraziła, angina jak złapie to masakra.

Antosia własnie gdzie ty się podziewasz?



Piranha widziała ze obcięłaś mi punkty, no nic jeśli tak uważasz to Ok. chociaz jeśli chodzi o diete mojego m i suplementy to uważam że powinien miec zaznaczone. Bo brał ta wit-c i magnez a wapń to w ilości pokarmów przyjmowanych chyba była spora.Ale jęłsi tak uważasz to spoko.

Myfanwy ja uważam ze ta limonka jest spoko, zresztą ja u siebie czuje że zadziałał moment owulacji (O+12) i właśnie to zakwaszanie szczególnie limonka po stosunku.ja robiłam roztwór aby miał ph-3., ale Poranha radzi taki o ph-2. 4 ml soku limonki i 16 ml wody.

maggie a więc odpoczywaj sobie ile wlezie. Jak ja bym tak chciała teraz byc w domku na kanapie. Czytam własnie Greya druga cześć, wciaga książaka że hej, śmieję się do mężą że skoda że teraz jestem w ciąży i brzuch taki duży bo ochoty nabrałam , hahaha.

macy witaj kochana
 
witam
chwilke mnie nie bylo bo brak czasu
u mnie na wszystko,
Oczy niebieskie gratuluje synka !!!!!!!!!
Gosica nie porównuj ciąży, objawy nie mają nic wspólnego z płcią,
ja mam 3 chłopców i każda ciąża pod każdym względem zupełnie inna
Airfix ja mieszkam blisko Krakowa, ale ja mam tez chłopców, jak
moge doradzić to powiedz koleżance, zeby zbierała rachunki
jak za wizyty lub jak cos kupuje dla dziecka, to jest dosyć ważne jak chce
odzyskac chociaż cześc poieniędzy od OB dziecka
Elmo zdrówka dla Zuzi
Macy witaj
Pirhania zdrówka życzę

U nas pogoda paskudna, leje wieje, typowa jesień,
miłego dnia wszystkim życzę !!!
 
reklama
Ewelin dzięki, dopisałam miarkę do listy zakupów :)
Piranho a czy spotkałaś się gdzieś może z informacją, jak działają na plemniki leki na astmę? (M bierze)
 
Do góry