reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewuszki Wy moje doradźcie mi kiedy najlepiej zrobić teścior ???
Czuję że nic z tego...ale nie chcę codziennie testa robić,żeby się nie nakręcać. Który dc jest najlepszy ???

W ogóle dzięki wielkie za Wasze kciukaski...za dobre słówka !!! jesteście naprawdę niezastąpione !!! :tak::tak::tak:
 
reklama
Elmo, miałaś rację :tak: Zrobiłam rano test owulacyjny i wyszły 2 grube krechy, czyli owulacja najprawdopodobniej dziś czyli w 13 dc, czyli jak zawsze. Castagnus mi nic chyba nie poprzestawiał, liczę, ze wydłuży mi cykl o jakieś 2 dni, byłoby idealnie.


Nuśka, trafiłaś w dziesiątkę z terminem mojej owulacji, test jeszcze zrobię jutro albo dziś wieczorem, żeby zobaczyć jak to działa. Co ciekawe temperatura wzrosła mi 2 dni przed owulacją :no: Tak czy owak moje jajeczko 4 dni nie poczeka :sorry:


Maggie, Castagnus przepisala mi moja gin, ja nic nie wiedziałam o jego działaniu wcześniej, teraz jak trochę poczytałam to zastanawiam się po co ona mi w ogóle go kazała brać :crazy: B complex biorę.


Ana, wielkie GRATULACJE!!!!!! A swoją drogą czy sutki zaczęły boleć?
 
Hej babeczki! Wczoraj nie miałam kiedy Was poczytać bo miałam gości do wieczora a dziś czuję się fatalnie - mega ból gardła i głowy, Kaja w nocy przez zatykający się nos kiepsko spała a Krzyś z kaszlu aż zwymiotował, no końca tych choróbsk nie widać. Mam w skrzynce cały ogrom PW i nie mam kiedy poodpisywać :zawstydzona/y: Cofnęłam się tylko 2 strony wstecz.

Ana
, ciąża jak nic, GRATULUJĘ z całego serducha i życzę spokojnych 8 miesięcy :-) Ja bym zakupiła Femibion Natal 1 lub inne witaminy z podwójną dawką folianów, nic innego bym nie łykała, no chyba, że bierzesz Lutkę lub Duphaston to w żadnym wypadku nie odstawiaj. Na wizytę umówiłabym się po skończeniu 7 tygodnia by serduszko już na 100% było widoczne.

Dorcia, vviedźma, teraz Wasza kolej na wstawienie takich pięknych fotek :-)

Dorcia, potwierdzam, super babeczka z Ciebie! :-D Zatestowałabym we wtorek testem 10 mIU/ml.

ewelin, no córcia na USG jak malowana, od razu zauważyłam te słynne 3 białe kreski :-) Uzupełniam cały czas naszą forumową tabelę, Twój M też łykał suplementy i stosował dietę? Jaka była data owulacji?

Airfix, przytulam mocno, czemu nie spróbujecie jeszcze w kolejnym cyklu?

krystianmartin, WOW, jaki skok na wykresie!

gorgusia, za dużo luk w wykresie by coś stwierdzić ale trzymam kciuki!

vviedźma
, można gdzieś podejrzeć Twój wykres? Mi tempka po owulacji rosła czasem dopiero po 2 dniach a potrafi nawet po 3, wzrost tempki nie jest wyznacznikiem dnia owulacji. Co do 3-dniowego odstępu, plemniki Y naprawdę nie żyją krócej (Shettles na dobre się zakorzenił w naszej psychice :-)), potrafią spokojnie wytrzymać 3-4 a nawet 5 dni, Kosmo ma synka z bodajże 3,5 czy nawet 4-dniowego odstępu :-)

Polisia, idź wcześniej na USG, dzidzi nie zaszkodzisz a najgorsze jest to zadręczanie się myślami, niech już ma spokojną i zrelaksowaną mamusię, wiem o czym piszę bo ja też chciałam po prostu wiedzieć (ciekawość pożerała mnie żywcem), nieważne już jaka by była ta prawda ale po prostu chciałam już ją znać i zacząć obmyślać imię dla synka lub córeczki a nie wciąż Wielkiej Niewiadomej :-) To musi być niesamowite poznać płeć dziecka przy porodzie ale ja z tych niecierpliwych ...a jak już się planuje to wiadomo, że chce się wcześniej poznać wynik tych swoich kombinacji ;-)
 
Ana, u mnie teraz 13 tydzień + 5 dni teoretycznie wg om, a tak naprawdę jakieś 3 dni mniej, w każdym razie początek 4 miesiąca :tak:
W weekend wykorzystam usg taty i podejrzę dzidzię, może coś pokaże :-D
 
Piranha...zdróweczka kochana dla Was ...i słodkie zdróweczkowe buziaki dla Krzysia i Kai :-D Kuruj się i Ty kochana ...choróbska niech idą precz !!!

Dzięki kochane...siknę po niedzieli...jak wytrzymam !!! Teraz mam 23 dc,owulka była wg ovufriend 5 dni temu a według mnie 7 dni temu ... myślicie że jest za wcześnie na testowanie ??? Dodam raz jeszcze że nie czuję kompletnie nic...null,zero !!!
 
Ostatnia edycja:
Melduje sie ze jestem :)
Wieczorkiem po powrocie do domu nadrobie cale popoludnie :tak: bo duzo naskrobalyscie :)

dorcia wedlug mnie kochana w poniedzialek/wtorek spokojnie mozesz testowac :tak: i na pewno wyjda | | :-) Dzis 5 lub 7 dzien po, wiec za tydzien juz na pewno wyjdzie wynik miarodajny. Na pewno tescior bedzie piekny zobaczysz :happy:
Co do dzieciaczkow - oj tak wszelkiego typu bawilandie,malpie gaje jakie sa u Nas to najlepsza rzecz na wyszalenie sie potwierdzam ! Ola czasem kiedy wpada mala kuzynka Ł. ( o rok mlodsza od Oli) zawsze smiga tam razem z Nia i szal normalnie, wychodza cale mokre, upocone, z buziami wymalowanymi ale radosc taka, ze wiem ze moglaby tam chodzic codziennie. Monster High tez niezbyt lubie, za to wszyscy kochamy My Little Pony :-) Ł. dostal od Nas pizame z jednym kucykiem ktorego najbardziej lubi :laugh2: i teraz kazdy ma swoja, bo ja tez dostalam od Nich (tzn Oli i Ł. ) na Dzien Kobiet :wściekła/y: Takie bajki sa fajne, przede wszystkim cos wnosza dzieciom poza przemoca, i tym, ze kazdy jest niesmiertelny, moze wszystko co chce i kurde jak strzeli palcami to zamienia sie w nietoperza :confused2: Zgroza normalnie.

Annette aj uwierz ze wolalabym sie mylic ! :/ A Twojego M. nie ma w dalszym ciagu tak ? u mnie tez raz zdarzyla sie taka wczesna owulacja, teraz kazda kolejna w okolicach 17 dc. Mierzysz temperatutre na co dzien powiedz ? Masz jakis wykres do podgladniecia ? Tak byloby najlepiej zobaczyc. Mimo wszystko ja trzymam kciuki za Twoje jajeczko :blink:

piranha oj kuruj sie w takim razie kochana !! Sezon wirusow pelna geba chyba rozpoczety, u Nas z kolei panuje jelitowka tfu tfu mam nadzieje ze ja tego jeszcze do domu nie przyniose :no: Jutro ide na badania - estradiol, progesteron, LH i FSH. A 7 dni po owulacji, progesteron i test czynnosciowy na prolaktyne, dobrze pamietam ? :) Wole sie juz upewnic bo znowu cos pomyle, przepraszam :zawstydzona/y:

krystianmartin ale my mowimy o pazdzierniku czy listopadzie kochana ? Ty w ogole dziewczynkowa czy siusiaczkowa jestes ??? Bo tylko Ciebie jeszcze nie mam oznaczonej, nie potrafie sobie przypomniec, ale stawiam na dziewczynke :happy:

mamakaja tere fere zobaczymy :wściekła/y: jakby tak bylo ozlocilabym kazda z Was, ale z miesiaca na miesiac niestety pojawiaja sie mysli - a co jak sie w ogole nie uda ? Staram sie od razu szybko naprostowywac, ale nie zawsze sie udaje :zawstydzona/y: wiesz na pewno jak to jest uch. Kazda z Nas to przezywa.

elmo co u Ciebie w ogole ??? Jak siec czujesz ? dziekuje za dobre slowa :* nawet nie wiesz ile znacza.

vviedźma kurcze a wiec jednak !!! a tak myslalam ze owulacja moze sie przesunac, pisalam ci nawet chyba. Czasem nawet przez stres wszystko potrafi sie rozregulowac :/ Szlak.Nie wiem co lepsze, ale jesli ma byc jeszcze jedna szansa to trzymam mocno za Nia kciuki :* Bedzie dobrze, zobaczysz. Ja kurcze zdycham podczas tej @....brrr leje sie jak z kranu conajmniej. Potop i nic dodac nic ujac. Masz gdzies jakis wykres ?? Moglabys pokazac ?

polisia ludzie a zwlaszcza tych ktorych znamy potrafia Nam nie raz sprawic wieksza przykrosc od obcych osob. Wiem, ze to dolujace, i smutne, ale nie daj sie takim durnym tekstom!! Glowa wysoko podniesiona i nie pokazuj ze ktos jest Ci w stanie nawtykac byle czego. Jestes mamusia i to najwazniejsze, i Tobie tez sie uda, wierze w to calym sercem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki nie mam mocy...idę spać. najprawdopodobniej znów mam zapalenie pęcherza...mam nadzieję że nie pójdzie do nerki ???:no:
Takie sytuacje niestety dołują ... więc idę spać !!! Może jutro będzie lepszy dzień ???

DOBREJ NOCKI !!!
 
Do góry