reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Pirania dzięki, chyba masz rację, a powiedz, pamiętasz kiedy Ty byłaś w którym tygodniu na usg?
ja pamiętam, jak czytałam, że byłaś, ale nie mogę sobie przypomnieć w którym tygodniu. Może spróbować w 16? albo 17tc? jak uważasz?
I kuruj się, powiem Ci, że to mnie ciut przeraża, gdy myslę własnie o gromadzce dzieci, że jak jedno chore to jest w domu niekończąca się historia. Zdrowia!

Nuska no coś w tym jest, że znajomi potrafią czasem bardziej dogadać, wiem, staram się myśleć pozytywnie, ale byłoby to łatwiejsze gdybym czuła sie pewna czegoś :)

Dorcia myslę, że najwcześniej w 12 dpo, ale chyba mamawczesniaka testowała szybciej w 9dpo czy jakoś tak i coś było.

Dzięki za wsparcie i zrozumienie i w ogóle :*
 
Nuśka, mój wykres: m.28dni.pl, przed chwilą zrobiłam test owulacyjny i wyszła słaba druga kreseczka, jeszcze zrobię jutro rano, jak nie wyjdzie nic to znaczy, ze owulka była dzisiaj. Mój M wraca w niedzielę w nocy, ja od początku byłam nastawiona na staranka od listopada bo po pierwsze chciałam trochę popróbować z dietą, a po drugie mój M miał tomograf komputerowy w sierpniu, nikt oczywiście nie osłonił mu jajek, więc nawet bym się trochę bała o dzidzię jakby zdarzył się cud i zafasolkowałabym za pierwszym razem ;-)A tak to mnie przynajmniej nie kusi żeby próbować.


Piranio, zdrówka dla Ciebie i Twoich Maluszków. Suplementów dziewczynkowych brać niestety nie mogę, najgorzej jest po wapnie bo bolą plecy, wolę już dietą nadrobić :tak:Jak będziesz miała chwilkę to napisz proszę co jadłaś przy dziewczynkowej diecie. Ja sobie sprawdzam zawartość Na i K w internecie ale czasami informacje są bardzo zróżnicowane.

Polisia, mój synek w 18 tygodniu pięknie pokazał na USG swoje przyrodzenie, lekarka nic nie zdążyła powiedzieć a ja już zauważyłam, że to chłop :tak: chociaż wcześniej miałam kłopot z odróżnieniem rączki od nóżki :eek:
 
Ostatnia edycja:
Nuuuśka pisałam o październikowej @ ponieważ podejrzewam, że mi się owu przesunęła. Ja suplementy dieta, sylk, więc dziewczynkowo, ale jak będzie synek to też będę wielką szczęściarą.:tak:
 
Ana moje ogromne gratulacje! Trzymam kciuki za dziewczynke chociaz z chlopca tez sie pewnie bedziesz cieszyc :)

Piranio wracaj do zdrowia :)

Dorcia chyba jeszcze troche za wczesnie na testowanie (przynajmniej ja tak mysle) jak dasz rade to poczekaj jeszcze kilka dni :) chociaz latwo sie mowi :p pamietam jak sama biegalam z testami co miesiac jak staralam sie o moje drugie (a zajelo nam to 7 miesiecy) a to rozczarowanie przy kazdym negatywnym... Eh.... Trzymam kciuki za ciebie :)

powiem Wam dziewczyny ze sie jakos dziwnie czuje, boli mnie podbrzusze codziennie od momentu mojej owulacji az sie zaczelam zastanawiac.... Bo ja niby planuje zaczac staranka od lutego dlatego ze po przeczytaniu Waszego forum oswiecilo mnie nagle ale przed tym myslalam ze wystarczy przytulac sie czesto po @ i skonczyc na 3-2 dni przed owulka i wlasnie tak robilismy w tym cyklu... Nic nie wiedzialam na temat diety, mineralow, witamin czy ph... Z jednej strony cieszylabym sie jakby sie okazalo ze jestem w ciazy ale z drugiej mysle ze zalowalabym ze nie przeczytalam Was wczesniej i moje starania na pewno nie byly dziewczynkowe. No ale nic, z 3 chlopca tez sie bede bardzo cieszyc :)
 
Dobry wieczorek lasencje... Czy moge prosic o wpis na liste, @5.11
staramy sie o dziewuszke, ale nie wiem czy moj M zdola zrobic dziurke w dziurce :baffled: zobaczymy. Co do diety, to stosuje ja od ok 4-5tyg, ale nie na 100% bo nie do konca znalazlam ja gdziekolwiek. To nasz 2cykl starankowy, zalaczam fotke suplementow, ktore biore od ok 4 tyg-czy po owu dalej nalezy tez je brac? M sie ociaga z suplementami:crazy:
ph mierze, ale nie wiem czy mi to wychodzi bo caly cykl mam taki wynik jak na fotce.... Odstep od owu w 1cyklu byl 4-5dni i nic z tego nie wyszlo...
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 23
  • image.jpg
    image.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 28
Hm i nikogo nietu :crazy:
mam pytanie, czy bralyscie pod uwage opisane w ksiazce Shettlesa pozycje w czasie staranek oraz "niepelna" penetracje w przPadku staran o dziewczynke? Cy to jest wazne?

ana gratulacje!!
 
reklama
marchew malo ???? na 14 dni po owulacji ??? Jak dla mnie swietny wynik, tylko sie cieszyc :happy: :-)

Annette nie widze niestety Twojego wykresu - opcja tylko dla osob posiadajacych tam konto :/ Slaba druga kreska,wydaje mi sie ze jestes juz po owulacji kochana. Ale powtorz test dla pewnosci, i jak dasz rade, sproboj zalozyc wykres na enpr.pl tam rowniez masz darmowe, a bedzie widoczne dla wszystkich jesli chcesz :)

krystianmartin aaaa tak myslalam :) ok wiec wpisuje sie na pazdziernik, cos mi sie chyba ubzduralo nie wiem czemu ze Ty od listopada staranka zaczynasz . Ktory co cykl staranek napisz mi jeszcze prosze, uwzglednie w liscie :*

Idu spac dziewuszki , napierdzie**** mnie jajniki jak nie wiem.
Rano na klucie - oby badanka dobrze wyszly.Slodkich snow :happy:



PAŹDZIERNIK 2013

Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
Vviedźma - termin @ 24.10 ( 4 cykl starań )

krystianmartin - termin @ 21.10 / 24.10 ( cykl starań )

LISTOPAD 2013


Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )
zakrecona - termin @
gorgusia - termin @
matik2012 - termin @ ( 6 cykl starań)


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Do góry