reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elmo kochana Ty nasza wiedziałam,po prostu wiedziałam, że będzie SYNUŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ogrooooomne gratulację!!!!!!!!!!!!!!!
Cieszę się ogromnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​
 
elmo mega gratulacje :)
13614.gif


pirahna ja to bylam taka mala przylepa do konca tylko z mama chodzilam i jakos nie mowilam jak inni do swoich rodzicow starzy itp ;/ mam nadzieje ze moje dzieci tez beda mialy szacunek do nas rodziców;p
 
Elmo super super super !!!
Ale emocje:) siedziałyśmy jak na szpilkach, w każdym razie ogromne gratulacje !!!! normalnie przeżywam to jakby mnie samej dotyczyło :)
 
ELMO No i były JAJA , BIG JAJA !!!!! Normalnie łzy mam w gałach , emocje większe mi zafundowałaś niż przy podglądaniu własnego dziecka. Gratuluje serdecznie :)

PS. dziewczyny brać się porządnie za planowanie ....
 
Elmo, gratuluję Kochana!!! :-D:-D:-D
Tak sobie myślę, że to ostatnie USG to była taka próba dla Ciebie, żebyś uświadomiła sobie, że będziesz kochać swoje dzieciątko niezależnie od płci, że to nie jest najważniejsze...
A teraz masz nagrodę w postaci spełnienia największego marzenia!!! :tak:

Oj żeby tak każdej się pospełniały! :tak:
 
super Elmo, bardzo się cieszę, że Ci się udało :-) pisałaś mi wcześniej, że zrezygnowałaś ze słodyczy... i tak się zastanawiam... podobno wyższy poziom glukozy sprzyja poczęciu chłopca.. więc sama do końca nie jestem przekonana czy powinnam też z nich zrezygnować... ach te dylematy :-p
 
Elmo gratulacje na syna choc nic wcześniej nie pisałam ale kciuki były:-)
łzy szczęscia Twojego szczęcia mi popłynęły po policzku...
oraz wiara że warto sie starac o upragnioną płec a co bedzie to będzie i tak kochac będziemy:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
przyszlam tu, bo przeciez dzisiaj jest ten od dawna oczekiwany czwartek:) na który czekalam razem z Toba Elmo:) to cudowna wiadomosc, przemegagratulacje!!!!!!!!!!
 
Do góry