reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
AAAAAAAAAA!!! :rofl2: ja oooooooooszaleje!! :rofl2:przepis na chłopaka działa!!
elmo przeOGROMNE GRATULACJE!! :-) w pełni zasłużyłaś na spełnienie marzeń! To wspaniała wiadomość!
 
Wielkie dzieki dziewczyny, wszystkim razem i kazdej z osobna.
Wiem ze u was tez wiele sie dzieje, poczytalam ale juz dzis nie odpisze wybaczcie. Dzisiejszy nadmiar emocji mnie wykonczyl ale to zapewne wiecie. Żoladek nadal mnie boli i jest mi mega niedobrze. Wiec zamiast szampanem swietuje gorącą herbatą. Ale jutro pojde do Biedry po Picolo i nadrobie ;-) Obiecuje ze jutro jak sie juz wyspie zasiade przed kompem i opisze wam wszystko z najdrobniejszymi szczegolami. Walne posta na 3 strony :-) Wybaczcie ze tylko o sobie.
Łzy szczescia byly a jak lecialam w podskokach do meza to juz wiedzial wszystko :-D
Życze wam dobrej nocki. Ja chyba dlugo nie zasne, jestem jeszcze w szoku...
 
Elmo, raz jeszcze Ci gratuluję i sama mam łzy w oczach, to musiało być niesamowite doznanie, tym bardziej że chyba nastawiłaś się już na drugą córeczkę. A córka pewnie wolała mieć siostrzyczkę? :-) Z niecierpliwością czekam na szczegółowy opis a tymczasem z wielką radością wstawiam TAK obok Twojego nicka (ile tam tych czynników było, 6 czy 7? :-)).

Czynniki mające wpływ na płeć: pH, minerały (Ca, Mg, K, Na), dieta, hormony, suplementy, odległość od owulacji, jony.
L.p.​
Nick​
Planowana płeć​
Ilość czynników wziętych pod uwagę​
Czy udało się​
1​
Piranha​
dziewczynka
6​
TAK
2​
Noemi​
dziewczynka
5​
TAK
3​
Nullka​
dziewczynka
6​
TAK
4​
Ann29​
dziewczynka
TAK
5​
Truskafffka​
dziewczynka
TAK
6​
Magda UK​
chłopiec
TAK
7​
Czarna​
chłopiec
TAK
8​
Elmo​
chłopiec
TAK
9​
Ewelin​
dziewczynka
6​
10​
Mamawczesniaka​
dziewczynka
5​
11​
Polisia​
dziewczynka
6​
12​
Agulek​
dziewczynka
4,5​
Dotychczasowa skuteczność 100%​
 
reklama
Do góry