reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elmo-myślę o Tobie i wierzę, że będzie dobrze:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mamakaja- dzięki Skarbie, oby tak było jak piszesz, dziś mam 1dc i intensywne satranka przede mną

Piranha- gratuluję synka geniusza:-) Nic dziwnego, że mamę rozpiera duma:tak:
 
reklama
Witajcie moge do was dolaczyc?? jestem mama 2 letniego Fabianka i wraz z moim myslimy zaczac starac sie o druga dzidzie:) i nie ukrywajac chcialabym aby to byla dziewczynka:) podpowiecie co i jak (moze sie uda):)

Pozdrawiam was i trzymam &&& za wszystkie:)
 
Anulka poczytaj pare stron wstecz, bo ostatnio czesto pisalysmy o staraniach na dziewczynke :) Trafisz na pewno :)
Piranhu gratuluje synka geniusza :) W jednym dziedzinach jest słabszy-tak jak piszesz o mowie, ale nadrabia Ci 200% normy pamięcią:) Super chłopak. Mój też ma obsesje na punkcie śmieciarek, smieciarka mała, duża, srednia, plastikowa, metalowa, klocki lego ze smieciarka uff... o i koparki.
Martwie sie tylko jego mowa teraz bo od 2 miesiecy mnie niepokoi ze przekreca znaczenie podobnych słow, np. mowie bułka , a on półka, " kup mi loda" dla niego to " kup pilota" :/
 
Ostatnia edycja:
Daria, taka pamięć wzrokowa super przydatna sprawa :-), ja niby też mam wzrokową ale szczegółów podczas drogi w ogóle nie zauważam a zapamiętanie czyjejś twarzy to jakaś abstrakcja dla mnie ;-) Słodkie te nasze dzieciaczki, szkoda, że kiedyś całowanie mamy to będzie "siara" i "obciach" :-D (chociaż do tego czasu pewnie pojawią się nowe określenia na to ;-)).

Matik, pamiętam, że Elmo wczoraj pisała, że ma wizytę dopiero wieczorem ale nie wiem o której konkretnie godzinie.

Lukaa, dzięki kochana! Ja już zarezerwowałam mega stuningowane kciuki dla Ciebie na ten cykl :-)

Anulka, witaj i rozgość się :-) Zacznij od przeczytania wytycznych na tej stronie (różowa czcionka) https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html

Elmo, ja się chyba stresuję bardziej jak na swojej wizycie :-), odezwij się jak już wrócisz i ochłoniesz, jestem cały czas myślami z Tobą!
 
Piranha dziekuje bardzo :)

szkoda ze Anulka slepa jest i nie widzi tej czcionki hehe wspomoesz kolezanke i wytlumaczysz gdzie to jest hehe
 
BĘDĘ MIAŁA SYNA !!! :-):-)

To co czuję jest nie do opisania a emocje jakie we mnie buzują od dwóch godzin są tak skrajne że chyba jeszcze nigdy czegos takiego nie przezylam. Dziewczyny dziekuje wam za wsparcie, bez was nie dała bym rady. Jestescie przekochane.
A szczególnie dziekuje Tobie Piraniu za wszelkie rady odnosnie planowania, wiedz ze to Twoja zasluga!!!
Musze trochę ochłonąć, postaram sie pozniej odezwac. Buziaki!
Ale jestem szczesliwa! :-) Jak wyszlam z gabinetu to skakałam pod niebo ;-)
 
Anulka, przewiń w dół, to 3 post od góry :-)

Elmo, aaaaaaaaaaaaaaa, ale się cieszę!!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!! Sama napiszę więcej jak ochłonę!!!!!!!
 
reklama
Do góry