reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elmo gratulacje ogromne !!!!!!!JUPI!!!!!!!!. Musisz być szczęśliwa i fruwać w chmurach. Superr.
I masz w końcu ten swój niebieski świat.Szalej kochana w sklepach, nie żałuj sobie:-)
 
Czesc Dziewczynki

..... ja postanowilam do was zagladnac....i wow....same dobre wiadomosci....

Gratuluje wszsytkim nowych fasolek i zycze spokojnych 9 m-cy:-).

Elmo brawo!!!! Gratuluje z calego serca. Ciesze sie bardzo ze ci sie udalo. Szalej slonce i koniecznie opij ta wspaniala radosc....owocowym soczkiem.

Czarna alez sie usmialam z tych big jaj.....przypomnialo mi sie jak ty szlas na usg....buziak

Piranha
ja juz dawno wiedzialam, ze ty pomylilas sie z zawodem. Po raz kolejny twoje rady pomogly. Jestes wielka. Ja wciaz jestem tobie wdzieczna za pomoc i za wiare. Dziekuje

Kate jesli tylko zaczniesz planowac to &&&&&& beda dla ciebie.

Agulek 79 super!!!! Moje wielkie gratulacje.

Axari alez cudowna twoja Ada. To juz zaraz roczek????......wow....ale ten czas ucieka. Ja pamietam twoje planowanie.....Jak sie mieszka poza ojczyzna???
Wszystkiego dobrego dla ciebie.

Mamawczesniaka
gratulacje!!!!! Wnioskuje ze mieszkasz w uk.

Daria Ciesze sie ze pomimo plamien wszsytko ok z twoja dzidzia. Uwazaj na siebie i wyluzuj troszeczke.

Matik nie poddawaj sie.
.....okazalo sie ze to tylko puste jajo....
Slonce ty moje ....ja tez to przezylam, wiem ze ci ciezko....mi tak samo....ale mam wiare, dlatego uwierz ze bedzie dobrze. Trzymam mocno i kciuki i zycze ci z calego serca plusika na tescie a pozniej po 9 m-cach slodkiego placzu niemowlaczka.

Airfix bedzie dobrze, zobaczysz.

Krystianmartin nie martw sie. Teraz jest ci smutno i zle ale nadejdzie dzien w ktorym pojawi sie usmiech i szczescie. Trzymaj sie.

Zycze kazdej z was aby marzenia sie spelnily i milego dzionka for all
 
Hej babeczki. Wydawałoby sie ze bede spac jak zabita jednak meczylam sie wieksza czesc nocy, z tego wszystkiego nie moglam zasnac, a gdy juz zasnelam obudzilam sie o 3 i zasnelam dopiero przed 6. Ale nie narzekam.


No wiec tak jak pisalam, moje emocje wczoraj siegnely zenitu. Na usg lekarz zaczal od omawiania glowki, noska, zoladka i kiedy chcial zmierzyc bicie serduszka malec bryknąl co az poczulam i ulozyl sie w pozycji ktora widzicie na pierwszym zdjeciu no i lekarz mowi "no to na dole to pupa, a na gorze no... to... dziewczynki tego nie maja" Potem juz kompletnie nie wiem co do mnie mowil, łzy płynely po policzku, poczułam taką niesamowitą ulge. Uczucie nie do opisania. Ale zaraz pojawila sie mysl ja tu przezywam taka radosc a u Krystianmartin rozkreca sie @ :(, pomyslalam o Porannejkawie jak niezmiernie sie ciesze ze sie pomylila... o Pirani jak ja jej sie odwdziecze??? Kiedy zobaczylam to drugie ujecie chyba z 5 razy spytalam lekarza czy to mu juz nie odpadnie ;) Pewnie pomyslal ze jestem jakas wariatka. A potem to juz wiecie, po wyjsciu z gabinetu skakalam na korytarzu i bieglam w podskokach do M. M w szoku za to Zuzia wysciskala moj brzuszek tak niesamowicie mowiac przy tym moj kochany braciszek ze jeszcze bardziej sie rozczulilam.
Nadal niedowierzam. Chyba musi minac jeszcze duzo czasu zanim w to uwierze.
Dziewczyny jeszcze raz z calego serca dziekuje wam ze bylyscie ze mna, za cale wsparcie z waszej strony! Jak sie ciesze ze was mam. I przepraszam ze ostatnio myslalam glownie o sobie :( wybaczcie.
Nizej fotki :)
 
Piraniu jestes niesamowita osoba, powtorze sie ale jestem pelna podziwu dla Ciebie i dziekuje Ci z calego serca ze zechcialas swoja wiedze przekazac tu na forum i zawsze sluzylas pomoca. Na zawsze pozostaniesz w mej pamieci jako ktos wyjatkowy ;) Dziekuje raz jeszcze :* Co do Zuzi to owszem marzyla o siostrzyczce wiec o ile jej pierwsza reakcja byla taka fajna o tyle nie trwala dlugo. Cala droge powrotna do domu powtarzala ze nie lubi chlopaków i pytala czy jesli komus urodzi sie dziewczynka to bedziemy sie mogli zamienic. No coz bede musiala nad nia popracowac. Co do Krzysia to kiedy przeczytalam ze potrafi liczyc do 30 itd. musialam zjechac myszka nizej aby upewnic sie ze on napewno skonczyl dopiero 3 lata, szok. Bardzo madry chlopczyk, jestem pod wrazeniem! Gratuluje. Moja to chodzacy zywiol za to do 10 nie zawsze uda sie jej policzyc ;) Co do czynników ktore spelnilam pisze sie na 6, hormonow nigdy nie badalam wiec nie moge ich zaliczyc, choc pewnie byly ok skoro wyszlo jak wyszlo.
Ewelin teraz to juz jestem przekonana ze bedziesz miala córeczke ;) chyba mozesz odetchnac. Ale myslalam dzis o Tobie, ze ten stres tej wizyty rozstrzygajacej jeszcze przed Toba, ale wierze ze bedzie dobrze, a na takie wiesci naprawde warto czekac ;) bdziemy z Toba. A teraz wypoczywaj.
Mamawczesniaka gratuluje bijacego serduszka! Twoj suwaczek tez zaczyna zasuwac :) Jak sie czujesz?
Daria co do wrozki Patrycji pamietasz kiedys sie pokusilam na jej wrozbe, napisala ze bede miec dziewczynke.
Matik &&& za ten cykl. Nie moge podejrzec Twojego wykresu ale niech tempka pnie sie w gore &&& A jak bedziesz miala syna papieza to pisze sie na osobista audiencje :)
Krystianmartin kochana nie wiem co powiedziec :( tyle razy juz Ci pisalam ze tak bardzo bym chciala cieszyc sie razem z Toba. Bardzo bym chciala zebys sie nie poddala ale wiem ze latwo mi mowic, co ja moge wiedziec o tym co czujesz? Przykro mi tez z powodu tego co uslyszalas od m, faceci bywaja straszni. Czyli powiedz, on nie chce miec dziecka? Wracaj szczesliwie do Polski, jak ochloniesz odezwij sie. Trzymaj sie! Jestem myslami z Toba.
Lukaa nawet nie wiesz jak sie ciesze ze zabieg przeszedl pomyslnie. Wracaj do zdrowia i do roboty a my tu wszystkie bedziemy siedziec z zacisnietymi kciukami &&& Zaciekawilas mnie tym zelem na zrosty, czy mozna go tez zastosowac przy cesarkach czy tylko przy takich zabiegach jak laparo???
Elle bardzo sie ciesze ze zdecydowalas sie jeszcze na jeden cykl, super &&& :) bardzo bym chciala by Ci sie udalo. A jak tam u Ciebie poza planowaniem? Zadomowilas sie juz? Jak sie czujesz w Pl?
Antosiu zajrzyj do nas. Napisz co u Ciebie.
Maran Ty moja kochana, Tobie dziekuje szczegolnie. Ty jako jedna z niewielu tu zagladajacych marzysz o synku i choc sie nie starasz bylas dla mnie ogromnym wsparciem. Przepraszam Cie za moj brak wiary :( glupio mi bo naprawde w ostatnich dniach mialam kryzys wiary jednak dziekuje Ci bo TY nigdy nie zwatpilas i jak moglas przekonywalas mnie ze to chlopczyk. Dziekuje i Tobie rowniez z calego serca zycze kiedys samych tak pozytywnych emocji ;)
Maggie i Tobie dziekuje :) Napisz co u Ciebie, jak relacje z m w sprawie drugiego dziecka? Jakies zmiany?
Mamakaja fajny ten Twoj synek, Batmanem mowisz? Musicie koniecznie zmienic ten samochód hehe
Czarna Boszzzze co za emocje masakra jakas, ale warto bylo czekac na takie widoki :)
Ana87 Basik Klaudia82 &&&&&&
Anulka witaj!
Eden pewnie ze pamietam, dzieki :) czesto sie zastanawiam co spowodowalo ze nas opuscilas? Zrezygnowalas ze staran czy tylko je odlozylas?
Airfix tak chyba moge to tez powiedziec planowanie ma sens :)
Araki tak masz racje, to byla dla mnie taka lekcja. Choc ten ostatni czas byl bardzo ciezki to jednak tego mi bylo trzeba, takiego kopa w tyłek. Jechalam wczoraj na ta wizyte przekonana ze to bedzie dziewczynka.
Mama kubulki juz sobie wyobrazam jak za jakis czas spelniasz swoje marzenia, czytaj i przygotowuj sie, napewno kiedys bedziesz miala swoja wymarzona coreczke!!!
Marchew nadal twierdze ze slodycze zdecydowanie zakwaszaja. Wyzszy poziom glukozy... nie chodzi raczj o slodycze. Wiekszosc owocow jest bardzo bogata w cukry a tych jest pelno w diecie chlopczykowej. Wystarczy przed staraniami podjesc slodkiego winogrono i bedziesz miala wyzszy poziom glukozy, tak mi zalecala Magda uk a jej udalo sie zaplanowac synka. Wkleje Ci pozniej dokladny opis moich staran, wczesniej nie chcialam sie az tak wypowiadac bo nie mialam pewnosci odnosnie rezultatu.
Viedzma zatem i za Ciebie &&&&&& w kolorze blue :)
Macy udanych wakacji!!! Odezwij sie jak wrocisz.

Jeszcze raz dziekuje wam i niezmiernie sie ciesze ze trafilam odpowiednio wczesnie na to forum.
Milego dnia!!!
Dla mnie bedzie chyba miły :) WRACAM DO ŻYCIA!!! :)
 
Do tych które planuja dziewczynkę :) Jaka bransoletke jonizujaca / energetyzujaca kupic? Jest tego pełno np.na allegro a ceny od 8 do 100zł. Miała któraś coś takiego?
Elmo cieszę się Twoją radością :)
 
witam wszystkich :)
wiesz elmo zastanawie mnie to skad u tak malego dziecka bierze sie to ze mowi ze nie lubi chlopakow i nie chce brata :-p moja nadia chodzi i tylko to jest moj brat i teraz jak mowimy jej ze bedzie dzidzia to sie jej nie ptam coc chce tylko czy sie cieszy a ona tak bedzie dzidzius :) ja to chyba mam pod wzgledem rodzenstwa kochana ta nadie ;p
 
Elmo- strasznie mnie wzruszyłaś tym co napisałaś, wyobrażałam sobie Ciebie jak to wszystko przebiegało i łzy wzruszenia same nachidziły do oczu. Bardzo się cieszę Twoim szczęściem! Co do żelu, to jak najbardziej jest polecany przy cc, jak i przy każadych innych operacjach, ja bardzo żałuję, że nie wiedziałam o nim przed moim cc, mimo że był już na rynku lekarze o nim nic nie mówili, i może ustrzagłabym się tych zrostów co miałam. Nazywa się hyalobarrier gel , do laparoskopii jest z dopiskiem endo. Także polecam Ci do cc. Jak cos to pytaj.

Airfix- ja mam takie KPL BIŻUTERIA MAGNETYCZNA JINPOLI JPL POWER SPORT (3494749260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.,
ale można tez tu kupićBransoletki - Sklep QS Quality Strength - Produkty jonowe
 
reklama
Do góry