reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
jak zawsze chciałabym się Was doświadczonych Kobietek poradzić:)
---25.08 było przytulanie,
---27 koło godziny 12.oo test owu. pokazał kreske identyczną jak kontrolna- było od razu przytulanie i koniec przytulanek od tego momentu,
--28 z rana zrobiłam test, kreska była jeszcze ciemniejsza jak kontrolna, wieczorek także ciemniejsza,
--dziś 29 i przed chwilą zrobiłam test , kreska kontrolna jest już dużo jaśniejsza, ale jeszcze jest,
stąd moje pytanie
czy to oznacza że owulacja była wczoraj 28??? bo już się zagubiłam:(
 
krystianmartin bardzo mi przykro:( jednak faceci to .......!
Ana87 ja nie pomogé,malo doswiadczona jestem:-(
elmo czekamy na wiesci:tak:
Matik ddzialaj Kochana,dzialaj....:tak:
u mnie dalej stan zawieszenia czekam na piekny sluzik i oznaki jajeczkowania:happy:
 
basik77​ samo życie
Ana87 pod uwage bierze sie pierwszy pozytywny test, natomiast z porannego moczu moze być fałszywie dodatni lub ujemny, poza tym 29 mogłąś mieć szczytowy pik LH. A jak temperatura, ból, sluz?
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Piranha też myślałam o tym progesteronie żeby zrobić, tylko dokładnie w którym dc? Czy ważne aby była to tylko II faza?może parę dni po O?
Elle słuszna decyzja, będę trzymała kciuki ;-)
Elmo dzisiaj jestem myślami z Tobą, oby wizyta odbyła się po Twojej myśli, daj znać po wszystkim &&&
Lukaa no nareszcze dobre wiadomości, kobieto tyle się nacierpiałaś więc teraz musisz zajść w ciążę nie ma innej obcji, działajcie z M. Trzymam &&&
Krystianmartin nie wyobrażam sobie jak musiałobyć Ci przykro.Nie rozumiem jak M może Cię tak dołować.Trzymaj się kochana.
Byłam wczoraj u internisty bo endo jeszcze na urlopie.Dostałam Euthyrox N 50. Miałam brać rano, ale jeszcze dziś nie wzięłam.Chyba poszukam endo innego zanim wezmę pierwszą tabletkę.Szczerze, to też mnie zdziwiło, że lekarz dodatkowych badań tzn. skierowania na usg tarczycy dał mi ten lek. I w sumie nie wiem czy wziąć ten lek dopiero po konsultacji z endo czy już brać. Endo i tak nic innego pewnie mi nie da.
 
krystianmartin- śluzu to ja u siebie w tym cyklu prawie wcale nie widze:( bóle odczuwam w podbrzuszu, wczoraj i dziś, temperatury nie mierze.
a ja się tak zastanawiałam czemu mam raz w miesiącu takie okropne wzzzzdęcia:zawstydzona/y: a to oznaka owulki,
tylko zmartwiłam się tym że jeżeli owu. była faktycznie 28 to za mały odstęp na dziewczynkę:(:(:(:(:-(
 
krystianmartin nie wiesz ze faceci zawsze jak cos nie wychodzi obwiniaja nas ? ;/ jak z colinem tak dlugo nie mogłam zajasc w ciaze to maz do mnie ze wolno trybie a ja mowie dziwne ze dalam ci leki na sperme i od razu zaszłam to chyba z tobą coś nie tak i juz sie nigdy więcej nie odezwał :) u ciebie pewnie by sie predzej udalo gdyby nie to ze sie planuje plec bo bez tego calego planowania i stresu idzie latwiej , ale trzeba byc dobrej nadzie :) wejdz sobie na Forum dobrytarot.pl • Indeks witryny zadaj jej pytanie o ciaze i zobaczysz co ci powiedz mi duzo sie sprawdzilo i tak samo u tej pani WRÓŻKA WRÓŻBA TAROT miłość pieniądze praca 2 zł (3480334617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub Wróżba Wróżka Tarot 1 pyt.wpłata PO Rzetelenie :-) (3427740312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kto pyta nie bladzi a moze troche sie uspokoisz :)
 
reklama
Daria dla mnie to te wrozki to jedno wielkie oszustwo!! Jakis czas temu kilka dziewczyn pisalo o wrozce vitalissa z Torunia co wrozy z kart anielskich. Nigdy nie korzystalam z takich uslug ale mysle co mi tam. Napisalam do niej z pytaniem czy i kiedy zajde w ciaze i czy z dzidzi bedzie ok. Jak mi odpisala to az mi wlosy deba stanely. Napisla, ze zajde w ciaze z chlopcem ale nie w tym roku i napisala wszystko to co przytrafilo sie mojemy synkowi i ze ten drugi tez tak bedzie mial. Az bylam w szoku bo bardzo szczegolowo to napisala. Az sie poplakalam i stwierdzilam, ze nie chce drugiego jesli ma przechodzic przez to co moj synek. ALEEEEEEEEEEEEE co sie okazlo, ze jak w google wpisze sie moj adres emai to wyskakuje cala historia mojej ciazy i przjsciach mojego synka!!!! oczywiscie skasowalam ten wpis. Zrobilam sie podejrzliwa jak pytalam o cos innego to juz nie byla mi w stanie odpowiedziec bo tam o tym nie pisalam!!
 
Do góry