reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

krystianmartin wiesz nie przejmuj się męża gadaniem wiesz Panom trudno zaakceptować fakt że to może być jego wina do czego się nie przyzna oczywiście tylko tobie szpilę wetknie tacy są ale TY musisz być silna i teraz zrób taki poskacz trochę wokół niego , nic nie mów na temat ciąży już , zapłodnieni, planów, nic to może być męczące psychicznie tylko powiedz że to dla was tabletki na wzmocnienie organizmu i mu podawaj tą l karnitynę cynk itp. czy już bierzecie takie witaminki jak tak to od kiedy ?

NNNo mi tempka w końcu podskoczył więc ulżyło mi :tak: ale z tym Ph mojego męża to coś musi być na rzeczy bo ostatnio też jasne wyszło więc jak teraz nie zajdę to zestaw dla niego już czeka ale dopiero po 3 m-cach? no trudno zobaczymy co to będzie masakra z tym czekaniem
 
reklama
mamawsześniaka ale te wróżki nowoczesne istni21w ale cwane , dobre dlatego ja nigdzie takich info nie podaję z imienia i nazwiska żeby obca osoba nie mogła zebrać sobie o mnie info niestety ale to jest nie bezpieczne

ja też akurat w takie rzeczy nie wierzę
 
Hello!

krystianmartin, czyli Twój M nie chce kolejnego dziecka? Mój M też nie chciał a zgodził się chyba tylko dlatego bym wreszcie dała mu spokój i przestała wiercić dziurę w brzuchu. A jaką ma pewność że to nie jego wina? To że spłodził już wcześniej dzieci to o niczym nie świadczy, z wiekiem parametry plemników są coraz gorsze, jakoś w pierwszą ciążę zaszłam z automatu że tak powiem a w drugą dopiero po ładowaniu sporych dawek wspomagaczy przez kilka miesięcy w mojego M (L-karnityna 1000 mg, maca, witamina E 400iu, B-Complex, witamina C, FertilMan, koenzym Q10 200 mg). Wystarczy, że plemników jest mniej niż 20 mln w 1 ml nasienia, albo że są za mało ruchliwe, nie są w stanie przebić otoczki komórki jajowej, albo np. dużo z nich ma defekt budowy, zlepiają się (na to pomaga m.in. witamina C) itd. a już w ciążę nie zajdziesz pomimo swojej płodności.

mamakaja, progesteron należy zrobić dokładnie w połowie fazy lutealnej, najczęściej lekarze zalecają 7 dzień po owulacji zakładając 14-dniową FL.

Ana, bez wykresu i innych objawów (oraz porównania do poprzednich cykli) ciężko stwierdzić, prawdopodobnie owulka była 28-go bo 27-go prawdopodobnie był pik LH a owulacja najczęściej jest 24h po piku. Tak jak napisała krystianmartin nie należy robić testu z porannego moczu gdyż jest zbyt stężony zwiększając tym samym zabarwienie kreski testowej.

Matik
, oby tempka teraz pięknie pięła się w górę!

Elmo, jestem z Tobą myślami i kciukami, czekam na radosne wieści!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
dziewczyny zupełnie nie wiem co o tym myśleć, nie mam jeszcze oznak śluzu płodnego, testy owu też nie wychodzą pozytywne - ale szyjka macicy jest wysoko, miękka i mam wrażenie, że otwarta? chyba mój organizm zupełnie głupieje... a ja razem z nim :-p
 
mamawczesniaka jedni wierza inni nie ale ogolnie tarot to jest tylko wrozba z kart ktora dziala na energi wiec czasami moze ci dac rozne podpowiedzi i zastanowienia ja czasmi lubie sie cos dowiedziec np ta jadzia mi pisala ze z ta ciaza beda do konca problemy ze musze uwazac ze bede miala czeste kontrole porod prawdopodobnie zakończy sie cc i ze bede myslala nad zmiana lekarza jak narazie duzo sie sprawdza a jak sie porod zakaczy sie okaże :) no i mowi ze chlopiec to zobaczymy czy sie sprawdzi ale czuje ze tak :)
 
Elmo kciuki za synka, normalnie nie dopuszczam innej myśli że może być synek, inaczej całe planowanie nie miałoby sensu, zrobiłaś naprawdę wszystko co mogłaś i nie martw się

Krystianmartin
faceci są z innej planety, ja w ostatnim czasie duzo łez wylałam przez mojego męża a on pewnie jeszcze miał satysfakcję że uderzył w czuły punkt...jednym słowem porażka
Co do wróżb to ja raczej nie wierzę i nie bawię się w takie rzeczy
 
reklama
Do góry