reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Lukaa cudownie, kciuki ogromne za cykl, super, że tym razem poszło lepiej, koszt tego żelu spory, ale niech przyniesie efekty! Niech ogólnie to laparo przyniesie to co pragniesz!

Elle no to kciuki by ovu była wtedy kiedy ma być :D

Elmo jutro wieczorem czekamy tu na Ciebie wszystkie!
 
mamakaja, w takim razie prolaktyna jest w porządku :tak:, całe szczęście! A nie chcesz sprawdzić progesteronu w połowie FL?

Elle, prawdopodobnie był za duży odstęp, plemniki mojego M nawet 2 dni nie przeżywały i udało się dopiero w cyklu, w którym zachowałam 24h odstępu. Będę mocno trzymać kciuki by owulacja była po 11 września, super, że jeszcze spróbujecie, do 3 razy sztuka!

Lukaa
, no nareszcie jesteś bo już zaczęłam się martwić, naprawdę CZUŁAM, że tym razem się uda! Jak dobrze, że masz to już za sobą, faszeruj M nadal wspomagaczami i do dzieła, najwyższa pora by zadziałało prawo równowagi w przyrodzie i spadła na Ciebie teraz cała lawina szczęścia.

krystianmartin
, również życzę Ci takiej lawiny i trzymam kciuki by jutrzejsza tempka wróciła na wyższy poziom.

Matik, skoro wczoraj był pik LH to być może dziś była owulka i jutro tempka skoczy już do góry, trzymam kciuki!

Elmo
, od rana jestem myślami i kciukami z Tobą, nareszcie skończy się zadręczanie myślami i będziesz mogła już na spokojnie cieszyć się ciążą i rosnącym w Tobie Małym Szczęściem.
 
Luka jak sie ciesze że zabieg sie odbył i wszystko juz w porządku. A wiadomość ze trzeba działać od razu cudowna. Więc odpoczywaj, odzyskuj siły i wracaj do nas gotowa do działania.:-) Mam nadzieje ze juz te złe wiadomości się skończą i szybko zajdziesz w ciaze, krystian zapamięta ten sierpień na długo a dziewczynom poprawią się wyniki i teraz zaczniemy podglądać wasze nuby. pozdrawiam i zdrówka życzę.
 
Piranha, Elle, Ewelin, , Lukaa, mamakaja, maggie, Matik, Elmo dzieki za wsparcie, oby temperatura poszybowała, bo jak nie to już nie będę sie starać, to definitywny koniec.
Elmo jutro bedziemy myslami z Tobą
 
Ostatnia edycja:
nie żartuj krystianmartin ja też przechodzę załamanie za każdym nie udanym rae a po ostatnim to już całkiem masakrycznie
ale myślę że jak znowu nie no to trzeba coś zmienić coś na pewno plan działania i być silnym i spokojnym
wiem wiem łatwo się mówi ale jak mi się teraz nie uda to też mi tak napiszecie
trzymam kciuki mocno, mocno śpij spokojnie


Pirania ty to jesteś miód na serce moje dzięki WIELKIE
 
Ostatnia edycja:
Jesoo, dziewczyny, tak pięknie do mnie napisałyście, dziękuję Wam z całego serca
14.gif
, aż mam łezki w oczach, jesteście strasznie kochane
cmok.GIF

Tak bym chciała aby i do mnie w końcu słońce się uśmiechneło i do krystian, Matik i innych dziewczyn, tych które czekają na te upragnione dwie kreski.

Krystianmartin- nie chcę słyszeć o żadnym poddawaniu się! No coś Ty! Ja wierzę, że nie poddasz się, mam nadzieję, że już teraz się uda i nie będziesz mieć dylematów. Takie myśli o poddawaniu ja też miałam wielokrotnie, ale potem znowu próbowałam. Wiem co czujesz, ale jeszcze w tym cyklu nic straconego, trzymamy kciuki za jutro!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Elmo za dzisiejsze wiadomości &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

U mnie lipa, chyba faktycznie @ sie rozkręca. Wczoraj miałam ogromnego doła. Do tego sprzeczka z M, to tak jakby mój swiat się zawalił. Byłam slepa, za każdym razem gdy ja płakałam, gdy pękało mi serce po każdym nieudanym cyklu, mój M po prostu się cieszył. Wczoraj kolejny raz dobitnie mi powiedział, ze tylko dlatego się nie zabezpieczamy bo jestem bezpłodna... dlatego nie bede dalej sie starać, zresztą, wracam do Polski i znowu gra w jak w lotto czy przyjedzie w owu czy nie.
 
Do góry