reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jarzebinka więc w Twoim przypadku podwójne kciuki : 1 - za udane staranka , 2 - za szybki finał przeprowadzki . Co do szpitala to zdecyduję bliżej porodu , ale ogólnie ta klinika na Kopernika rozczarowała mnie . Przy mnie urodziła dziewczyna która znam z poradni diabetologicznej , od 3 dnia po terminie porodu skoczyło jej ciśnienie i zaczęła puchnąć - a lekarze NIC nie zrobili i czekali do 10 dnia po terminie aż sama zaczęła rodzić , okazało się że wody płodowe były fatalne , dziecko przetrzymane , ważącą 4.5kg dziewczynkę rodziła siłami natury i dodatkowo doszło do urazu okołoporodowego głowy - tak że widzisz że z opieką TAM jest różnie . Ta koleżanka stwierdziła że lekarzy tam interesuje kobieta w ciąży i badania na niej a to co się stanie z dzieckiem to już inna - nie ich bajka , kto wie może jak by dała komuś kasę to do tego by nie doszło .
W każdym bądź razie Tobie szczególnie w tym okresie życia życzę powodzenia :-)
Beatko to fajnie że będziesz mieć męża dłużej - dużo szczęścia w tym okresie dla Was :tak:
 
reklama
Mąż właśnie składa łóżeczko(musi się to wszystko "wysmrodzić", bo mocno zajeżdża nowością, dobrze że jeszcze dużo czasu), a zamówiłąm takie, to zdjęcia z katalogów.No i jeszcze poduszkę do karmienia, taką na kolana, zestaw butelek, materac do łóżeczka i jeszcze parę drobiazgów.
282-0983952A70UC496057M.jpg
50-3772524MMA70UC512823X.jpg

282-0983000iSPA67UC326425X.jpg
 
Witam , Was wszystkie . Od jakiegos czasu tu zaglądam i przeczytałam chyba wszystko. Zauwazyłam ze wspólne wspieranie bardzo tu dużo zdziałało w niejednym przypadku, więc postanowilam sie też odezwac zanim mi odbije do reszty. Mam dwóch kochanych syneczków , ale marzy mi sie córcia :-). Normalnie mam cukle 29 dniowe ostatni jednak opóxnił sie 10 dni i juz myslałam , że sie udało. Kupiłam wiec tym razem testy. 22.10 wychodziły z blada druga kreską więc przytulanko było :-), ale nad ranem 23, pojawiła sie druga gruba krecha wiec koniec . Dzisiaj wydaje mi sie ze miałam owulacje bo śluz i ból by na to wskazywały. Strasznie sie denerwuję ...Tak bardzo bym chciała zeby sie udało. Mam jakiegoś miesniaka ...lekarz kazał mi sie szybko decydowac jesli mysle o trzecin dziecku...mam jakis strach , że moga być przez to jakies problemy z zajściem w ciąże . nie wiem czy wytrzymam do czasu kiedy będe mogła zrobic test. Dziewczyny ...wy tu jesteście lepiej obeznane jak sądzicie jest szansa ??? Pozdrawiam was i po cichu licze na wasze wsparciie , bo naprawde mi odbija ..o niczym innym nie mysle.
 
medio..zakupy extra.... :-)
anufifi... w zyciu tak to jest, ze nie da sie za bardzo nic zaplanować...na tym watku mimo staranek i testów owu wielu dziewczynkom zamiast dziewczynki trafił sie chłopczyk... jeśli się staracie to moze się udać...ale żadko kiedy udaje się w pierwszym cyklu staranek, dajcie sobie czas, cieszcie sie starankami i ta adrenalinką bo byc może to już oststni raz w waszym zyciu :-)
...ja testowałam też, owu miałam wg testów i odczuć w 15dc..tak mi się zdawało...postaralismy się dopiero w 17dc i jakoś się udało???? owu musała mi się przesunąć >48h od pozytywnego testu...więc po prostu musicie dać sobie na luz...bo niestety żaden test nie daje nam gwarancji, ze to ten dzień...
 
Dziekuję , pewnie masz racje ...żeby dać sobie czas i podejść do tego na spokojnie . Niestety brak cierpliwości to moja największa wada. Czuje sie jak mała rozpieszczona dziewczynka która chce teraz i natychmiast. Niestety natury sie nie da oszukać . Ale tak czy tak wyjścia nie mam muszę czekać i próbować . Zdaję sobie sprawę , że testy testami a natura i tak robi swoje . Bardzo dziękuję za wsparcie
 
anufifi, moja kolezanka katrin z BB ma mięśniaka 5,5 cm i bez problemu zaszła w ciazę, więc głowa o góry i cierpliwie czekj na rozwój wypadków...:-)
 
Pixella77 a, proszę napisz mi czy wiesz jak to z tym testem owulacyjnym jest ...jak pojawiły mi sie dwie grube krechy wcześnie rano to sobie jeszcze z ciekawości zrobiłam wieczorem tego dnia i kreska ta druga oczywiście była już mało widoczna i tak się utrzymuje do dziś ...prawie jej nie ma. czy to tak powinno wyglądać .?? No i jeszcze sie zastanawiam bo cały czas mam temperature w granicach 36.6...
 
reklama
anufifi mierz tempkę, musi być skok przy owu...a po II na teście owu może to być nawet 48h po II...
a tempkę mierzysz rozumiem rano, jeszzce w łożeczku sama wiesz gdzie....?:-)

a mi dwie grube krechy nigdy na teście nie wyszły .... zawsze wybierałam tą najmocniejsza z wszystkich..a zaszłam 2 razy w ciaze jak własnie je robiłam...raz starałam się 9h po II raz >48h po II
 
Ostatnia edycja:
Do góry