reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jarzębinko to świetna wiadomość, super, gratuluję.
Anuffi ja też planowałam córkę, a będzie drugi synek:) Można zawsze próbowac i planować, ale lepiej się nie nastawiać tak mocno lecz miec otwarte serduszko dla maleństwa bez względu na to jakiej jest płci.
 
reklama
Anufifi ja próbuję dopiero od 2 miesięcy ale nie kupowałam tych testów, jakoś nie mam do nich zaufania, na początku tego wątku czytałam jak dwie forumowiczki na podstawie tych testów planowały dziewczynki i pomimo dokładnego stosowania się do zaleceń obydwie maja chłopców. Moja metoda planowania jest dosyć prosta, mam cykle 26-28 dni, zakładam ze owulacja jest w 13 dniu wiec próbuję w 11 dniu, 2 dni przed, do tego jem duzo miodu i nabiału, piję wapno.
Mam jeszcze takie urządzenie do określania dni płodnych Indykator Płodności Donna ale to nic nadzwyczajnego.
 
Indygo , tez czytałam na początku te dwie historie jak miały byc dziewczynki a sa chłopcy :tak:
Z każdą kolejna waszą odpowiedzia utwierdzam się w przekonaniu , że nie ma co kombinować , albo przynajmniej zbyt kombinowac :-). dziewczynka czy chłopiec będzie wymarzone :) . Moich dwóch chłopaków nie zamieniłabym na tuzin dziewczynek , więc chyba sobie odpuszczam ...W tym cyklu już nie nawojuje ale w następnym zamierzam .Chyba mi już lepiej ...Bardzo wam dziękuje dziewczyny :-).
Chciałam też przeprosić wszystkie te które starają sie o swoje pierwsze dzieciątko. To musi byc irytujące czytac ze jakaś wariatka nma juz dwójkę i marudzi , że trzecią chce dziewczynke. Głupio sie czuję w stosunku do Was , ale jednoczesnie zyczę wam wszystkim powodzenia .wiara czyni cuda :tak:
 
Medio , oczywiście , że mam otwarte serducho czy to będzie chłopiec czy dziewczynka ...nie wyobrażam sobie że mogłabym nie mieć. Martwić się będe przy piątym jak nadal nie będzie dziewczynki :-D.
 
Asus ...ja też jestem z Krakowa :tak:. Obydwu chłopaków rodziłam w Narutowiczu i byłam bardzo zadowolona. Może to nie Wersal ale zdecydowałam głównie ze względu na lekarza . Tylko z tym jednym zamierzam rodzić wszystkie moje dzieci:-D. A i personel uważam bardzo dobry ...nie ma się czego przyczepić . Prześlij trochę pozytywnej energii , jestem blisko więc wyłapię :-)
 
anufifija ja mieszkam 40 km od Krakowa ale w związku z wykrytą cukrzycą ciężarnych jestem prowadzona przez poradnie diabetologiczną dla ciężarnych na Kopernika 15 i to z tamtejsi lekarze nakazują poród na Kopernika 23 . Podobno to nowoczesna i bezpieczna klinika . No cóż po moim tam pobycie (na II piętrze) stwierdzam że na pewno nie jest to nowoczesna klinika a tego super sprzętu na oczy nie widziałam , dlatego jak na tą chwilę uważam że lepszą opiekę będę mieć u nas w miasteczku , ale to jeszcze wszystko się okaże i ostatecznie zdecyduje stan zdrowia mojego maluszka - gdzie jemu lepiej będzie przywitać tan świat . Co do Narutowicza to sama się tam urodziłam , moja koleżanka w tym roku też tam rodziła i jest zadowolona tylko że ona podobnie jak ty ma tam swojego lekarza a ja nikogo tam nie znam . Jaęli wiesz to napisz mi czy w tym szpitalu mają dobry oddział neonantologi ? A co do pozytywnej energii to proszę bardzo : dawka skumulowana i wysłana ~~~~~~~ tylko z tego co piszesz to chciałabyś mieć córcie u u mnie ponoć tym razem zamieszkuje synek , tak że sama zdecyduj czy łapać czy nie :-)
Aniu a co u Ciebie ? Już długo się nie odzywasz - daj znać co u Ciebie - u Was słychać ? :tak:
 
Medio , oczywiście , że mam otwarte serducho czy to będzie chłopiec czy dziewczynka ...nie wyobrażam sobie że mogłabym nie mieć. Martwić się będe przy piątym jak nadal nie będzie dziewczynki :-D.
Czyli do pięcieu razy sztuka:-D:-D:-D, ja życzę by już teraz udało się wcelować w córcię.
 
Asusu Kopernika fakt nie grzeszy luksusem , ale sprzęt mają zecydowanie najlepszy , w razie gdyby działo się coś złego to z całego Krakowa tam wysyłają . Energie złapałam a co tam:-).
Medio tak trochę żartowałam z tym piątym , ale kto wie....;-).
 
reklama
Do góry