reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czesc babeczki ;) witam z Antonkiem przy piersi;) rety! nie sadzilam, ze mozna byc tak szczesliwym bedac kura domowa ;) z Kubusiam nie pamietam takich pozytywnych emocji, bo ciagle sie stresowalam, a teraz chyba dopiero dojrzałam i jestem naprawde gotowa na dziecko ;)


Antosia Dorcia Krystianmartin
pamiętajcie! moje kciuki jak zawsze zaciśnięte!!!!!!!!

elmo zobaczysz Twoj synek tez niedługo będzie miał miesiac ;0 czas tak szybko leci, sama jestemw szoku ;)
i wiem jakie to uczucie o ktorym napisalas........ ja jak widze rodziny z dziewczynka i chłopcem to az mam swieczki w oczach i mam żal, ze mi sie nie udało, chociaz jednoczesnie kocham moich chlopców najbardziej na całym swiecie i bym nie zamienila na zadne dziewczynki..... ot taki paradoks ;)

Antosia elmo dzieki za info o olejkach, macie jakis link do tych olejków? gdzie kupowac i jakie? Antosia jak działa olejek cedrowy? co powoduje, ze jest na dziewczynke? tez kupilam odkurzacz wodny i chcialabym to wykorzystac ;)


milego dnia dziewczynki;)
 
tak dziewczynki dorcia, antosia trzymamy za was kciuki. Tempki ładnie ida w górę, i niech tam zostaną. Dziewczyny opiszcie staranka, ciekawa jestem jak to u was było i kiedy.
Jeszcze nic pewnego, ale co do staranek to wykres dzisiaj udostępnię więc zerknij kiedy przytulanki. Dietę stosowałam Ja i M od kwietnia razem z suplementami. M przed zawsze stosował kąpiele a ja 1h przed gynoflor. Ph utrzymałam na niskim poziomie 4-4,5 do samej owulacji. Piłam tą colę bez kofeiny od maja no i miałam zgagę po niej:-D. M łykał to co ja a dodatkowo liść oliwny od maja i od czerwca korzeń lukrecji, bo chodzi na siłownię:wściekła/y:Rozpylałam w powietrzu, przez odkurzacz olejki polecane przez na dziewczynkę. Bardziej się przyłożę do opisania staranek jak będę miała te dwie kreseczki. Bardzo jestem ciekawa czy zaciążyłam:-(
czesc babeczki ;) witam z Antonkiem przy piersi;) rety! nie sadzilam, ze mozna byc tak szczesliwym bedac kura domowa ;) z Kubusiam nie pamietam takich pozytywnych emocji, bo ciagle sie stresowalam, a teraz chyba dopiero dojrzałam i jestem naprawde gotowa na dziecko ;)


Antosia Dorcia Krystianmartin
pamiętajcie! moje kciuki jak zawsze zaciśnięte!!!!!!!!

elmo zobaczysz Twoj synek tez niedługo będzie miał miesiac ;0 czas tak szybko leci, sama jestemw szoku ;)
i wiem jakie to uczucie o ktorym napisalas........ ja jak widze rodziny z dziewczynka i chłopcem to az mam swieczki w oczach i mam żal, ze mi sie nie udało, chociaz jednoczesnie kocham moich chlopców najbardziej na całym swiecie i bym nie zamienila na zadne dziewczynki..... ot taki paradoks ;)

Antosia elmo dzieki za info o olejkach, macie jakis link do tych olejków? gdzie kupowac i jakie? Antosia jak działa olejek cedrowy? co powoduje, ze jest na dziewczynke? tez kupilam odkurzacz wodny i chcialabym to wykorzystac ;)


milego dnia dziewczynki;)

Ja miałam olejek sandałowy i lawenda z bergamotką. Piranha napisała że są polecane na dziewczynkę, tylko nie wiem jaki ma działanie -może chodzi o te jony?
 
Krystianmartin no to mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Ciekawe czy da Ci skierowanie na jakies badania czy cos. Naprawde ciekawa jestem co Ci powie. A jak powie ze to normalne ze masz plamiania 12 dni to moze sama zasugeruj jakies badania? Pirania by napewno doradzila kilka badan ;-)
Mamakubulki ja te olejki kupowałam w sklepie zielarskim. Te na chłopca goździkowy, eukaliptusowy, sosnowy... są stosowane w masażach eterycznych jak i skuteczne w odstraszaniu komarów i owadów :-D. A skąd info ze pomagaja na dana plec? :-) No z tych linków co pojawały sie na forum odnosnie planowania dziewczynki i chlopca, byc moze to o te jony chodzi.
 
Ewelin napiszę jak wyglądała moja droga po CUD jak tylko okaże się że moje marzenie się spełniło !!! Dobrze ???

Zobaczymy jaka tempka będzie jutro...a możliwe że przy stanie zapalnym pęcherza tempka w pochwie będzie wyższa ??? Przy czym mierzona pod pachą była ok !!!
 
oK DZIEWCZYNY a więc czekamy na II kreseczki i opisy.Dorcia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& antosia&&&&&&&&&&&&&&&&.
mamo kubulki tak ale ten czas leci, twój synus już ma miesiąc. :-) a u mnie w porządku w czwartek wizyta i zobacze moja dzidzię. Ogarniaja mnie wielkie emocje, nie moge sobie wyobrazic ze jestem w ciąży, dopiero jak zobacze na USg to pewnie to do mnie dojdzie.
krystian bardzo dobrze ze sie umówiłas do lekarza, przed staraniami trzeba sprawdzić o co chodzi z tymi plamieniami. No i najlepiej byłoby nie brac testów ze soba ale sama wiem jak to jest, niełatwo jest tak się nagle wyłaczyc.
 
Krystianmartin, Elmo dziękuję.

Elle już wiem co jest grane, po poście co Ci odpisywałam sobie uzmysłowiłam.

Ewelin dzięki, to O+12 to jazda bez trzymanki mamm wrażenie :) ojejj i już przed Toba usg, o raaaaaany!

Dorcia ależ piekny wykres!

Ja już wiem co u mnie. Ovu jeszcze nie było lub właśnie jest, ewentualnie była wczoraj, ale nadal bolą mnie okrutnie jajniki, więc chyba jakby już była to by nie bolały?
I tutaj mam taka radę lub przestrogę dla staraczek/panowaczek :D pamiętacie jak pokazywałam Wam pozytywny test LH? wyszły dwie kreski takie same, ale tylko na teśce jednego rodzaju (tym czulszym). I już nie robiłam testów ovu ani w pt, sob, niedz. Mój błąd. Dzisiaj zrobiłam z ciekawości, kreska kontrolna jest 3 razy grubsza od testowej i to zarówno na teście czulym jak i tym z allegro.
Nie miałam takich kresek mocnych nigdy, to na pewno zasługa bcomplex, a piszę o tym, byście miały to na względzie, bo ja na pewno przeoczyłam swój naprawdę pozytywny test ovu bo zazwyczaj kreski miałam własnie takie jasne, a tutaj wyszło, że mogą być gruuuuube i pojawiają się naprawdę nawet przed testową!

Chodzi mi tylko o to byście po teście pozytywnym ovu jeszcze kontrolnie zrobiły kolejnego dnia, ot tak dla świętego spokoju. Jak będzie takie same to starczy, a jak mocniejsze to myślę, że warto wziąć to pod uwagę.

Ja w efekcie nie wiem kiedy mam ovu, podpowiedzcie mi czy jak ból jajników zaczął mi się wczoraj wieczorem i dzisiaj nad ranem był mega mocny (ja zazwczaj nie miewałam bóli stąd tak podpytuję) to mągę sądzić, że dopóki jest to coś się dzieje nie jest tak, że była ovu i dopiero boli tylko raczej boli w trakcie lub przed? mam rację?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ewelin, Elmo gin powie mi, ze takie rzeczy leczy się tabletkami, które niestety nie pomoga mi zajść w ciążę. Co do testów, to Piranha mimo wszystko pisała, żeby je wziąść no i żeby mierzyć temp. Ja juz mojem M powiedziałam, że staranka będą co drugi dzień z samego rana czyli o 5 he, he, bo potem będzie problem wiecie, pokój razem z dziećmi:-D. Zobaczymy
 
Do góry