reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam dziewuszki:)
Jarzebinka ..ojj to masz juz super z pogoda:-) ..ja niestety dlej pochmurno i dopiero ok7 przestalo padac:wściekła/y:
Medio.. no prosze jak tam jest dobrze.. a u nas jak nie dasz w łape to sie mędz kobieto:baffled:.. ja sie z moimi tez meczylam .. jeden mial 4100 .. drugi 4400 ;-)

przez te pogode to chodze jakas flegmatyczna:baffled:..;-)
Trzymajcie sie cieplutko...milego dnia!!!!!:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rany Sylwia to Ty ale dużych miałas tych chłopaków. W sumie moi to też klocki bo pierwszy 4000 a drugi 4360 ale ja miałam cesarki. A dla Ciebie Medio to 3900 to faktycznie sporo jak Ty taka drobniutka jesteś. Nie dziwię Ci się że chcesz cesarki ja na Twoim miejscu też bym chciała. I tu i tu jest ból po porodzie, ale przy cesarce przynajmniej nie ma w trakcie porodu.
 
Ania... nioo Twoi to tez byczki;-)boje sie jakie bedzie ciezkie nastepne:szok::-);-) ....tesciowa mowi ze mąż mial 5050:szok::szok::sorry2:... aaa to ja niewiedzialam ze Medio jest malusia:zawstydzona/y:...ale moja szwagierka mala jest i drobna a chlopakow urodzila3.. i wszyscy ponad 4000:szok::-)...hmmmm swoja droga ciekawe od czego to zależy:-)
Milego wieczorku dziewczynki;-)
Ja dzis mialam nerwa..wszyscy mnie denerwowali i wszystko:zawstydzona/y: ..ale juz jest lepiej;-)
 
witam w piekny i słoneczny dzionek ...... :tak::-D:tak:

ja rodziłam sn, a mały miał 3200, chociaż zaraz po urodzeniu chyba cos namieszali i powiedzieli,że3 600, ale w życiu na takiego nie wyglądał ......( z tego co potem mówiła pediatra) :tak::-D:tak:a do wielkich też nie należe: 160 w kapeluszu i 45 kg wagi ...... :-D

pozdrawiam :tak:
 
Cześć

Ewci padł komp i wczoraj zawiozła go do naprawy- pozdrawia wszystkie staraczki.....;-);-);-)

Medio Oskarek szybko zaklimartyzował się w szkole, nawet bardzo.....;-)
Cały czas Was podczytuję. Medio bardzo długo rodziłaś 30 godzin SZOK!!!!!

Eliczek urodzła synka KRZYSIA.....;-) Była na wątku chyba 2 miesiące ....;-)
 
Cześć

Jarzębinko Eliczek starała się o dziewczynkę....;-);-) Tylko teraz nie pamietam czy miała monitoring czy testy owulacyjne.

Miłego dnia:-)
 
reklama
Witam!
Byłam dziś na usg w szpitalu angielskim i wszystko ok. Mały waży już 1112 gram.Okazało się,że nie wiadomo czy zrobią mi cesarkę, bo lekarz powiedział,że nie ma ku temu żadnych wskazań. Ostatnio lekarka mi obiecała,że będę miała, a tu takie zaskoczenie. Mam następne usg za 6 tyg i zobaczymy jak w końcu będzie.Ten lekarz nie patrzył na to co ja mówię, powiedziłą,że Pan Bóg wybrał taką drogę narodzin i tak jest najlepiej. Ciśnienie mi skoczyło i jak mi zmierzyli to miałam 148/85, ale to ze stresu. Teraz już się nie denerwuję, ale zobaczę co powie za 6 tyg.
U nas słoneczko, aż miło.
 
Do góry