reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A u nas w Anglii słonecznie i cieplutko i zanosi się,że tak ma być przez kolejne dni.
Sylwia75 ja nie miałam przeczuć co do płci, raz mi się wydawało,że chłopak raz dziewczyna, zarówno w pierwszej jak i drugiej ciązy. Teraz zajadam się słodkim, zero zachcianek na kwaśne i jest w brzuszku synuś,łakomczuch z niego hihi, Pozdrawiam.
 
reklama
witam po weekendowo ..... :tak::-D:tak:

i gdyby nie to,że trzeba przyjść do pracy, nie wiedziałabym jaki to dzień tygodnia, nie wiem w co ręce włożyć :tak:

a pogoda, no cóż, nie nastraja optymistycznie...... ale od środy zapowiadaja poprawę i tego trzeba się trzymać :tak::-D

miłego dzionka :rofl2:
 
Ja zaraz ide do poloznej.
Jarzebinko jak tam plany zakupu domku, wybacz ale nie jak nie doczytalam, bo mam pewne zaleglosci?
Pozdrawiam.
Beatko a jak tam Oskar w szkole?
 
Czesc kobietki:)
Jarzebinko... oby bylo jak mowia..piekna zlota jesien bo ja po tygodniu deszczu non-stop mam dosc:-(.. ale dzis na szczescjie nie pada..oćććć takie pocieszenie:-)
Milego dnia dziewczynki:)
 
Widzę,że masz dwoch synków, a już wcześniej próbowałś zaplanować pleć czy szłaś na żywiol?:-)
Anka34 słodki ten Twój Marcinek hihi ja w ciązy też co chwilę coś rozbijam :sorry2: już poszły 2 słoiki, talerz, słonik szklany, no i rozlewam. Jak byłam w Polsce to poszłam z mamą na pizze i wylałam na nią całą szklankę coli, a akurat miała białe spodnie,a ja sama nie wiem jak to się dzieje, czytałam że w ciązy natępuje rozluźnienie pewnych mięścni i tak może się zdarzać hihi

Medius tylko to nie ja tak broję tylko mój Marcinek.
 
Dzis zimno i deszcz, a z przebijającego się słonka w niedziele szbko pozostało wspomnienie bo po południu zaczęło padac. Ale jak mnówi Jarzębinka na koniec tygodnia zapowiadają ocieplenie i powrót babiego lata czy złotej polskiej jesieni. W piatek ma byc 17 stopni a wniedzielę chyba 20.
 
Jarzebinko jak tam plany zakupu domku, wybacz ale nie jak nie doczytalam, bo mam pewne zaleglosci?

plany były ale wzięły w łeb :no: szukamy nadal, ale już nie domku tylko mieszkania w Poznaniu, aby nie dojeżdzać i zobaczymy co z tego wyjdzie .... dam znac jak by co ...... :tak:

a pogoda faktycznie dzisiaiaj jeszcze mniej przyjemna, bo pada, jest wilgotno i mało przyjemnie, aby sprawdziły sie te prognozy ......:tak:

Medio, jak po wizycie .....

miłego .... :-D
 
Medius tylko to nie ja tak broję tylko mój Marcinek.
Wiem Kotku:-D:-D:-D!To ze mnie teraz taka niezdara jak z małego dziecka.Buziaczki!:tak:

Jarzębinko wizyta ok. Brzusio zmierzony, położna wymacała dzidzię i nadal ma pozycję głowkową:-), posłuchaliśmy serduszka. W piątek usg w szpitalu i ma zapaść decyzja co do cesarki. Sprawdzą jak Karolek jest duży.
 
witam z rana w ten słoneczny dzionek ... bo u nas faktycznie wyjrzało słoneczko, nie wiem czy jest do tego ciepełko, ale napewno przyjemnie wygląda przez okienko ........ :tak::-D:tak:

Medio, to super,że wszystko OK:tak:a czemu cesarka, a pierwszy poród jaki ......

pozdrawiam :-D:tak:

miłego :cool2:
 
reklama
witam z rana w ten słoneczny dzionek ... bo u nas faktycznie wyjrzało słoneczko, nie wiem czy jest do tego ciepełko, ale napewno przyjemnie wygląda przez okienko ........ :tak::-D:tak:

Medio, to super,że wszystko OK:tak:a czemu cesarka, a pierwszy poród jaki ......

pozdrawiam :-D:tak:

miłego :cool2:
Cesarka jak będzie to na moje życzenie, a mam tu do tego prawo.Pierwszy poród ciężki, dziecku nic nie groziło, ale długi 30 godz, indukowany, małego mi wyciskali, po: zapalenie rany krocza, antybiotyki, ból, problemy z siusianiem. Dziecko jak na mnie nie małe 3900.:confused:
 
Do góry