reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mamusie nie dziekujee

Ja juz czekam na m,,jzu jedzie,,ale sporo muz soatlao,,jakies 600km

Ciasta gotowe
zmykam,malego z kapieli wyciagac,,oraz siebie przygotowac na przyjazd mezaaaaa:baffled::-p

buxka
pap
 
reklama
Mamusie nie dziekujee

Ja juz czekam na m,,jzu jedzie,,ale sporo muz soatlao,,jakies 600km

Ciasta gotowe
zmykam,malego z kapieli wyciagac,,oraz siebie przygotowac na przyjazd mezaaaaa:baffled::-p

buxka
pap

Ewciu
co tam 600km to mały skoczek. A co tam upichciłaś Kochana bo ja jutro musze coś upiec i za bardzo nie wiem co.
 
Witam!
Jarzębinko witaj serdecznie!
Ewcia pozdrawiaski!
A oto mój Karolek:-):-):-)!!!


85073.JPG
 
Ewcia wspaniałych dni w towarzystwie męża.
Medio super synkowie i ten starszy i ten malutki (wydaje się że taki słodki tłuścioszek będzie z niego )
Pytasz co u mnie - więc 20 tydzień leci , nic niestety po mnie nie widać , spokojnie mieszczę się we wszystkie ubrania , ruchy też niestety słabiutko czuję , tylko motylki i z utęsknieniem czekam na kopniaczki . Biorę leki na ciśnienie , witaminy , insulinę i mam nadzieję że szczęśliwie dotrwam do lutego . Ciążę prowadzą mi trzy ,,ekipy,,- mój ginekolog , diabetolodzy i poradnia patologii ciąży z ul. Kopernika z Krakowa i w związku z tym zapisuję już w kalendarzu co gdzie i kiedy bo tak od wizyty do wizyty czas leci .Usg połówkowe mam 9 października i mam nadzieję że wtedy poznamy płeć maleństwa . A co u Ciebie ? Jakie wrażenia po tak długiej wizycie w Polsce ? Kiedy zaczyna się u Was szkoła ? (aha moja Kasia zaczęła zerówkę i jeszcze rano muszę ją zawozić i po południu przywozić do domu)

Dziewczyny dziękuję za rady co do wyboru szpitala , nie wiem jak Wy ale mnie łatwiej podjąć decyzję kiedy wysłucham opinii innych osób . Mam jeszcze trochę czasu i pewnie w zależności od tego jak dalej będzie rozwijać się moja ciąża decyzja podejmie się sama .
 
Asus no tez mi się wydaję że Karolek niczego sobie hihi ja też już wyglądam pulchnie.
To 9 października poznamy pleć Twojego maleństwa, och czekam razem z Tobą, Buziam Cię bardzo mocno.
 
Medio...Sliczniusie zdjecie..takie rozczulajace:zawstydzona/y:;-)... Bobasek pierwsza klasa;-)..
Odnosnie Twego pytania.. to tak celujemy w dziewczynke..ale czas pokaze czy sie nam to uda;-):-).. a Ty... jeszcze mozesz tez miec dziewuszke,ponoc do trzech razy sztuka:-);-)

Pozdrawiam dziewczynki.. i milej nocki:))))
 
Witajcie Kobietki!
U nas dzis pogoda nawet, nawet, bo chwilami wychyla się słonko.Wczoraj miałam zaplanowane tyle do zrobienia, a nie zrobiłam nic bo mały tak dawał czadu że po prostu nie szło. Oczywiście musiał coś extra zbroic no i zwalił mi kwiata z parapetu, tak że cała doniczka poszła. Nie iem co to będzie jak mała sie urodzi.
Medio Karolek super - jak ładnie go widac.
Asus spokojnie, sama zobaczysz jak dalej bedzie z ciążą, pogadasz ze swoim lekarzem i podejmiesz decyzję najlepszą dla Ciebie i maluszka.
Ewcia widzę męża dopadła na całego....oj będzie się działo....

Miłego dnia Dziewczynki!
 
Medio...Sliczniusie zdjecie..takie rozczulajace:zawstydzona/y:;-)... Bobasek pierwsza klasa;-)..
Odnosnie Twego pytania.. to tak celujemy w dziewczynke..ale czas pokaze czy sie nam to uda;-):-).. a Ty... jeszcze mozesz tez miec dziewuszke,ponoc do trzech razy sztuka:-);-)

Pozdrawiam dziewczynki.. i milej nocki:))))
Widzę,że masz dwoch synków, a już wcześniej próbowałś zaplanować pleć czy szłaś na żywiol?:-)
Anka34 słodki ten Twój Marcinek hihi ja w ciązy też co chwilę coś rozbijam :sorry2: już poszły 2 słoiki, talerz, słonik szklany, no i rozlewam. Jak byłam w Polsce to poszłam z mamą na pizze i wylałam na nią całą szklankę coli, a akurat miała białe spodnie,a ja sama nie wiem jak to się dzieje, czytałam że w ciązy natępuje rozluźnienie pewnych mięścni i tak może się zdarzać hihi
 
reklama
Witam niedzielnie:)

Ehhh u mnie znow pogoda do kitu..juz mam dosc tego deszczu:wściekła/y:...za oknem 6 st.. porazka normalnie..a przez te pogode czlowiek jakis przymulony chodzi:-(
Ania.. az zazdroszcze Ci occc tego slonka sie przebijajacego:-)
Medio... zero planow z chlopcami..poprostu ..bylo..mowisz..masz:-);-).. za 2 razem wszyscy mi mowili..bedzie dziewczynka..ale ja jakos odrazu wiedzialam ze bedzie chlopiec:sorry2:

Pozdrowionka Dziewczynki.. i milej niedzieli:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry