reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

W sumie ja tej książki nie czytałam- kiedyś chciałam córeczkę, potem było mi już wszystko jedno a teraz to już przywykłam do myśli, że mam jedynaka. Ale za Was trzymam mocno kciuki.
Tak jak pisała Dorotka, będę Was czasami odwiedzać- pa.
 
reklama
Dorotka.... ślicznie dziekuje:)) bede miala co czytac;-)
Beatka.. a Ty masz dolka??? dać łopatke??;-)..do gory glowa!! Wszystkie sie wreszcie doczekamy.

mszelikowska.. Witaj... ojj aby sie udalo;-)
Ewcia.. i ja spisze przepisy:-).. przydadza sie;-)

milego popoludnia:)))
 
Sylwia mi już przestało zależeć i tyle....;-) Tak jak pisałam wcześniej, w pazdzierniku miałam iść do gina, ale sobie wizytę odpuszczam - jakoś nie mam ochoty.....;-)

Ewcia widzę też już ma to gdzieś.
 
Ewcia baaaaaaaaaaardzo Ci dziękuję za te przepisy i choć mnie nie wolno jeść tych słodkości to na pewno wypróbuję .

Najważniejsze żeby mieć dziecko , żeby mieć dla kogo żyć i patrzyć w przyszłość , żeby spełnić się w roli matki , dlatego lepiej mieć jedno niż wcale ale dziewczyny uwierzcie mi : tak cholernie źle jest być jedynakiem (wiem coś o tym) dlatego nic na siłę ale nie poddajcie się może w końcu się uda i będzie to wspaniały prezent od losu (Beata ;-))
 
ewciu, ty tez jestes oczywiście :stara bywalczynią: ;-) ale wiem, ze na poczatku tego watku przewijał się temat ksiażki :-)

a co do diety na chłopca to chyba takie pysznosci nie bardzo.....:zawstydzona/y:
ja stara,,dobrze ze bywalczyni,,haha:laugh2:

Ewcia... ale mężowi przeszkadza @ .. a mrowka nie..pewnie dlatego na mnie polecialy:-D:-D:-);-)
Pozdrowionka dziewczynki:))

yhy w te manie chodzi,,to dobrze ze chociaz mrowka cie posmyrala,hehe

Witam,
poczytałam wypowiedzi i będę stosować się do wskazówek :) mam już sześcioletnia córeczkę Natalkę i teraz z mężem staramy się o braciszka. Będziemy próbować :)
pozdrawiam,
ja tam nic nie stosuje z takich diet,,cyz tam czegos

mszelikowska.. Witaj... ojj aby sie udalo;-)
Ewcia.. i ja spisze przepisy:-).. przydadza sie;-)

milego popoludnia:)))
spoko,,tylko zapros na nie kiedys:);-)

Ewcia widzę też już ma to gdzieś.
:tak::tak::tak::tak:

Ewcia baaaaaaaaaaardzo Ci dziękuję za te przepisy i choć mnie nie wolno jeść tych słodkości to na pewno wypróbuję .

Najważniejsze żeby mieć dziecko , żeby mieć dla kogo żyć i patrzyć w przyszłość , żeby spełnić się w roli matki , dlatego lepiej mieć jedno niż wcale ale dziewczyny uwierzcie mi : tak cholernie źle jest być jedynakiem (wiem coś o tym) dlatego nic na siłę ale nie poddajcie się może w końcu się uda i będzie to wspaniały prezent od losu (Beata ;-))
drobiazg kochana,tobie odmowic nie moglam...
a napisalam szczera prawde:)
 
Hej Kobietki!
A ja wam wszystkim życzę powodzenia w starankach i nawet jak się nie będziecie starac to mam nadzieję że i tak się uda.:tak:

A ja jutro jadę nad jeziorko i wracam w niedzielę. Miał byc ładny weekend ale chyba w tej prognozie coś im sie pokiełbasiło bo dziś u nas pojawiły się chmurki i nawet cos z nich posiapiło. W każdym razie oby nie padało, bo gdzie ja te moje dzikusy wypuszczę?:szok:
 
a ja cierpie chyba na jakas bezsennosc ---od 5 niie moge spac :-( moze zaczne na 6 do pracy chodzic hehehe i wracać o 14...., o 6 i tak dom spi i miałabym od 14 córeczke dla siebie....

ech Beatko widzę, ze i u ciebie pesymizm w końcu sie pojawił... :-( idź do gina w październiku, zrób badanka, w koncu twój m za 31 dni wraca...

Anka i asus przeslijcie mi troche fluidków na szczęście, zmagazynuje i może i mi sie uda szczęsliwie zobaczyc II a potem cieszyć sie kolejnym dzidziusiem...

moło tu u was choc oststnio mało sie odzywacie :-)
 
Cześć laski

pixella77 wszystkie badanka zrobiłam i są ok- badania robiłam w czerwcu i w lipcu byłam u gina, robił mi też usg- wszystko w normie.

mam coś na poprawienie humoru;


Nowo upieczony małżonek prosi ojca o radę:
- Tato, co mam robić, gdy kobieta płacze?
- Synu, nic. I nawet nie dociekaj, dlaczego kobiety płaczą.
- Dlaczego tato?
- Bo to drogo kosztuje.
--------------------------------------------------------------------
- Chcesz wiedzieć, co to takiego ślub i małżeństwo?
- Wyobraź sobie szybki, bezpłatny, mobilny Internet, ale możesz otworzyć tylko jedną stronę.
-----------------------------------------------------------------------

Miłej soboty................;-)
 
Witam
Ja w przyszłym miesiącu zaczynam starania ale cały czas Was podczytuję.
Pixella77 - ja akurat chcę dziewczynkę i wiem dokładnie co powinna zawierać dieta "na dziewczynkę" jeśli chodzi o chłopców to pamiętam tylko że powinno się jeść dużo mięsa, potrawy kwaśne, kiszonki i dużo solić, zrezygnować ze słodyczy i ograniczyć nabiał.
Mam pytanie do staraczek - czy łykacie kwas foliowy? Jak długo można go brać? Gdzieś wyczytałam ze nie dłużej niż pół roku.
 
reklama
Ja się staram o dziewczynkę, oboje chcemy dziewczynkę, ale ja bardziej, mój chłop już zaczął twierdzić, że to przez te celowanie nic z tego nie wychodzi i żeby iść na spontan...
A z tym kwasem foliowym to prawda, że tylko pół roku można brać?
 
Do góry