reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam w upalny niedzielny poranek:)))
Ufff jak goraco:) Ja wczoraj z lekka poimprezowalam..bylam na 18 -stce rodzinnej u męża bratanka..dawno sie tak nie usmialam:-)

Ewcia... jasne..ale przy kawce zjemy z mojego przepisu;-)
Beatka..heheehhe fajne:-)
Ania..bedzie dobrze;-)
Indygo,Angelinka.. powodzenia:)))
Milej niedzieli Dziewczynki:)))
 
reklama
hej wam niedzielnie
U mnie apda od rana,leje,,brrr

Sylwia trzymam za slowo,,,

Beciu dobree:laugh2::laugh2:

Indygo angelinka witamy powodzenia dziewcyznki
 
nie wiem jak to jest z kwasem ale ja biorę już od kwietnia gdzieś, ale w lipcu poroniłam i lekarz nie kazał mi wcale przestawac brać, tym razem po to by nadrobić ubytki, które powstały w organiźmie więc biorę: folic albo feminatal metafolin dla kobiet planujacych poczęcie...
a co do diety to nie jjem słodyczy wcale i mojemu m tez ograniczyłam na rzecz mięska, warzyw - pomidory itd, banany itd.... najbardziej mi szkoda płatków i mleka bo bardzo lubię...zwłaszcza czekoladowe...odkad jestem bez słodyczy niestety schudłam juz do 55kg :-( musze znowu przytyć...
a co do trafiania to mam testy owu hehe i bedę robić, oj ale bym juz chciała odliczać dni do staranek...
 
Mam pytanie do staraczek - czy łykacie kwas foliowy? Jak długo można go brać? Gdzieś wyczytałam ze nie dłużej niż pół roku.

ja zaczęłam łykać w marcu 3 miesiące przed starankami, jedną tabl. dziennie, a teraz łykam co drugi dzień .........

i witam po weekendzie ...sobota była śliczna, słoneczna i wręcz gorąca ..... :tak::-D:tak: a dzisiaj też słoneczko przebiło się przez chmurki i jest śliczny dzionek, i takiego Wam życzę całego tygodnia, pełnego promieni słonecznych

chociaż u mnie jednak chyba testowania nie będzie, bo @ się zbliża, wczoraj zakuło mnie w boku ( pewnie jajnik) tradycyjnie jak co miesiąc na ok. 4 dni przed @, więc ......:no:

witam serdecznie nowe staraczki - planowaczki .... :tak:

pozdrawiam :tak:
 
Anka i asus przeslijcie mi troche fluidków na szczęście, zmagazynuje i może i mi sie uda szczęsliwie zobaczyc II a potem cieszyć sie kolejnym dzidziusiem...

moło tu u was choc oststnio mało sie odzywacie :-)

Jasne że przesyłam fluidki i coś jeszcze na maila. Miałam wczesniej ale u mnie krucho z czasem. No i życze powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
A ja miło spędziłam czas nad jeziorkiem. W sobote był taki upał że bez kąpieli sie nie obeszło. Jutro jade do gina na comiesieczny przegląd.

Jarzebinko super zdjątko, a @ jak małpa. Na razie jej nie ma a jak przyjdzie to trzeba ja szybko przegonic, ale trzymamy kciuki coby jednak się przyszła.

Nowe staraczki witajcie - przyda sie nowa krew, bo się tu wykruszamy.... no właśnie Asus gdzie Ty sie podziewsza? Kiedy masz USG i powiesz nam kto tam w Twoim brzuszku mieszka?

Miłego wieczorku Laseczki.
 
Ostatnia edycja:
Anka super,ze milos pedzilas czas...

U mnie lało cąły weekend i mały miał goraczke,,nie z amilo,,ale w domku posiedzielismy sobie we dwa,,,hhhmm

jarzebino ach czekamy jutro juz 9...:blink:
 
reklama
DZień Doberek mamcie...
U mnie mdłości i brak apetytu...Zobaczymy czy na plus czys obie wmówiłam...
 
Do góry