reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc Dziewczynki z rana:)))

Jarzebinka... strasznie Cie przepraszam z tego wszystkiego wczoraj zapomnialam Ci podziekowac za odpowiedz:zawstydzona/y:.. ale dzis to czynie mam nadzieje ze bedzie mi wybaczone:zawstydzona/y:.. Dziekuje:))))
Beatka ..tylko mocno;):))).. nie dziekuje coby nie zapeszyc;)

U mnie chlopcy w szkole,mężus pojechal cos zalatwiac..ja szamam sniadanko i tez bede wybywala ze szwagierka .. na kawke do nastepnej szwagierki:-).. pojedziemy do tej co ma mala Julke .. musze sie zapatrzyc:-D:-D
A @ tak mnie meczy ze szok:baffled:

Milego dnia....
 
reklama
Jarzębinko kciuki zaciśnięte, co do cycków im nie wierzę- kilka razy mnie zawiodły.....:-D:-D:-D No ale może u Ciebie będzie inaczej.....:tak::tak::tak:

Beatka.. dokladnie.. mnie cycki tez zawidoly:)

ja zwróciłam na nie uwagę, bo za dużo dziewczyny o nich piszą na staraczkach, ale co z tego wyniknie, to na razie jeszcze cierpliwie czekam ...... :tak: poprostu jak sobie przypomnę pierwsze objawy pierwszej ciąży, to ich wcale nie było, dopiero pozytywny test wykazał, że jest ciąża, więc też za bardzo nie liczę na jakieś objawy, bo rozczarowanie wtedy mocniej zaboli ....... :tak:

a ja w tym cyklu nie patrzyłam juz na płeć, gdyż owulka wg planu była 27, a wróciłam po wczasach u rodziców do męża 25, więc nie było czasu na planowanie, trzeba było sie brać do roboty :tak::-D:tak: bo a nóż tego 25 by wystarczyło na dziewczynkę, ale kto to wie, a tak spędziliśmy w sumie 4 przyjemne wieczorki, szczególnie,że bez Kacpra( bo był u dziadków) więc .............................. zobaczymy czy rodzice zaszaleli .......................:tak:
 
hej wam
ja sniadnkao kawa,,cyzli poranny standard

Czesc Dziewcznki...
Pozdrowionka dla wszystkich Dziewczynek:)))
Milego popoludnia:)
PS..Siedzialam dzis przed domkiem na laweczce i pilam kawke ze szwagierka.. i cos mnie gryzlo w dooooopke..lece do domku a tam...szok...czerwona mrowka w majtusiach:-D:-D:-D:-D....jak ona mi tam wlazla:-D?...Ale boli do tej pory:wściekła/y:...
Paaaaaa
no gdzie ona tam wlazla menda,,,zamiast meza mrowka,hehee,,a co maz sie nei satra,,no t ymu powiedz,ze mrowki sie za ciebie biora,,,:laugh2:

Ewcia daj proszę przepisy na to ciasto bo muszę coś upiec na urodziny mężowi
na ktore-wsyzstkie:confused:,,
jabłecznik,snikers,skubaniec..

Asus .. dziekuje za slowa otuchy;-)... Ale "monitoring" to dla mnie czarna magia..kompletnie sie nie znam na tym ..chyba ze to chodzi o te pomiary temp.. itp?.. Teraz sie wszystkie usmieja hehheehhe .. ale powaga jestem typowa blondynka;-).....A co do wieku to czuje sie na 18;-):-):))..a tak to moj rocznik faktycznie 75;)

U mnie dzis znow upal ze szok:szok:
dobrze,ze sie tak cuzjesz..

Jarzębinko kciuki zaciśnięte, co do cycków im nie wierzę- kilka razy mnie zawiodły.....:-D:-D:-D No ale może u Ciebie będzie inaczej.....:tak::tak::tak:
nom mnie tez,,,,

A ja wczoraj byłam na USG i trzeci lekarz potwierdził dziewczynkę więc zaczynam wierzyc że jej juz nic nie urośnie.
Zreszta mam zdjęcie USG małej i Marcinka z tego okresu. Postaram się załączyc i same porównajcie

A teraz zdjątko małej
Aniu super obaaaaaaaaaaaaaaa
 
Witam dziewczynki,
mam pytanko, ponieważ niedługo ponownie zafgoszczę wśród starających się o chłopca mam pytanko o książkę, która wśrod was jakis ponad rok temu krążyła-jak zaplanować płeć dziecka

i co z ta dietą? co powinnam w "teorii" jesć by było wieksze prawdopodobieństwa zrobienia chłopca...

pozdrawiam i miłego dzionka...
a co do ksiażeczki to bylabym wdzieczna za przesłanie
 
asus dla Ciebie jedno::::

Składniki:
Ciasto:
5 jajek
1 szklanka cukru
1 ½ szklanki mąki pszennej
½ szklanki mąki ziemniaczanej
1 ½ łyżeczki proszku do pieczenia
25 dag margaryny
Nadzienie:
1 kg jabłek
1 kisiel cytrynowy
3 łyżki cukru
Do dekoracji:
cukier puder


Sposób wykonania:
Jabłka obrać i pokroić w ósemki. Smażyć z cukrem około 15 minut. Ostudzić, dodać kisiel w proszku i dokładnie wymieszać.
Białka ubić, dodać cukier, a następnie żółtka i dalej ubijać. Mąkę pszenną, ziemniaczaną i proszek do pieczenia połączyć, dodać do ubitych jajek. Następnie dodać roztopioną gorącą margarynę i wszystko razem delikatnie wymieszać.
Połowę ciasta wylać na wysmarowaną tłuszczem blachę i wstawić do nagrzanego piekarnika do 180 °C na 15 minut. Na podpieczone ciasto wyłożyć jabłka i przykryć pozostałym ciastem. Całość piec przez 45 minut. Ostudzić i posypać cukrem pudrem.

tutaj ja do andzienia dalam zamiast kisielku to tylko jablka starta wymieszane z cukrem i cyanmonem,,

a tutaj mozesz poszuakc soie jakies fajne stronki
http://www.smaczny.pl/przepisy,ciasta
http://www.mojeciasto.pl/
 
asus Pleśniak,skubaniec-nazwa ja kto woli,,poszedł mi raz dwa-najsyzbciej,,hmm

Składniki:
3 szkol.maki
1 margaryna
4 żółtka
2 łyżeczki proszku do pieczenia
cukier waniliowy
2 łyżki kakao
1 szkl.cukru do białek ubic na piane
dzem-najlepiek kwaśny:)

Sposob:
Z mąki,margaryny,żółtek,proszku cukru wnailiwoego zagnieść ciasto. Podzielić je na 3 częśći, do jednej z nich dodać kakao. Podzielone części zamrozić.(kilka godzin musza byc w zamrażalniku) Blaszke wysmarować masłem iw ysypać bulka tarta bądź kasza manną błyskawiczną. Zetrzec jasne ciasto,wyłożyc dżem,zetrzec kakaowe ciasto,potem białka i na koniec białe ciasto.
Piec w 180 stopniach około godiznki.
cos takiego wyjdzie(mae jakies tutaj)
img_4890887f7cd5e.jpg_188x125.jpg
img_4832ff9c8a420.jpg_188x125.jpg
 
reklama
img_47c2cc33dd669.jpg_188x125.jpg
cos w tym stylu,,,

Składniki:
50dag mąki
Kasia
20 dag cukru pudru
2 jajka
2 łyżki miodu
1 łyżka sody

Masa:
Budyń smietankowy
margaryna
mleko

Polewa:
Puszka mleka skndensowanego ,orzeszki włoskie


Ciasto pycha;;;;;;;;;;
Składniki ciasta zagnieść ,podzileic na trzy części.Piec kolejno kazda częśc około 15-20 minut w 180stopniach.
Ugotuj bydun wg przepisu,dodaj cukier puder,zimny budyn utzryj z kasia-to na krem
Poprzekladaj placki,kremem,,
Puszke mleka skond,ugotuj 3 godz w wodzie w garnku(dolweajac wody,bo bedzie ubywalo)..zmieszja z orzeszkami pokorjnymi..

Poprzekladaj,,
ciasto-krem-ciasto-krem-ciasto-polewa.....i do lodowki:)

zrob go dzien wczensiej,,bo msui postac w lodowce min 5 godzin...
 
Do góry