reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ewciu, ty tez jestes oczywiście :stara bywalczynią: ;-) ale wiem, ze na poczatku tego watku przewijał się temat ksiażki :-)

a co do diety na chłopca to chyba takie pysznosci nie bardzo.....:zawstydzona/y:
 
reklama
a co do diety na chłopca to chyba takie pysznosci nie bardzo.....:zawstydzona/y:

o diecie to chyba było w pierwszych postach na tym wątku ...... :tak:

gdy staramy sie o chlopca:
3. Oczywiście starania mają być przyjemnością, ale zaleca się pozycję od tyłu, która umożliwia wprowadzenie nasienia blisko szyjki macicy oraz wcześniejszy orgazm kobiety co powoduje wyższą zasadowość środowiska.
4. Poleca się stosowanie diety bogatej w sód na 3 miesiące przed rozpoczęciem starań przez obydwóch małżonków

gdy staramy sie o dziewczynke:
3. Oczywiście starania mają być przyjemnością, ale zaleca się pozycję klasyczną z przodu oraz późniejszy orgazm kobiety.
4. Poleca się stosowanie diety bogatej w wapń


a to dodatkowe informacje:
Uwagi:
1. Należy koniecznie zastosować się do pierwszych dwóch punktów zaleceń
2. Branie leków hormonalnych zwiększa szansę na dziewczynkę
3. Są rodziny skazane tylko na mężczyzn
4. Późniejszy wiek matki zwiększa prawdopodobieństwo urodzenia dziewczynki
5. Miesiąc maj, październik to miesiąc poczęć chłopców zaś styczeń, sierpień miesiąc poczęć dziewczynek.
6. jeżeli występuje problem z jakością nasienia należy starać się na chłopca
W ramach zabawy sprawdź statystykę czyli jak w zależności od wieku rodziców możesz zaplanować płeć na stronach http://ez_plec.w.interia.pl/tabela.index , http://jolmys.webpark.pl/
 
Ostatnia edycja:
Ewcia... ale mężowi przeszkadza @ .. a mrowka nie..pewnie dlatego na mnie polecialy:-D:-D:-);-)

Dorotka ja tez bylabym wdzieczna za przeslanie;-) sylwka2@op.pl z gory dziekuje.Moze dowiem sie cos wiecej.. niz bylo w mojej:)))

Pixela .. mój mąż i Ani ma w chlopakach wprawe;-):-):-)

Pozdrowionka dziewczynki:))
 
Cześć laseczki

Widzę że Dorotka rozesłała książeczki....;-)

Ja tylko na chwilę , dziś od rana latam z domu wyszłam o 8-30 i dopiero po 14-00 wróciłam....;-)
 
Dorotko, przeogromne dzięki...klucz pasuje, ksiązke przeczytam sobie w pn-śr bo szef na delegacji i będę wolna jak ptak....
 
reklama
Witam,
poczytałam wypowiedzi i będę stosować się do wskazówek :) mam już sześcioletnia córeczkę Natalkę i teraz z mężem staramy się o braciszka. Będziemy próbować :)
pozdrawiam,
 
Do góry