reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czesc laseczki;)
jak tam przygotowania do świąt???????
ja sie zabieram za porządki, mimo, ze nie bedzie wody do 16, bo budują obwodnicę kolo naszego domu i wszystko jest rozkopane....

tak ładnie słoneczko świeci, aż chce się żyć!!!

miłego dnia wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!

piranha,
misia dzieki, czuje sie dobrze, brzuszek rośnie, młody ma coraz mniej miejsca, strasznie sie rozpycha;) zdrówka dla Was!!!
sofi
nareszcie jestes;)antosia kwiecień już niedługo! trzymam kciuki!
mamuśka też słyszałam, ze po 40 zwiększa się szansa na dziewczynkę, ale ja bym wolała do 40rż mieć juz moją trójeczkę w wieku szkolnym ;)
myszka myślę, że lekarz raczej nie zauważył tej wady serduszka, a jak się czuje brat z żoną, pozbierali sie po tym? planują dzieci, czy na razie o tym cisza?
elmo pojemnik na leki jest super;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, fajnie ze zagladacie, lubie czytac :tak:
Pirania Ilaczek Ewelin tak oczywiscie probowalam aplikowac sode ;-) dziela oczywiscie rewelacyjnie. Ph wysooooooooko :-) i nie nabawilam sie po tym infekcji takze tez spoko :-)

Dziewczyny korzystajac z wolnego jade na szmacie. Wieczorkiem postaram sie zagladnac.
Milego dnia!
 
Witam Was słonecznie :)
U mnie pełne słońce i chęć do porządków.
mama kubulki ja od kwietnia zaczynam robić wykresy i stosować dietę, czekam właśnie na miesiączkę :) może w maju zacznę staranka :)
Piranha dziękuję kobietko że o nas pamiętasz i jesteś chętna do pomocy. Jesteś tu wielkim skarbem :-D A pomysł by wrzucić to w jednym miejscu jest fajny.
Elmo jak Twoje starania, czy w tym miesiącu działasz ?

Wpadnę tu jeszcze dzisiaj, a tymczasem pozdrawiam Was cieplutko
 
Antosiu nie, ja planuje starania w maju, własciwie w drugiej polowie maja wiec przede mna prawie 2 miesiace jeszcze. A chcialabym zeby juz byl ten maj!
 
Elmo to staramy się razem jak dobrze pójdzie, bo ja już kompletuję suplementy, dieta rusza od pierwszego kwietnia no i mój pierwszy wykres też. Myślę że maj u mnie to pierwszy, aczkolwiek nieco ryzykowny miesiąc starań. Będę już miała dietę 6 tygodni, ale z tym wykresem przy stosowanej diecie może być różnie.
 
elmo a patrzysz na ten kalendarz chiński? Bo ja od kwietnia (32 lata skończone) mam dni na dziewczynkę. Tez zaczynam od maja, ale ja to przerażona jestem. Niby bardzo pragnę ale jeszcze tyle planów mam (remont domu, bardzo duży remont, w lipcu wczasy w Chorwacji ) a tak wszystko się zmieni. Jeszcze gdybym była pewna na 100 to bym się tak nie wahała.
 
Elmo jesteś tak zdyscyplinowana, że aż podziwiam - wykresy, dieta, suplementy...ale się nie dziwię, ja jak zacznę, to dokładnie tak samo, tak na 100%. Już niedługo maj - szybko nam tu razem minie ten czas.
I będziemy przesyłały Ci chłopczykowe fluidki. ;-)
Piranha
, zgadzam się z Antosią, twoja wiedza nam się tu wszystkim przyda.
Dziewczyny przesyłam dobry humorek, w wiosennym kolorze, łapcie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ewelin, to my rówieśniczki jesteśmy, i Maran też nasz rocznik, ja jestem październikowa...Działaj kochana, ja kalendarz też będę brała pod uwagę, tak na wszelki wypadek, tym bardziej, że 2 razy mi się sprawdził. Najlepiej to brać wszystko pod uwagę, żeby mieć spokojne sumienie...
 
No i jak tam dziewczyny idzie sprzątanie? :-) Ja wróciłam z zakupów, zaraz muszę się wziąć za pranie ;)

Elmo, no jak Tobie się nie uda to będzie szok ;-) Też obawiam się, że jak nie wyjdzie w pierwszym cyklu starań to utrzymanie diety będzie dalej bardzo meczące. Ale co tam, trzeba być dobrej myśli :tak: Jak tak patrzę na Twój wykres to nie miałaś dużego spadku przed owu co?
A ja właśnie miałam zrobić test owulacyjny, ale zapomniałam i po zakupach napiłam się coli ;( musze znów czekac 3 godz. bez picia. Co u mnie bardzo trudne...

Odnśnie kalendarza, to ja niestety też go wezmę pod uwagę bo mi się sprawdził dwa razy (ten z familie). Ale fazy księżyca to chyba sobie daruję :-)

edit: właśnie przeczytałam wywiad ze Steczkowską i nie potwierdziła płci dziecka, więc media to sobie wymysliły ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie
fajnie Was czytać jak taki ruch :)
z tym kalendarzem chińskim to nie kazdy sie sprawdza... ja mam taki który mnie sie sprawdził, tyle, że z tego kalendarza wynika własnie, że ja mam "zawsze" duże szanse na babeczke ;) z tej strony mi sie psrawdza jak chcecie to sobie popatrzcie dla rozrywki :) Chinese Gender Predictor | BabyCenter

a ja dziś pieke jabłecznik jak ja to mówie :) Ala sobie takowy zażyczyła wiec spełniam jej zachcianke ;-) no i zaraz wyłączam piekarnik i jade po nią do przedszkola...
 
Do góry