reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

agagsm trzymam kciuki żeby jutro tempka znowu skoczyła w górę , bo może dzisiejszy spadek oznaczałby spadek implantacyjny :) Staranka były widzę intensywne w okolicy owulki więc wszystko jest możliwe :)
 
reklama
Hej Agagsm. Wywołałam Cie bo caly czas przegladam wątek, widzialam ze sie staralas... a teraz Cie tu brak. Ale widac nadal sie starasz. Mamy coreczki z tego samego roku, choc moja juz za 2 miesiace skonczy 4 latka. Ale jest fantastyczna :-) Wiesz co? Kurde ze to takie jest pogmatwane, czlowiek sie pol zycia zabezpiecza, a jak juz swiadomie i odpowiedzialnie decyduje sie na dziecko to sie nie udaje. To takie przykre. Wiesz, wiadomo kazda z nas chce przede wszystkim zdrowe dziecko, przynajmniej wiekszosc tak mysle :tak:, moze inaczej sie mysli jak sie nie ma dzieci, ale kiedy juz ma sie choc jedno to tym bardziej czlowiek dostrzega ile wokol jest cierpienia, chorob itd. Zdrowie jest najwazniejsze. Ale poki co, do pierwszej drugiej trzeciej proby pewnie te marzenia beda jeszcze na tyle silne ze bedziemy pelne determinacji. Szczerze to nie wyobrazam sobie zeby mi mialo sie nie udac. 7 cykli staran mowisz? A przyczyna sa te dlugie cykle i to ze nie mozesz uchwycic owu czy jest jeszcze cos innego??? Napisz jak znajdziesz chwilke.
 
Pająku moj M tez chce córe ale narazie mi ulegl wiec nawet dobrze ze jest mu to bardziej obojetne niz mi, gdyby tak bardzo zalezalo nam obojgu chyba byloby za duze cisnienie...
Agagsm skok ze hej, oby jutro byl wzrost temp. Trzymam &&&&&&&&&&&& :-)
 
Elmo - nie piszę, bo zwyczajnie mi brakuje czasu na wszystko, ale chwilowo szef choruje to w pracy luzy, a dwa już nie planuję płci;) ja doskonale wiem kiedy owulka i bez pasków owulacyjnych bo mam ból po któreś stronie taki, że zgięta najchętniej bym chodziła - dlatego przestałam nawet tempkę mierzyć, bo wyczuwam mniej więcej ten czas, a potem już paskami doczekuję i mierzę żeby widziec jakie szanse są na dwie kreski:) starania przed owulką, po owulce, w owulkę mamy - pełen wybór - co mi utrudnia - może lekko za wysoka prolaktyna czynnościowa - to mi wydłuża prawdopodobnie cykle, ale ja mam tak od zawsze, a zdrową córę mam z tych cykli 34-dniowych:) To chyba kwestia blokady psychicznej - chcę i to najlepiej już od razu:) pewnie nie pomaga tez praca w stresie, a taką mam...

Co do zabezpieczania się całe życie mam odwrotnie - nigdy żadnych tabsów i innych nie używałam. Zawsze NPR, więc i swoje cykle znam i ciało też. Myślałam, ze dzięki temu będzie łatwiej - nie jest. Ironia losu:)

No rzeczywiście córy mamy w jednym roczniku:) ja bym chciała drugą dziewczynkę z ekonomii i cichej nadziei, że się dogadają, ale coraz bardziej z każdym miesiącem oddala mi się różnica wieku. Jak bym zaskoczyła w pierwszym cyklu, to za chwilę bym rodziła...eh pogmatwane to wszystko, ale się nie poddaję - co ma być to będzie, w końcu :)
Nullka: u mnie co cykl mam spadki "implantacyjne" tylko ciąży jak nie było tak nie ma hehe:) wczorajszy skok to od choroby podejrzewam - temperatura 37 to u mnie w tej fazie cyklu norma, więc raczej jak zwykle nici będą:( no, ale nadzieję wciąż mam, bo jakże inaczej...
 
Nadzieja umiera ostatnia :-) No tak jakby sie udało na poczatku to bylyby fajne siostrzyczki ale tak czy inaczej napewno beda fajne siostrzyczki ;-) No to rzeczywiscie chyba ta blokada psychiczna sie juz u Ciebie zrobila, stres robi swoje. A łatwo sie mowi wyluzuj nie? Bedzie dobrze. Kibicuje Ci z calych sił!
 
hej hej doczytam pozniej, wpadłam tylko na chwile powiedziec, ze bylam na usg, chłopak potwierdzony, ma poszerzoną nerke, troche się zmartwiłam.......

jest szansa, ze bede mogła urodzic siłami natury nawet ze znieczuleniem zewnatrzoponowym, to mnie bardzo cieszy, pierwszą mialam cesarke.
a Wy jak rodziłyscie, ktos rodzil naturalnie ze znieczuleniem?????
 
witam wszystkich :)
mam do was takie pytanie troche nie do tematu;/ ale powiedzcie mi czy jest roznica wielkosci brzucha czy nic ;/ nie cwicze regularnie nie zawsze mi sie chce;/ i nie wiem czy sa jakies efkty;/ ale chyba marne to jest teraz 5 miesiecy po porodzie Zobacz załącznik 538426a tu jest 2,5 miesiaca po porodzie Zobacz załącznik 538427 cwiczys zaczelam od 18 stycznia tak bardziej sie pilnując bo predzej mi sie nie chciało;/
 
Elmo trzymam kciuki aby sie udało za pierwszym razem. Takie przygotowania jak twoje muszą poskutkowac. Prosze cię kochana Elmo wstaw mi jeszcze raz linka do tego miernika. Nie wiem co znaczy "low ionic strength" a paskimi ciągle mi pokazuja PH na poziomie 4,5. Nie wiem czy można im wierzyć. chyba kupie ten miernik co ty masz.
mamo kubulki zdrówka dla synusia.
Dziewczyny ja zawsze marzyłam o synku więc strasznie sie ciesze ze go mam (teraz mam podwójnie) i nigdy nie uważałam że lepiej mieć dwie córki niż dwóch chłopców. Ja kocham ich bo sa "Moimi synkami". Gdybym miała dwie córki też bym je kochała bo by były "Moimi córkami". ja poprostu pragnęm miec dzieci obojga płci i poczuć co to znaczy mieć córkę, bo co to znaczy miec chłopca już wiem(cudowne uczucie).
 
daria moim zdaniem jest róznica. chociaz jedno zdjęcie jest zrobione z bliska a drugie z daleka. Ale na moje oko różnica jest. Gratuluje figury-kilka miesięcy po porodzie-naprawdę szczuplutka jesteś.
 
reklama
agagsm ja planuje zaczac od wakacji sie starac niedlugo pojade do polski to kupie wszystkie suplementy i zaczne brac tak moze od kwietnia maja :)

ewelin00 wlasnie tez nie wiemczy to nie zludzenie bo zdjecia sa z roznej odleglosci;/ ja swoim brzuchem jestem zalamana po nadii jak ja urodzilam to chrzciny mialam po 2 tygodniach a ja zero brzucha;/ a teraz jakas masakra;/ co prawda reszta jest jaka byla przed ciaza tylko ten brzuch taki miętki;/ tylko z colinem brzuch byl duzo wiekszy ;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry