reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mamo kubulki nie znalazłam tej książki w wersji elektronicznej ale jest na allegro i chyba nawet nie jest droga. Masz racje jak kobieta zobaczy dzieciaczka od razu po urodzeniu to po chwili rozczarowania zaraz się uśmiechamy, dlatego ja sobie obiecuję ze nie będę chciała znać płci. Ale czy wytrzymam jak juz będe u lekrza na USG-to nie wiem.
Elmo a jakie ph ci wskazuje ten miernik. mi te paski ciągle wskazują 4,5 a może zle sprawdzam to ph. Czy któraś z was sprawdzała ph tymi paskami, a jak tak to jak to robiłyście.
Pozdrawiam resztę dziewczyn.
 
reklama
ewelin ja mam te same paski, i mi tez ciągle pkazują ph 4,5 :( Juz nie wiecz czy sa ok czy nie, bo jak na nie nasiusiałam to pokazały 5 - 5,5... woda ma ponad 7,0 ph.... Nie chce mi sie wierzyc, że mam cały czas tak niskie ph śluzu.. dlatego dla pewności kupie jeszcze inne z Mercka.

Kurczę zapomniałam o tym programie na polsat cafe...

Piranha, super, że jestes i nad podczytujesz :) Jak po wizycie z Krzysiem, czy wsio ok? Buźki dla niego :*
Jesli uzyję trosze Replensu, to czy resztę aplikatora mam wyrzucić, czy moge zostawić na następny raz? Pytam, bo na opakowaniu jest napisane, że aplikatory są jednorazowego użytku...
 
Piranha nadal nam nie powiedziałas jak tam po wizycie u logopedy z Krzysiem. Czy przeoczylam? Mam nadzieje ze wszystko ok.
Ewelin ach moje pH jest spoko bo normalnie mam powyzej 6, a jak np. wypije ten wstretny napoj sodowy (na podwyzszenie pH) to skaka dobrze powyzej 7 a raz nawet widziałam 8 :szok: byłam w szoku no ale to chyba dobrze, tzn. jak dla mnie. Z drugiej strony zastanawiam sie czy dobrze to mierze, w koncu sluzu przed @ to jak na lekarstwo, po drugie Daria pisała ze ma ph w granicach 4,5-5 Ty masz 4,5, czemu ja mialabym takie wysokie? No ale przestawilam sie juz na diete chlopczykowa, odstawilam kawe, slodycze, choc miewam chwile slabosci jak np. w tłusty czwartek. Ale wczoraj dostałam @ wiec spinam sie i zamierzam ten cykl obserwowac na całego. Spasteryzowałam nawet jaja aby były gotowe na owu haha
Mama kubulki mi ten kalendarz który przeslalas sie sprawdza ale osobiscie nie wierze w tego typu rzeczy, tak jak mowi Piranha to byloby zbyt proste. Z drugiej strony nie mialabym szans w tym roku na chlopca, no chyba gdzies tam w grudniu... no ale jesli jednak urodze corke to pewnie uwierze :-) Ściskam Cie jeszcze raz mocno. Jestem pewna ze to hormony w Tobie buzują!!!
Eden mnie to wogole zastanawia ten temat aplikowania sobie roznych rzeczy do srodka :) No bo popatrz, jak zapodasz ten replens a ja np pre seed na koniuszek palca czy nie na koniuszek... jesli sprawdzisz pozniej ph to jaka masz pewnosc ze na patyczku kosmetycznym wyladowal sluz a nie ten replens? Czy mam rozumiec ze takie jest wlasnie dzialanie tych srodkow ze zmienia ph wszystkiego co sie tam znajduje i mam wnioskowac ze niezaleznie co znajdzie sie na patyczku to wlasnie takie bedzie ph sluzu? Rozumiesz o co pytam??? Mam nadzieje ze u mnie picie tej ochydnej sod zalatwi temat i nie bede musiala sobie tam nic wkladac. Choc na dluzsza mete picie sody chyba tez nie jest zbyt dobrym pomyslem... mam tyle watpliwosci... Pocieszajace jest to ze moj M zaczął łykac piguły bez gadania, podstawiam mu wode z cytrynka, zielona herbate i tylko sie usmiecha pod nosem :) oby tak dalej.
 
Ostatnia edycja:
eden dzieki, ze powiedzialas o tym dokumencie w polsat cafe, fajnie go obejrzec w całosci, oczywiscie poplakalam sie ze 3 razy :)
elmo piranha moze sam kalendarz nie wystarczy, ale stosujac dietke, suplementy itd wargo go wziac pod uwage, w USA lekarze ginekolodzy z niego korzystaja :)
ewelin mozesz podac jeszcze raz link do tej ksiazki? ja teraz zaluje, ze znam płec, naprawde lepiej byłoby nie wiedziec........... ale wczesniej nie moglam sie doczekac usg, zeby poznac płeć, bo chcialam szybko na różowe zakupy skoczyć...........
 
Ostatnia edycja:
Kurde a ja jestem w pracy i nie obejrzałam. Moze wyhacze jakas powtorke.
Mama kubulki Ty rzeczywiscie jestes debesciara, bedac w ciazy planujesz kolejna ciaze hehe. Trzymaj sie cieplo.
 
Ostatnia edycja:
Eeee Perła no co Ty!!! Usmiech! :tak: Kurde moze we mnie tyle pozytywnego nastawienia bo to bedzie moje drugie dziecko... nie straszcie.
 
Mamo Kubulki mi z Twojego kalendarza wychodzą dwie córki ;)

A program rzeczywiście niezbyt pozytywny. Dla mnie jednak przykładem, że naprawdę można sobie troszke pomóc zaplanowac płeć jest kilka dziewczyn z tego forum, które urodziły juz albo są w ciąży zgodnie z tym kogo sobie zaplanowały ;)
 
reklama
elmo raczej jestem czubkiem i nie wiem na co sie porywam, ale informacje, ktore teraz zbieram moze sie kiedys przydadza, potem raczej nie znajde czasu na gromadzenie info, ale boje sie, ze jak sie maluch urodzi to nie zechcę wiecej dzieci..........
czarna perła no co Ty, czemu tak myslisz? głowa do góry!
 
Do góry