reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Eden no właśnie też myślę że mogę żałować , że nie zdecydowałam się na 3 szczęście. Tym bardziej , że ja już leciwa babka jestem i nie powinnam tej decyzji odkładać. Przydałby się jakiś spontan ale jak wiadomo przy planowaniu szykujemy się jak na wojnę i wszystko musi być na czas i godzinę :-D.
Sofi bardzo bardzo dziękuję otrzymałam :-)
Krystianmartin witaj
 
reklama
eden u mnie ostatnio sie nie odzywaja bo powiedziałam im ze teraz jeszcze dwie dziewuszki musze mieć aby było po równo i chyba to ich zbiło z tropu bo teraz cisza.
czarna perło rozumiem cie w 100%. Ja jak urodziałam drugiego chłopca to wtedy zaczęłam czytać to forum i juz planowąłm ze jak mały będzie miał rok to zaczynam starania o dziewczynkę. I myślałam Boże jeszcze tyle muszę czekać. A jak widac na pasku mój mały ma juz 4 lata (szybko zleciało). Teraz sie cieszę że niedługo zacznę starania. najbardziej sie boję czy uda mi sie dobrze wszystko zgrac i czy wyjdzie. Juz mam stresa a starania za 4 miesiące.
Karola291 u mnie właśnie ta myśl że moge załować kiedys że sie nie odważyłam zaplanować i zwiększyc szanse na dziewczynkę przesadziła sprawę. Zreszta ja jestem jedynaczka i zawsze mówiłam że chce mieć trójkę dzieci. dzieci są cudowne - kochają taką czystą miłością.
 
czesc dziewczyny
rozmawialam z moim szanownym mezem o 3 dziecku i stwierdzil, ze za wczesnie zamierzam zaczynac... roznica miedzy drugim i trzecim dzieckiem byłaby 1,5 roku, albo 2-zalezy kiedy sie uda
on jednak chyba ma głowe na karku, bo ja tylko bujam w oblokach i mysle o coreczce, zamist skupic na dziecku, ktore dopiero ma przyjsc na swiat, boje sie, ze jak minie za duzo czasu to wcale nie zechcę trzeciego dziecka........
sama niedawno mowilam, ze miedzy chlopakami bedzie za mala roznica wieku(3 lata) i ze bedzie nam ciezko... coz... nie wiem jak bedzie, ale jesli pozwolicie zostane z Wami i bede gromadzic info, moze sie kiedys przydadza....... dziekuję ze jestescie;)

krystianmartin
witaj, mialam Ci wlasnie skopiowac tego linka co czarna perła, poczytaj, na poczatek to sporo info;) naszym najwiekszym ekspertem jest piranha;)

czarna perła Ty karmisz, a ja jeszcze nawet nie urodzilam i juz mysle o tym planowaniu, a to dopiero za rok;)

eden nam juz dawno zyczyli córki, a teraz ubolewaja, ze syn i mowia, ze za trzecim razem bedzie dziewczynka, rety, ale ludzie sa niesamowici, przeciez nikogo o zdanie sie nie pyta, a kazdy gada i gada, co im slina na jezyk przyniesie;/ czasem juz wymiekam... chociaz oni nie wiedza jak bardzo pragne corki i jak bardzo mnie rani takie gadanie..........

karola kochana ja nawet nie wiem czy dam rade z dwoma chlopakami, bo jeszcze sie drugi nie narodzil. a czasami wydaje mi sie, ze z jednym dzieckiem nie daje rady, jest taki aktywny i wszedzie go pełno... głowa do góry, dasz rade;)

Andzia gdzie sie podziewasz?
 
Dzięki wielkie za tak serdeczne przyjęcie.
Mam nadzieję, że już od tego cyklu.. dziś 8 dzień. Ja również piję wapno, magnez i kwas foliowy(już ponad rok ). Zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Wiecie w drugiej ciąży w 18 tyg powiedziano mi, że to dziewczynka :tak:, ale już miesiąc później okazało się, że ptakol po kolana, a ja musiałam zrobić straszną mine, bo lekarz powiedział do mnie, że są rodziny, które zaadoptują synka... nigdy bym go nie oddała, to mój cycuś :-).
Dzisiaj temp 36.4. Pisałam wam ,że nie zawsze mam męża przy sobie... to trochę jak gra w lotto. Ale jeżeli będzie Natan, to też się nie załamie. Jednak chcę spróbować :tak:, żeby to była dziewczynka
Czarna perła dzięki wielkie za linka
 
Ostatnia edycja:
Ewelin ja też jestem jedynaczką i zawsze wiedziałam , że będzie dwójka. No cóż druga miała być dziewczynka ale jak widać jest nasz Jasiu ukochany. Będąc w drugiej ciąży byłam na 1000 % przekonana , że na 3 ciąże się nie zdecyduję. I muszę się przyznać , że sama nie wiem jak to się stało , że jestem gotowa na 3 dzieciątko. Także u mnie sprawdziło się powiedzenie nigdy nie mów nigdy. Tylko mogę wyjść na wariatkę bo wszem i wobec ogłaszałam , że więcej dzieci nie będzie a tutaj plany są inne :-D. Pożyjemy zobaczymy.
 
krystianmartin od roku wcinasz suplemnenty:baffled: a ja chce tylko 3 miesiące:szok: i juz próbowac hmmm moze za wszesnie:no:....dziewczynki tym którym sie udało ile czasu trwały przygotowania (brałyscie suplenenty i wogóle)
 
Eden pytałaś kiedy ja planuję, ja myślałam za 3 lata bo mały ma dopiero 5 miesięcy i miałam cc. Chciałabym troszeczkę większą różnicę wieku, tak jak mam w tej chwili (starszy miał 6 lat jak się mały urodził) wydaje mi się, że jest łatwiej. Wtedy też wiekowo będzie jeszcze ok, ale już ostatni dzwonek (będę miała w tym roku 32 l.). Dziewczyny jak się wkleja suwaczki? Umiem je utworzyć, ale nie wiem gdzie wejść w profilu swoim, żeby je wkleić.
 
Czarna perła ja tyle biorę kwas foliowy bo tyle się staram. Właśnie odebrałam wyniki PRL. Na czczo w normie po obciążeniu mam 10 razy więcej. To może być powód, że nie mogę zajść w ciążę. A że żyję w ciągłym stresie.... Wieczorem zadzwonię do mojego gina i zobaczę co powie. Oby to był powód, bo zawsze jest jakaś nadzieja ;-).
A magnez i wapń łykam od 2 miesięcy. Jeszcze jedno mój gin powiedział, że najnowsze badania dowodzą, iż branie kwasu foliowego co najmniej 3 miesiące przed zajściem zmniejszają ryzyko chorób serca u dzidzi :-)
 
Sofi, 3 lata to szmat czasu jeszcze :) Fajnie masz, bo pewnie przez ten czas znowu pojawi sie tu coś nowego co da jeszcze więcej szans na poczęcie wymarzonej płci :tak:
 
reklama
Krystianmartin witaj i powodzenia w starankach.
Ja też jestem po stracie a staranka to pewnie w okolicach wakacji dpopiero...
 
Do góry