reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

to jest tak tez myslalam zeby wkladac go do srodka ale nie da rady bo ta kulka jest schowana pod plastikiem wiec biore patyczek kosmetyczny nabieram sluz tak bardziej przy koncu pochwy nie na poczatku tylko z samego konca ( ale zreszta niewiem skad go brac z poczatku czy konca;p pirahna kiedys pisala ale nie pamietam;/ ) i tym patyczkiem dotykam tej kulki i pokazuje sie ph :) co do sluzu ja mam caly czas slzu :) pewnie mam jakas infekcje;/ ale ginekolog tu nic nie powiedziala;/
 
reklama
hej dziewczynki. Ale dużo postów, wątek w pełnym rozkwicie. Dziękuje wszystkim za miłe słowa. Piranha dzięki za stronę. Elmo rozumiem cię-marzenia o konkretnej płci u mnie też są wielkie, ogromne nawet. Czarna gratuluje:-) - mogę sobie tylko wyobrazić twoje szczęście i mam nadzieje że mi tez w tym roku takie szczęście będzie pisane.
Pozdrawiam resztę dziewczyn-tyle tu Nas że nie mogę spamiętać wszystkich nicków. :-)
 
czarna cudowna nowina...wszystkiego dobrego...jakie imie bedzie nosił synus? GRATULACJE

iliaczek
masz 3 córki napisz jak to zrobiłas?

noemi twoje rady bezcenne:tak:

daria...można juz składac gratulacje...moze akurat sie córeczka udała...trzymam kciuki...
ps. a ty juz nie karmisz małego?...jesli tak to po ilu od odstawienia dostałas @?
 
Noemi czy aplikowanie globulek po staranich może zaszkodzic jakoś plemnikom? Mam na mysli czy może je "uszkodzic", bo dla mnie i tak najwazniejsze pozostaje zdrowie dzidzi.
 
ja colina karmilam do polowy listopada :) i po tygodniu albo predzej dostalam miesiaczke :) pozniej grudniu i styczniu i teraz powinna byc :)licze ze to tylko przez zmeczenie;p
 
Daria podobno po porodzie bardzo łatwo zajść w ciąże.
Dziewczynki mam pytanie ile dni przed owu trzeba zacząć starania na dziewczynkę bo ja kupiłam książke o sposobach na konkretna płeć i tam podają radę żeby zacząć od staranek 7 dni przed owu i jak nie wyjdzie to powoli zmniejszac odstęp. Ale tak się zastanawiam czy wogóle jest możliwe - 7 dni przed OWU?
 
phiii ucieło mi kawalek posta..............
pisalam, ze jakkolwiek głupio to brzmi i wstyd sie do tego przyznac to nastepnym razem bede planowac z kalendarzem, bo u wszystkich moich bliskich sie sprawdziło

ewelin co to za ksiazka?
czarna gratuluje synka!
naomi wspaniale, ze i Tobie sie udało, gratuluje ;)
daria o jakim mierniku mowisz? masz jakis ph metr, cz o co camon?:)
 
reklama
dziewczyny ja już niewiem może za późno te 36 h po pozytywnym się staraliśmy. no ale jeśli test pozytywny utrzymuje się 36 i potem negatywny to jak mam to interpretować? tak miałam 3 miesiące z rzędu. według moich obliczen i nawet jakiegoś kalendarza owulacja wychodziła 11 pażdziernika, co później testy potwierdziły bo 09.10 o godz 21 test pozytywny a starania odbyły sie 11.10 o godzinie 07 rano. niby owulacja występuje 14 dni przed okresem.
 
Do góry