reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
CHŁOPCZYK !!!!!:-D

Wszystkie pomiary malucha prawidłowe , szyjka trzyma , serduszko bije 145 , waga 366g , ryzyko wad niskie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i ogromnie dziękujemy za słowa wsparcia i otuchy i oczywiście za &&&&&&&& .
 
Eden moje przygotowania były bardzo poważne, później trochę wyluzowałam jak okazało się że z owulką jest problem, bo nie w każdym cyklu jest...
Brałam suplementy : wit.C 1000mg, Wapń, Magnez, sudafed w okolicy owulacji, stosowaliśmy sylk przy każdych starankach, zakwaszałam się gynoflorem(tabletki dopochwowe) na odbudowę flory a naturalna jest kwaśna. Piłam Colę light bezkofeinową ale po szklaneczce w okolicy owulacji. Pilnowałam diety, choć był moment po 2 miesiącach że zjadłam frytki i parę pomidorków, odpuściłam wtedy na miesiąc. Wzięłam anty na miesiąc i już diety pilnowałam, po anty staraliśmy się nie patrząc w ogóle na odstęp od owu i najprawdopodobniej staranka były też w owu, ale nie wiem czy czasem nie było tak że w dniu owu były staranka ale kilka godzin po. W dzień czułam mocne ukłócie pamietaj bo aż przystanęłam, a wieczorkiem staranka były, ale moim zdaniem najważniejsze jest pilnować zakwaszania i diety bo ona też powoduje odpowiednie zakwaszenie.

Mój M jadł ładnie suplementy takie jak ja oprócz sudafedu, pił colę taką jak ja. Nie pił herbaty kawy zwykłej coli(zresztą ja też nie piłam) używał sobie piwka i ciepłych kąpieli:-)
To by było na tyle;-) jakoś nie umiem uwierzyć że przez to wszystko przeszliśmy....i że mój M nie protestowała choć czasami krzyczał na mnie za to wszystko bo sporo $ poszło, ale dumny teraz jest:-p

Wiecie co ja sobie tak tlumaczyłam odstep od owulki że ma on sens jeżeli kobieta ma idealne cykle przed owu bardziej kwaśne środowisko itd a jeżeli staramy się stworzyć takie środowisko dziecwczynkowe przez cały cykl to wtedy odstęp nie ma już za wiele do powiedzenia:-p nie wiem czy dobrze myślę, niech Piranha się wypowie ale z tego co wiem to faktycznie nie ma on większego znaczenia.
 
Czarna jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE OGROMNE DLA CIBIE I CAŁEJ RODZINKI NO I DLA M BO TO PRZECIEŻ JEGO "ZASŁUGA":-):-):-):-):-):-)
Dziewczyny starajmy się bo to są nasze marzenia nic złego!!
 
Czarna zaraz jak już ochłoniesz to pisz jakie twoje staranka były bo dziewczyny planujące chłopczyka na pewno spragnione wiedzy są:-) wiesz jak się cieszę!! Tak długo czekałaś z płcią tzn dzidziuś się chował a wyczekiwanie zostało nagrodzone:-)
 
no Dario, ja bym juz do apteki po test biegła :-) albo najlepiej na bete.

naprawdę mozna dostac zawrotu glowy... jony, ph, owu, cykl ksiezyca, dieta, suplementy :szok:

elmo mi własnie tylko ten kalendarz sie sprawdzil, i mojej bratowej przy córce i synu, mojej psiapsiółce przy córce, teraz jest w ciąży i wychodzi jej syn, jak sie potwierdzi to ten kalendarz wezmę pod uwagę niestety, bo ogólnie to przeciwna jestem takim rzeczom... ale żeby dmuchac na zimne to to zrobie :sorry2:
 
czarna GRATULACJE!!!!!! ale fajnie, że Ci się udało, strasznie się cieszę:-) To się rodzinka uceszy... aż sie wzruszyłam....
 
reklama
T dumny jak paw , uśmiech nie schodzi z twarzy :) dziewczyny też zadowolone bardzo
jak mi się uda to wrzuce zdjęcie , wątpliwości lekarka nie miała żadnych
 
Do góry