reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullka kochana jesteś za te wyjasnienia :*
Mam kolka jeszcze pytan technicznych ;-)
1. Sorry za to pytanie ;) w jakiej pozycji twoj M zakonczyl staranka. Ponoc to tez ma wplyw...
2 Jak mierzylas to ph? To co w środku na palec czy wkladalas pasek do środka? (Sorry)
3. W udanym cylku zapodałaś i replens i irygacje po starankach i po jakim czasie? Przed tylko sylk?
4. Sudafed kiedy połknęłaś? I na co on jest?

Jak widzisz bardzo dokladne pytania i przepraszam Cie za to. taka juz jestem, jak do czegoś się zabieram to zawsze na 100% :tak:
 
reklama
Czarna Graaaaaaaaaaaaaatylacje !!!!!!!!!!!!!! Kolejna staraczka która jest dowodem na to że mozna zaplanować płeć :-)

W szoku jestem jak to forum ożyło :szok: w sensie pozytywnym oczywiście ;) widzę że Nullka kochana szkoli nas jak trzeba :-) i jak czytam te posty to stwierdzam że niebawem posypia sie nam ciążowe suwaczki w kolorze róż :-) mam nadzieję dołączyc do różowych mamusie również :-)
Tak na prawdę to jak czytam ilu z dziewczyn udało sie spełnic marzenie o dziecku i o płci maluszka to napłnia mnie nadzieją że jest to mozliwe i ma to wszystko sens :-)
Cieszy mnie to że mój M chce współpracować i tez jest gotów do poświęceń :-)
A poza tym że w kazdej wolnej chwili analizuje i kombinuję o planowaniu dziewczynki to byłam w pracy i ciezki miałam dzień ale duzo nadrobilam zaległości jakie ciągneły mi sie jeszcze po chorobie i po awarii systemu - a teraz siedze sobie w łóżeczku i nadrabiam zaległości na forum :)
 
Misia ale Ty juz caly czas dzialasz nie???
Eden moze na poczatek te paski wystarcza, wytestujesz na sobie. Ja jutro chyba zamowie ten miernik bo znajac mnie to bede mierzyc to ph po 25 razy dziennie czyli na sama owu pojdzie paka jak nic :szok:
Nullka miec w tym wszystkim wsparcie meza to chyba polowa sukcesu. Ja mysle ze moj tez sie powoli przekonuje. Usmiecha sie a nawet dzis mowil ze musze sobie chyba na te suplementy zakupic drugie mega pudlo na leki. Uswiadomilam go tez ile to kasy na to pojdzie i tez stwierdzil ze spoko. Takze jestem chyba na dobrej drodze. A jak jeszcze bedzie za tym szedl czesty sex to za miesiac bedzie wniebowziety :-D

Trzymam kciuki za wasze dziewczynkowe staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i z wytesknieniem czekam na towarzyszke chlopczykowych staranek :)
 
Elmo nie my się jeszcze nie staramy ale przede wszystkim zbieramy info i gromadze suplementy, paski Ph, testy owu i inne gadżety :-) u nas konkretny plan działania obydwoje zdecydowaliśmy się na 3 dziecko i chcemy mieć dziewczynkę więc ja muszę dentyste i ginka odwiedzić porobic niezbędne badania, razem musimy troszkę zrzucić kg, i ja musze się jeszcze pare cylki bez staranek poobserwować i jak już wszystko będzie grało jak w orkiestrze to my do dzieła i ja nie bede musiała sie stresowac że cos nie zagra że trudno mi Ph bedzie zbić bo juz będę miała wyprubowane co na mnie działa a co nie :-) Wiec oboje z M siejemy się ze nie dość że to 3 dziecko zaplanowane bedzie to jeszcze rodzice szykuję się jak na wojne heheheheh
 
No tak te przygotowania sa kosmiczne hehe ale mam wielką nadzieje ze przyniosa efekty.
Sluchajcie napisalam pod ten link co maja w sprzedazy testy ph MERCK, bo poszecie tu ze sa dobre, czy maja paski z miernikiem do wyzszego ph niz 7 a oni mi odpisali:
"Witam,
niestety nie mamy. Zajmujemy się głównie ginekologią a tam nie używa się pasków o wyższym ph.:(
pozdrawiam"
Haha a mi niby do czego sa potrzebne? :confused:
 
Ostatnia edycja:
CZARNA OGROMNIE GRATULUJE !!! SUPER ! SUPER! :-)

Kurcze no prosze jak to kusi az chce sie juz! brac do roboty, korci mnie zwlaszcza ze wszystkie gadzety mam w szafie ;-)
a tu trzeba czekac ja tez daje sobie tak 3 miesiace na staranka tak koniec maja,czerwiec,lipiec zobaczymy kiedy @ wypadnie bo chcem koniecznie rodzic na wczesna wiosne tak od poczatku marca do maja :-p tylko ciekawe jak to wyjdzie w praniu bo o 2 synka staralismy sie 6 miesiecy :-(
Kurcze caly czas mam wrazenie ze mi sie nie uda ze cos popsuje :baffled: az sie czasem wacham co do tego wszystkiego ale stwierdzilam ze wrazie w to mlotszy synek bedzie mial brata blizszego sobie bo ze starszym to za duza roznnica starszy juz zawsze bedzie jedynakiem:-p

Malo pisze ale staram sie caly czas Was czytac :sorry2: mam male urwanie glowy z naszym gniazdkiem i czasem mnie to dobija :dry: mam nadzieje ze do tych staranek upleciemy co nie co :cool2:
 
reklama
Do góry