reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Dziewczyny!!

Nulka wiesz że ja też tak dumnie oglądam ciuszki dla dziewczynek i w ogóle też jestem dumna i szczęśliwa, ale czasami dziwnie się czuję, może z nadmiaru szczęścia bo to było moje i M ogromne marzenie a teraz to już nie jest marzenie tylko rzeczywistość:-)

Elmo w sumie fajnie że mąż nie ma parcia na syna mi się podoba jak mężczyzna okazuje czułość wobec córek a nie niezadowoloenie że to nie syn, ale na pewno będzie z zadartym nosem chodzić jak synek drugi się urodzi i ja zawsze bedę za tym żeby zwiększać szansę bo nie bez powodu jesteśmy tu na tym forum, nie bez powodu znamy metody na synka czy córcię:-) Dlatego warto korzystać.

Czarna czekam na wiadomość od Ciebie:-) ja odliczam do mojej wizyty, już tak bardzo Malutką chcę zobaczyć a tak fajnie kopie, już wiem kiedy śpi a kiedy rozrabia tylko po pęcherzu coś mi daje, uparła się kobietka;-)

Piranha a kiedy Ty się dowiedziałaś o płci Kajusi w którym tygodniu??
 
reklama
Mama Kubulki tulę Cię mocno i zaglądaj do nas jak najczęściej!! Pisz o swoich uczuciach, ale po postach widzę, że jest dobrze;-) Marzenie na pewno pozostanie ale może dla Ciebie pisana jest inna droga do spełnienia tego marzenia:tak:
 
Hejka Dziewczynki!!!!
Ja wpadam na chwileczkę WITAM WSZYSTKIE NOWE STARACZKI !!!!!
Pozdrawiam stałe bywalczynie i chciałam tylko dodać że oczekując szczęścia takiego jak zaznały Nullka, Noemi, i innych dziewczyn które doczekały spełnienia marzeń słucham każdej rad i wytycznych właśnie tych dziewczyn bo one są dowodem że można i to bardzo zwiększyć szansę na zaplanowanie wymarzonej płci dziecka dlatego proszę w i mieniu swoim i innych dziewczyn nie żałujcie nam porad jak spełnić swoje marzenie i opowieści jak to było u was w czasie staranek i planowania :-) BARDZO DZIĘKUJEMY:))))))
 
Noemi, Nullka ale u Was te suwaczki zasuwają:)
Podczytuję Was cały czas ale jakoś weny brak na napisanie czegokolwiek. Przyznam szczerze że tak jak wcześniej zazdrościłam niektórym wymarzonej płci tak teraz jakoś zupełnie nie...i nawet zapał do działań dziewczynkowych mi opadł.

Chyba mam jakiś taki podświadomy strach przed kolejną ciążą
Piranha Kaja słodka
Czarna kciuki za wizytę. Moźe maluszek płeć ujawni:)
 
Noemi bardzo dziekuje za słowa wsparcia;)
Andziak gdzie sie podziewasz? jak tam Kubus wyzdrowial?

juz jestem prawie zdecydowana, ze postaramy sie o trzecie dziecko, ale to juz bedzie prawdopodobnie ostatnia szansa.... jesli teraz znów bede miała cc, to na czwarte dziecko wiadomo, ze sie nie zdecydujemy

powiedzcie dziewczyny jaka macie wiedze na temat in vitro i planowania płci, podobno w Polsce nie jest to możliwe, pytam na razie z ciekawości, proszę powiedzcie co wiecie na ten temat

hehe zobaczcie co wyczytalam:
"kobiety i mężczyźni, którzy mają dłuższy palec serdeczny niż wskazujący mają większe prawdopodobieństwo na poczęcie chłopca.Teoria ta potwierdzona była badaniami, które wykazały, że długość wymienionych palców jest ściśle związana z poziomem testosteronu. Badania na Uniwersytecie Liverpool wykazały także, że mężczyźni, którzy mają wyższy status materialny częściej mają męskie potomstwo. Chłopcy rodzą się też często w związkach w których różnica wieku między partnerami wynosi od 10 do 15 lat."
Badania na ok. 180 kobietach wykazało, że panie o cechach dominujących, zaradne i osiągające sukcesy zawodowe częściej rodzą synów.


 
witam..
Piranhia wysłałam maila...dziękuję z góry:-)

Anecia trzymam kciuki oby to był synus upragniony...wiesz kazda z nas była kiedys w takiej sytuacji i nie zaleznie od tego czy chcemy córke czy syna...ja mam dwóch synów i bede miała jeszcze 3 dziecko czy bedzie to syn czy córka ...chociaż sie bede przykładac mocno i zrobie wszzystko zeby poczęła sie dziewuszka ale powiem szczerze ze jakos bram wiary...bardziej zgadzam sie z
"Badania na ok. 180 kobietach wykazało, że panie o cechach dominujących, zaradne i osiągające sukcesy zawodowe częściej rodzą synów." co napisała Mama kubulki....chyba musiałby sie zdarzyc jakis cud zebym miała córkę...a poza tym jesli mąż ma tylko dominujące pleminiki męskie...cos kiedys słyszałam że tez tak moze byc...wiec zadne staranie nie pomogą...wazne by dziecko było zdrowe...trzymam kciuki oby Tobie marzenia sie spełniły...:-)
 
Hejka :-)
Witam nowe staraczki :)
Piranio dziękuję za wyjasnienie, teraz cykl będę liczyc od pierwszego dnia krwawienia, mierzyc temp, obserwowac sluz itd i będę sie z wami dzielic wykresem, żebyście pomogły mi go interpretować.
Czy ten test na prolaktyne robi sie z krwi i czy trzeba byc na czczo, czy jakoś specjalnie przygotowanym? Musze go koniecznie zrobić. Wogóle zbadałabym sobie tez inne hormony ze względu na wieki chęc kolejnej ciąży, co mi radzisz Piranio?

Czarna no ja tez czekam na wiadomosci od Ciebie i trzymam kciuki &&&&&&&& ;-)

Nullka, Noemi fajnie się macie że ten cięzki etap przygotowan do staranek macie za sobą i już możecie się cieszyć, że się udało. Wyobrażam sobie stres czekając na TO usg ;) Podzielcie się z nami jak te przygotowania wyglądały u was? Wprawdzie czytam posty rok wstecz, ale jeszcze do was nie doszłam :-D

Anecia, Pierogatka, Mama kubulki ja też wiem co to znaczy mieć dzieci tej samej płci :) Nie jest tak źle, a nawet bardzo dobrze, dzieci maja te same zainteresowania, wydaje mi sie nawet, że lepszy kontakt ze sobą niż brat i siostra. Moja znajoma, która mając córkę zaszła w ciąże pragnąc drugiej córeczki, okazało się że będzie synek i nie była z tego powodu bardzo szczęśliwa. Teraz kompletnie jej odbiło na jego punkcie, starsza siostra jest zakochana i ostatnio powiedziała mamie, że chce jeszcze jednego brata :) Ona zresztą też przyznala, że gdyby nie charakter jej pracy to zdecydowalaby się na trzecie dziecko i chciałaby znowu synka :) Jak się jednak zdecyduje to jej powiem o tym forum ;-)

Milla, Elmo też pewnie dołączę do wakacyjnych staraczek razem z wami. Tylko obawiam sie że podczas urlopu nie dotrzymam diety i z mojego kalendarza corka wychodzi mi tylko w pierwszym tygodniu lipca a potem syn:confused2:

Aha Piranio, Ty zdaje sie, ze też brałaś jakiś kalendarz pod uwagę? prosze daj linka do twojego ;)

papapapa
 
Piranhio i kobietki którym udało sie dziewczynka powiedzcie, która w koncu metoda jest skuteczniejsza albo która wy wybrałyscie oprócz diety itp...chodzi mi o moment zblizenia...lepsze metoda 2-3 dni przed owu czy te metody 0+12...matko ile tego:szok:...ale staram sobie juz powolutku systematyzować wiedze i nastawiac sie na to co najlepsze w tej sytuacji....
 
dla zainteresowanych dzis zaczelam robic kalibracje miernika to pozniej dam znac jak dziala :-p tylko nie wiem czy jeszcze mi sie przyda bo okres mi sie spoznia:baffled:ale to pewnie po porodzie jeszcze sie nie unormował:tak:
 
reklama
Hehe oj Daria to widze ze Ty juz dzialasz ;-) ja jestem bardzo ciekawa wiec czekam na wiesci jak cos.
Eden mi sie ten kalendarz nie sprawdza wiec nie bede go brac pod uwage. Wyglada na to ze mialabym juz syna. Moze bede wypatrywac pelni ksiezyca ale jesli sie nie zgra z owu? Przeciez nie bede odkladac w nieskonczonosc. Co do diety to jasne zamierzam sie przylozyc ale przeciez jak bedziesz badac ph to bedziesz w stanie sprawdzic jak poluzujesz diete na ile sie zmienia to ph - przeciez ta cala dieta ma na celu wprowadzic odpowiednie ph naszego organizmu. Jak Ci sie troche chwilowo podwyzszy to bedziesz zbijac jakimis cudami - ale chyba najwazniejsze jest ph w czasie owu. Zle mysle? No sama nie wiem. Ale widze ze Twoje marzenie jest tak samo silne jak moje :tak:
Carna perla no mozna osiwiec z tym wszystkim nie? :-)
 
Do góry