reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kate doszly krople jak mam je podawac? Daria zazdroszcze coreczka boska. Jak patrze na ade zaraz sobie wyobrazam jak by nasza zosia wygladala. Taka blondi malutka.szkoda ze nie do spelnienia. My dzis swietujemy .8 lat temu zostalam mama po raz drugi.
 
reklama
kasia uk , ja osobiście nie podchodzę do ciąży jak do choroby , cobym miała sobie wszystkiego odmawaiać
kawa , jedna napewno nie szkodzi , a parzona przecież bardziej naturalna jest niż taka chemiczna rozpuszczalna
takie moje zdanie , wszystko można , ale z umiarem :)

organizm lepiej zniesie małe ograniczenie niż całkowity zakaz:-p

żeby się nie powtarzać ;) podpiszę się tylko pod postem Czarnej ;)
dokładnie tak samo uważam, wiadomo jak ciśnienie szaleje i jest za wysokie, to kawa odpada, ale jak jest ok to można sobie pozwolić na odrobinę przyjemności ;)

Andziak STO LATEK DLA BARTUSIA!!!!!!

 
Ostatnia edycja:
Czarna, Truskafffka, Koliber dziekuje :)

Andziak

Wszystkiego najlepszego dla Twojego Bartka
n055.gif
 
Cześć Dziewczyny!!

Na pewno mnie pamiętacie, planowałam razem z Wami córeczkę...zaraz po tym jak zaszłam w ciążę opuściłam wątek żeby się nie nakręcać, czekanie na wieści o płci na początku ciąży nie były dla mnie łatwe..dzisiaj dowiedziałam się jakiej płci jest nasze maleństwo i chciałam się z Wami wszystkim podzielić i przeprosić za tak nagłe znikncięcie ale musiałam się ogarnąć...
 
reklama
Noemi , no wszelki duch !!! wiele razy byłaś wywoływana przez dziewczyny , ale cisza i nic .
Fajnie , że jesteś - i co będzie ?
 
Do góry