reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja słyszałam o noszeniu kamienia w kieszeni w zależności od koloru - czerwony dziewczyna, niebieski chłopiec. ale nie za bardzo chce mi się w to wierzyć :D
 
reklama
Nie wierzę, że tak tutaj pusto. Szkoda:-(

Daria
pytałaś o podciąganie w łóżeczku turystycznym. Maluszek daje sobie radę i to bardzo dobrze. Pnie się po tej siatce i chwyta za brzeg, także jak chce, to szybko załapie. Moja Nela bardzo szybko stawała w ten sposób. Nikusia później, ale ona w ogóle była mniej ruchliwa:happy:
 
Dzien dobry
best30_%28www.e-gify.pl%29.gif


....wpadam do was z kawusia a tutaj cisza.....
a093.gif


Dziewczynki zycze milego dzionka, buziaczki
 
Dzień dobry :)

Witam się z brykającą w brzuchu małą głodzillą :p

święta minęły, sylwester minął i mamy Nowy Rok..co to się będzie działo hohoho ;)
Dziewczyny życzę wam odwago sięgania po marzenia, zdrówka, małych radości każdego dnia, II kresek na testach, zdrowych maluszków, wszystkiego NAJ :D

ja dziś jeszcze w domku ;) mam wizytę u gin i plan przejrzenia ciuchów dla małej, bo przywiozłam od przyjaciółki toneeeeeee i dumam gdzie to zmieszcze ;p
jutro i pojutrze do pracy, a potem hihihi weekend :p

Kasia Wielkie Ogromnie Przzeeeeooogromne Gratki!!!!!! Najpiękniejszy prezent noworoczny !!!! Spokojnych kolejnych miesięcy życzę :D
 
Witaj Truskafffka,
tak wysylalas te swoje fluidki, ze udalo mi sie je zlapac. Mimo deszczu, wiatrow, sniegow i mrozow dolecialy do mnie....dziekuje

Trzymam kciuki za wizyte, choc ja jestem pewna ze jest wszsytko ok.
Milego czasu nad segregacja malutkich ciuszkow.
Buziaczek
 
Ostatnia edycja:
Ja się witam po dłuższej przerwie. Rzeczywiście pusto tu, ale widocznie dziewczyny dochodzą do siebie po świętach i sylwku.
Życzę Wam w Nowym Roku spełnienia marzeń, zaciążenia tym, które tego chcą, zdrowych dzieci, które niebawem przyjdą na świat i zdrowia dla tych które już są. Wszystkiego najlepszego.

Kasia GRATULACJE!!!! Niech dzidziuś zdrowo rośnie w brzuszku:biggrin2:
 
Hallo Kobitki!
I mamy Nowy rok!!! Mam nadzieję, ze będzie taki cudowny jak 2012 dla mnie, czego Wam też życzę!!!
Daria ja kupiłam to alete w Lydlu, bo tylko te kupiłam w małych słoiczkach. Cieńki wybór tu jest, chyba samemu trzeba będzie gotować. Zaczynam rozszerzać dietę po 20 stycznia.
Szczepienie 1 będziemy miały 15 stycznia.
My też mamy łóżeczko turystyczne, od Świąt Malutka już w nim śpiocha, bo w koszu miejsca nie było:-)
Truskaweczko ależ piękne zdjęcia! Rany do już 28 tydzień leci:szok:
Madzia jeszcze trochę i Marcelek będzie z Wami, zawsze się zastanawiałam, jak to jest mieć zaplanowany poród, czy ze strach na zawał się nie schodzi, ale ja się zupełnie nie bałam. Trochę wymiękłam jak zobaczyłam salę operacyjną i rozkładanie tych wszystkich narzędzi, później już nic się nie bałam, bo czegoś zakręconego chyba mi dali:-)
A to Adi tydzieńZobacz załącznik 527123Zobacz załącznik 527124 i wczoraj 3.5 miesiąca

i w czapusi od forumowej cioteczki Zobacz załącznik 527125
 
reklama
Do góry