reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

axari tu jest wieli wybor i pelno malych sloiczkow w tych poteznych realach jest taki przedzial ze mozna zglupiec ktore wybrac:-pja kupuje wlasnie real rossman i dm :)takie male sloiczki:)
 
reklama
Dziękuję za kciuki :)
i po wizycie, swoje odsiedziałam :p badania do zrobienia mam..w tym znów urocze obciążenie glukozą:dry: serducho małej pięknie biło, wierciła się rozkosznie, główka w dole-co czuję cały czas, bo kopniakami wysoko mnie bombarduje, a na dole delikatne łaskotanie, albo uciskanie na pęcherz. Szyjka podczas macanego badania oczywiście nie do wykrycia, ale po szybkim usg wszystko oki :) ładnie się trzyma, wciąż 38mm :)
30go kolejna wizyta, a potem na usg mnie zapisze :) cieszę się bo nowy sprzęt mają :D :D :D
krótko mówiąc, rosnę sobie dalej zdrowo wraz z Amelką ;)

Axa aaa noooo leeeci jak przekroczę 30tydzień to ze strachu zacznę siwieć :p
Pięknie i Wesoło Ada rośnie :D
Koliber zdrówka dla męża
 
Czesc laseczki

Axarai Daria wow.... wasze smyki juz takie duzeeeee.....alez ten czas szybciutko leci.....

Koliber dziekuje,
Duzo zdrowka dla M, ja polecam bardzo duza dawke witaminki M

....a ja sie wyspalam, kawusie sobie zrobilam....rozpuszczalna...., moja smerfetka kolezanke sobie zaprosila tak wiec, mamy luz blues....kazda swoje :)
 
Ostatnia edycja:
Truskafffka

krótko mówiąc, rosnę sobie dalej zdrowo wraz z Amelką ;)

super, bardzo sie ciesze :) :) brawo.... wiedzialam ze jest ok

Truskafffka i inne laseczki czy mozna pic kawusie parzona czy pozostaje rozpuszczalna???? Sorki za moje pytanko, moze troche beznadziejne, ale ja juz sama nie pamietam co mi wolno a czego nie.....
 
kasia uk , ja osobiście nie podchodzę do ciąży jak do choroby , cobym miała sobie wszystkiego odmawaiać
kawa , jedna napewno nie szkodzi , a parzona przecież bardziej naturalna jest niż taka chemiczna rozpuszczalna
takie moje zdanie , wszystko można , ale z umiarem :)

organizm lepiej zniesie małe ograniczenie niż całkowity zakaz:-p
 
Czesc Czarna

Dziekuje za odpowiedz, ja chyba za bardzo panikuje..... juz sie boje tej mojej paniki....
A ty jak sie czujesz?????
 
kasia , ja to jakbym nie była w ciąży , nic mi nie dolega , dobrze się czuje , przytyłam 3kg i brzuch mi troche widać ,
 
reklama
Do góry