reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullka no to ja właśnie jestem z 22 maja:) czyli dzieli nas trzy dni różnicy :)
Swoją drogą też planujemy wakacje w przyszłym roku w chorwacji jak będzie praca oczywiście i warunki ...
 
reklama
heloł babki :))

Magiee
&&& ,żebyś jakiś pomysł na biznes znalazła :tak:

Nullka
czyli wstepnie imie wybrane ;) super --> inaczej tak mówić do brzusia po imieniu co ?:)

Koliber
smakowitej kawki ..ja tez zaraz expres odpalam ..


Czarodziejka
dzięki za zrozumienie ;)
ja jestem taka,że oddaję sie sprawie całkowicie..jak planowałam ciąże to przez 2,5 roku same wiecie ,że robiłam wszystko ,żeby zajść ...
wiec teraz jak zajęłam sie gabinetem to też na 100%..


Ann
fajna fotka ;))


buźka babeczki :))


Pirania :szok::szok: ??????????????????????
 
Nullka, ładne imię. Moja córeczka takie nosi. To imię dla kobiety uroczej, ale z charakterem. ;-) U nas synek imię wybrał, m. przyklasnął i zostało. A mi się Marta marzyła.
Mama, masz dobrze w głowie poukładane szufladki. ;-) :tak:
Koli, idź i niech wstrząsa. Ale nie miesza. ;-)
 
Helloł kochane babeczki!

Przedwczoraj imprezka urodzinowa córeczki koleżanki, wczoraj cały dzień u teściów a dziś od rana aż do teraz nie miałam internetu, oj jak ja się za Wami stęskniłam!

Jeszcze nie doczytałam co u Was bo dzieciaczki mi na to nie pozwalają, pamiętam tylko, że Koli, pytałaś o koenzym Q10, ja polecam ten (łykałam i ja i mój M) KOENZYM Q10 200 mg / 60 kaps ZDROWE SERCE (2837557619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

Mama
, buziak za pamięć! Wiesz, uważam podobnie jak Ty kiedy M mi zarzuca, że za szybko zdecydowaliśmy się na drugie dziecko bo jest bardzo ciężko, jednak rodzeństwo z dużą różnicą wieku to często i tak jedynactwo. Ciężko jest mi okropnie bo Kaja & Krzysiu nie są z tych dzieci co to śpią, bawią się i śmieją tylko :-D (trafiły mi się dwie nieśpiące marudy :-)) ale pewnie za jakiś czas docenię fakt, że dzielą ich tylko 2 lata ...tzn. mam taką nadzieję ;-)

nullka, dopiero w środę M będzie mógł odebrać mi trofeum :-D gdyż w poniedziałki i wtorki poczta czynna tylko do 15-tej ...ale takie wyczekane będą jeszcze bardziej smakować :-) Agatka to prześliczne imię, Czarodziejka potwierdzi :-D ...no i mam tak na drugie ;-)

Andziak
, Jędruś jest taki słodziutki i kochaniutki, aż chce się go wyjąć ze zdjęcia i wycałować!

Daria, ale słodziutki i śliczniutki mały Śmieszek!

Więcej nie napiszę bo Kaja i Krzysiu zwiększyli właśnie emisję decybeli ;-) Nie miałam kiedy zmienić suwaczków a niestety czas się na nich zatrzymał ;-)
 
Ostatnia edycja:
uff w koncu udalo mi sie kupic sztuczny miod i prawdopodobnie bede dzis pierniczyc :) hehe o ile mnie nygus nie dopadnie;-)
w sobote bylismy na chrzcinach, sama impreza bardzo fajna ale malo co bym zapomniala o szarlotce. w zasadzie to sie po nia cofalismy:szok: no i nie wzielam akumlatorka od aparatu, co za skleroza....chyba sobie kupie lecytyne na gwiazdke, buhahaha. Co do szarlotki to chyba byla najlepsza jaka dotad upieklam,samej mi smakowala i w 15 min sladu po niej nie bylo!!


Magda
uff ciesze sie, ze sprzety dla Marcelka juz wybrane:) ciekawe na kiedy wyznacza termin cc.

Piranha
co do plemniorow ema i ich produkcji to chyba oki, w czasie gdy robilismy Olka to malo co wychodzilismy z lozka ;-):zawstydzona/y:
Teraz przytulamy sie "tylko" raz dziennie a w tym cyklu to sex byl przed,w ovu i po... albo cos jest nie hallo albo za bardzo mysle o ciazy. Mam dokladnie tak jak opisywalas. cos sie zacznie dziac z moim cialem a ja juz doszukuje sie oznak ciazy. takze sporo czytam o ciazy itp, itd.-dokladnie jak Ty. Takze koniec z tym:p

mam pytanko odnosnie tego preparatu olive leaf, tj omega 6? i moge brac to ja? czy lepiej dla ema?



Koli
trzymam kciuki za wizyte u Twojego gin

Nullka, Meggi
moj em jest z 21.05

Nullka
ja mam Agata z bierzmowania :)
 
Ostatnia edycja:
Mama, masz dobrze w głowie poukładane szufladki. ;-) :tak:

Macy
uznaję to za komplement i ..dziękuję :-p


Ann
ja też dopiero usiadłam ..a z czym ?? z herbatą z miodem :-D
Ty będziesz pierniczyć a ja siorbię :-D:-Dale ekipa hahahaaa


Pirania
zobaczysz ,że będzie łatwiej ;) nie możesz mieć ciągle pod górkę ..w końcu znudzi im się dokazywać :-pjestem z Tobą ...no i --> smcznych kasztanków :) podziel się :sorry2:


u nas cały dzień sypie
 
Nullka ja naprawde szczerze ci gratuluje.wam wszystkim którym sie udalo. A o odejsciu pisalam w sensie ze jak sie czyta ze kólejnej sie udalo to az chce sie próbowac a to bylaby glupota w mojej sytuacji. A tych corek sie posypalo. A ja nie moge tak naprawde napisac ze mi sie nie udalo bo mi nie bylo dane sprobowac. Lós mi dal kochanego jedrule.A tobie gratuluje i nie jestem w stanie sobie wyobrazic co teraz czujesz.Moj skarb jest cudowny i nie oddalabym go za corke.ale wiadomo troche szkoda ze ani razu z czterech nie ma córeczki. I szczerze jakby nám ktos zagwarantówal 100% corke zdecydowalibysmy sie za kilka lat.czarodziejka radze sobie.choc zmeczona jestem.od porodu ciagle w biegu i órganizm czasem siada.maz pomaga ale tak naprawde czasem go nie widuje .mama jeszcze gorsza niz byla.a chlopcy jak chlopcy zajma sie 5 minut. Dziewczynki inaczej corka kuzynki na krok je
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny:happy:

Mało piszę, bo i sił coraz mniej. Kiepskie noce, ciężkie dnie, normalnie odliczam już tylko czas. Wiem, że jeszcze sporo go zostało i staram się myśleć np. o Świętach, ale jednak ciężko skupić myśli na czymś innym:sorry:


Daria ale śliczny śmieszek z Colina. Na prawdę super te fotki:-)

Koli ja choć narzekam strasznie, to uwierz, że czas mi szybko mija. Na wątku styczniówek jedna dziś trafiła już do szpitala z odejściem wód płodowych. Panika zapanowała wśród reszty, bo nagle sobie wszystkie zdały sprawę, że to lada moment:eek: Ja udaję, że jestem spokojna, ale jednak w środku też mnie ruszyło:huh: Myślę, ze pójście do swojego zaufanego gina, to bardzo dobra decyzja. Opinia innego lekarza jest czasem bardzo pomocna. Ciekawe, co Ci zaproponuje?

Czarodziejko jak przygotowania do wyjazdu? Kurcze, fajnie że możecie spędzić tam Święta. Ja sobie już tyle czasu obiecuję, że pewnego dnia tak zrobimy. Zamiast tradycyjnych Świąt, po prostu wczasy. Może wtedy odpoczniemy, bo co z tego, że Święta niby wolne, jak ta gonitwa przed czasem dobija:baffled:

Maggie zdrówka dla Was! Oby choróbsko szybko minęło.:tak:

Nuleczko
Agatka bardzo ładne imię. I dla małej dziewczynki i dla dojrzałej kobiety. Ciekawe, czy Twój M się przychyli, czy sam coś innego zaproponuje? Mój czasem jak imię wymyślił, to łoooo matko:szok::-D

Mama
i masz rację. Jak coś robić, to na 100%, albo wcale. Ja mam tak, że jak się za coś wezmę, to wkładam w to całą siebie. I Ty widzę też, więc nie ma opcji, żeby biznes się nie udał. Co do reszty....to wiesz. Życie czasem ma wobec nas plany, o których nam się nawet nie śni, także nigdy nie mów nigdy, ale rób tak, żebyś była w zgodzie z samą sobą;-)

Ann
jak tam Ci idzie pierniczenie?:-D Mam prośbę, wrzucisz przepis na tę pyszną szarlotkę? Chodzi za mną, ale z mojego przepisu wychodzi ciasto lekko twarde. W zamian mogę Ci podać przepis na pyszną babeczkę z białek;-) Co do obserwacji kolejnych cykli, to uwierz, że ja nie potrafiłam wyluzować. Może dlatego cykl Marcelkowy pamiętam dosłownie w najmniejszych szczegółach:happy:

Andzia
wiadomo, ze 100% gwarancji nie ma, ale jak widać, da się zaplanować, jeśli człowiek na prawdę się zaweźmie. Moja rada. Czytaj nas i pisz, a za kilka lat będziesz decydować, bo zapieranie się w tej chwili i mówienie, że kolejne dziecko to nierozsądne, jest troszkę na wyrost:sorry: Radzisz sobie świetnie. Ja już się boję, jak to będzie z 3 dzieci? Jędruś cudny:-)


Pozdrawiam wszystkie Was bardzo cieplutko, bo nawet u nas zimno dziś jak nie wiem
:baffled:
 
Do góry