reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam się
LIFTING :-)


Madzia
wygrywam ;) dziękuję --> dzis już lepiej ,mąż wygrzał ,wymasował ,herbatą zalewał i powstałam z popiołów hahahaaaa


Pierogatka
może kiedyś jeszcze będziemy działać bez zabezp.ale nie sądzę ..
Tomi ma 40 lat ja 33..
zanim biznes się rozkręci to minie rok albo dwa..
a my tu jesteśmy sami-bez rodziny wiec nikt mi w niczym nie pomorze..np.zostać z maleństwem...chyba ,że opiekunka ..ale opiekunki biorą tyle ,że na pewno nie będę mogła sobie na to pozwolić ..
poza tym u męża w pracy ( jak wszędzie ) redukcje i obcinanie pensji wiec nie będziemy ryzykować ..
ja ciąże miałam obie zagrożone musiałam leżeć jak teraz Madzia...

dużo myślałam ostatnio...
dlatego mam powody do radości mając (przypadkiem bo przypadkiem :-p) córkę i syna ..są zdrowi ...z mężem się układa i teraz w końcu mogę pomysleć o sobie--> o swojej realizacji ..
nie nastawiam się na duże zyski --> ale będę robic to co uwielbiam :)


pozdrawiam babeczki ..
u nas zimno tak jak wczoraj -* ale do tego jeszcze wiatr ..więc pewnie z -10 odczuwalna ...brrr
 
reklama
Dzien dobry wszystkim :)
Nullk gratulacje coreczki
Congratulations--Baby-Girl-baby-new-passenger-congrats-smiley-emoticon-000302-huge.png


Andziak super twoje chlopaki :) a to moj smiechu ;p Zobacz załącznik 521729Zobacz załącznik 521730

mama wiesz ty masz 33 lata i dwojke dzieci to nawet jak bedziesz miala za pare lat to i tak nie bedzie za pozno :) bo ty masz juz dwojke i tamci beda juz starsi duzo by ci pomogli i w ogole :) i inters pewnie juz sie ladnie rozkreci i będziesz mogla sobie wtedy na spokojnie pozwolic na trzecie dzieciatko :)
a ja mam siostre co tez ma 33 lata i nie ma dzieci i ciagle slyszym ze ze rok i tak wieczność;/a nic nie mowiac mogla by miec chociaz jedno;/
 
Dzień Dobry:))))
Oj zimniutKo sie zrobiło...ale pieKnie i biało...napawam sie tym widokiem bo we Wloszech sniegu nie ma...:(
t118010.gif

Chlopcy pohasali na dworze...Maciek powoził MaKsia na sankach:))))
Przyznaje ze dobrze miec podwórko...oni na dworze a ja obiad ogarnęlam...wrocili z polikami zimnymi i czerwonymi:)
t118023.gif
i zjedli gorący rosól:)))))
Ja dzisiaj nieco "sflaczała" i bez kawy nie da sie przezyc
t1961.gif


Andziak
Powiem Ci ze Jedrus jest przesliczny..Kochany maluszek...jak tak patrze na zdjecie to az bym go wycałowala...
takie dzieciaczki zawsze mi sie Kojarzą z cudownym zapachem:))))
A jak strasi bracia na malenstwo reagują...pomagają ci? No i jak Ty dajesz sobie rade?
jak relacje z męzem i mamą? spokojniej trochę?

Daria
Colinek jest Super...piekny śmieszek:)))))

Mama
nigdy nie jest za pożno:))) moja tesciowa 4-rte dziecko urodzila mając 40 lat i była to jej swiadoma decyzja...
 
Czarodziejka,Daria
ja wiem ,że nie było by za późno ,ale ja juz później nie chcę zachodzić ..
miałam taki plan jak naszej Madziczy Patrysi* sie udało---> 3 dzieci w małym odstępie ...
nie chcę mieć 2 dzieci i jedynaka ...
no takie mam podejście i już :-p

także cieszę się ,że chociaż część planu się udała i 2ka dzieci jest z taką różnicą jak chciałam ;)) widać nie można mieć wszystkiego i trza to z pokorą przyjąć :)


Koliber
dzięx;-)
a za Ciebie trzymam &&&&--> niech Ci się uda jak najbardziej !! :tak:


dzieci budyń wcinają ..
zaraz kąpanie ,kolacja i spać ..
u nas mocno wieje --masakra jak zimno.brrr
 
Dzień Dobry
ja dziś herbatKę popijam bo wczoraj jak napilam sie kawy..rozstrój taki ze hej...zatem zapraszam na herbę..gorąco, aromatyczna i rozgrzewająca:)))
herbata-132334_L.jpg


Mama
w takim razie Twoją decyzję rozumiem 100 %
Mysle ze ten biznes tak bardzo Cię zajmie ze na nic nie bedziesz miala czasu:)))))

Koliber
Kurcze to faktycznie w środku nocy wstałas:))))
buziaki
 
Czarodziejko przyłączam się do rozgrzewającej herbatki bo katar mam okropny... i mały też przeziębiony ... :(
Mama zazdrosze biznesu w sensie że fajnie coś dla siebie zrobić ale ja bym nie miała pomysłu co otworzyć, ale to musi być super takie samospełnienie :)
Nullka wróciłam do czytania forum od końca zeszłego roku i doczytałam że jesteś moją równolatką bo ja w maju też 34 lata skończyłam :)
I też Cie właśnie podczytuje, silna z Ciebie babeczka bo praktycznie też od razu po stracie zaczełaś już planować, także podziwiam za siłę wytrwałość i cierpliwość. Jak widać opłaciło się i należało bo będziesz miała wymarzoną córeczkę :)
 
czesc dziewczyny:)

ja tylko przelotem:)popijam kawuche i niedlogo zmykam na zakupy.
dedykuje ponizszy obrazek wszystkim,ktorzy nie lubią poniedzialkow:-)


643928_538894289473083_1253136884_n.jpg
 
reklama
Witam szybciutko bo praca czeka

maggie tak tak w maju skończyłam 34 lata a dokładnie 19 maja - a Ty którego masz urodziny. Z małą mam termin na 22 maja więc będzie super prezent na 35 urodziny :)
To prawda zaczęłam szybko planować tzn łykać suplementy, potem zrobiłam przerwe bo zaczęłam się toche dietować , potem były wakacje i tak naprawde pierwszy cykl z obserwacją wyliczaniem itp był na wakacjach w Chorwacji w lipcu ale wtedy nie wyszło , natomiast w następnym cyklu już pojawiła się kreseczka na teście , ale ogólnie zaszłam ponad 8 miesięcy po zabiegu. Zleciało nie wiadomo kiedy i w super terminie zaskoczyło, bo moim marzeniem zawsze było urodzić maj-czerwiec :)

Andziak wiem że wiadomość że mi też sie udało planowanie Cię przygnębia - ale dziwnie się czuję słysząc gratulacje a zarazem chęć odejścia z forum bo kolejnej sie udało. My tu po to jesteśmy własnie żeby właśnie nam to planowanie wychodziło.
Jędruś jest super i jego bracia też :) Fajnych masz chłopaków :tak:

Daria Colin słodziak też :) Rosną te dzieciaczki szybko .....

Koliber nie zazdroszcze teg wstawania . Jak Julek do szkoły ma na 8 to ja wstaję 6:30 i też mam problem nie mały ;-)

Dziękuję Wam wszystkim , które w weekend dołączyły z gratulacjami :) Bardzo dziękuję :-)

Na razie pomysł na imię dla gwiazdeczki (zaznaczam że pomysł mój , Julka i Antosia, bo tatuś twierdzi że on jeszcze nie zdecydował) to AGATKA :-):tak: Ja tak zwracam sie do brzuszka i dzieci też, a mąż jak słyszy to mówi "nie przyzwyczajaj sie bo jeszcze decyzji nie podjąłem" , ale on tak zawsze - przyzwyczajona jestem.

Kiedyś miała być Basia, a teraz chodziła mi po głowie Michalinka i Agatka , ale Michalinka urodziła sie w rodzinie w listopadzie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry