reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Magda , przed świętami spróbuje pojejrzeć dziecia , kto to ?

Ann , mnie się udało w drugim cyklu , starania dokładnie w owu . Ale ja to tak wszystko przestrzegałam , na pół gwizdka , niespecjalnie się przyłożyłam do staranek o syna . Jak się uda to chyba czysty przypadek będzie :)
 
Truskafffko zapomniałam o tej liście dla Ciebie :baffled: Przepraszam. Mam Twojego emaila i wyślę Ci ją napewno ale wniosę tam kilka poprawek bo już wiem co było mi bardzo potrzebne, co mniej a co wogóle.

Ann29 my staraliśmy się od listopada 2011, w czerwcu odstawiłam tabletki anty po 7 latach brania non stop, w grudniu łykaliśmy suplementy a cykl w styczniu i lutym był z testami owu, mierzeniem tempki i starankami tylko w określone dni, no i cykl w lutym 2012 okazał się tym szczęśliwym :-)
 
Andziak. Fajne te Twoje chłopaki. Trzeba się cieszyć, że zdrowe a o córuni myśl, kto wie może jeszcze spróbujesz?

A ja dziś byłam ze swoimi na sesji zdjęciowej. Mały tak się umęczył, że śpi jak kamień. Kuba u dziadków. Jak już będę miała zdjęcia to wstawię moich kawalerów. Ja też padam na ryjek więc idę odpocząć...pa pa
 
Andziak0307 jeju ale słodziak...

mamo05 o biznessssooo to powodzenia, ale jakoś nie dowierzam że jesteś tak w 100% szczęśliwa, ja bym szczęściu pomagała
zajęła się biznesem ale swoją drogą pyku pyku bez zabezpieczenia....niech los zadecyduje za ciebie....na pewno dałoby się pogodzić jedno z drugim
 
reklama
Witam się i ja wieczorową porą
happy8se.gif


U nas jak zwykle sobota spędzona rodzinnie. Ustalaliśmy z mężem, jak wszystko poustawiamy w mieszkaniu przed narodzinami Marcelka. Musimy zrobić miejsce w salonie na kojec, w łazience na rzeczy podręczne do pielęgnacji, no i oczywiście jakoś zorganizować wszystko w naszej sypialni. Oczywiście przydałby się od razy większy dom, bo niby to maleńkie dziecko, ale sprzętu trochę jest. Ważne, że plan już mamy i do Świąt go zrealizujemy
happy8se.gif



Mama mam nadzieję, że póki co wygrywasz z przeziębieniem. Kuruj się kochana i szybko wracaj do zdrowia:tak:

Macy
masz rację, nie przestaną zadziwiać. Z drugiej strony już tyle tu mieszkam, że powinnam się przyzwyczaić. Problem w tym, że nie umiem, więc chyba jestem jakaś dziwna:baffled: Za dużo wymagam, czy co?

Czarna zatem czekam i kciuki zaciskam&&&&&&&&&&&& Tak czy siak nuba obglądniemy:-)

Ann, Koli zgadzam się z tymi samoistnymi poronieniami. Ja przy staraniach o Marcelka miałam dwa razy sytuację, że przed terminem @ był cień kreski, ale jednak @ przychodziła, tyle że z malutkim opóźnieniem.Wbrew pozorom nie tak łatwo robi się dzieci :-p

Patrysiu
jakby to ująć....byłaś moim natchnieniem;-) Spojrzałam na Twoje suwaczki i jakoś zapragnęłam takiej zimy z nutka Świąt:-)

Piraniu fajnie by było, jakby człowiek mógł tak na prawdę zatrzymać swój suwaczek;-):-D Koniecznie je popraw, bo już nie wiem w końcu ile ma Twoja Księżniczka:sorry2:

Andziu śliczne fotki wklejasz! Jędruś fajniutki, na prawdę duży chłopczyk. Bracia mali przystojniacy:happy2: I nie odchodź z forum. Kto wie, jak Ci się życie ułoży...warto być wciąż w temacie planowania;-)


Śpijcie dobrze babeczki!
 
Do góry