reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam i ja ...ale mam niemoc i śpiocha poniedziałkowego więc tak na szybko ...:sorry:

Magda śliczne suwaczki ;)
Daria Andziak dzieciaki do wycałowania :)
Pierogatka Kate ja chętna na spotkanie, ale w styczniu..same wiecie jaki szał ciał przedświąteczny teraz :p
Ann jak wejdziesz w moje cykle poprzednie-link w sygnaturce, to zobaczysz jakie miałam staranka, generalnie od stycznia bez tebletek anty, ale potem pod górkę z owulacją i tak sie staraliśmy ktosika utrafić...udało się w lipcu na moje urodzinki ;)
Andziak właśnie mnie też suwaczki z tej stronki szwankowały ciągle, w końcu się wkurzyłam i zmieniłam :p
MissBella Wielkie Dzięki :-):tak:;-) jak zobaczę listę to może do mnie dotrze że czas cosik gromadzić hihi
na razie D projektuje szafkę dla córci :p
Milla czekam na zdjęcia z sesji :D
Macy zdrówka dla Ciebie i synka
Pirania oo tak..docenisz, domyślam się tylko jak ciężko teraz jest...ale czas leci, dzieciaki dorastają i zobaczysz jak będą zaraz latać i się bawić wspólnie :) a czasem też kłócić, bić itd hahaha jak to w rodzeństwie :p

Każdą z osobna pozdrawiam, dzieciaki całuję, piąteczki przybijam...spokojnego wieczorku :)
 
reklama
pokombinowałam,pomyślałam w duchu i stwierdzilam, ze w tym miesiącu troche jeszcze popracuje nad ta corka :D(w miare możliwości rzecz jasna) Tylko ciekawe jak to będzie jak nie będziemy u siebie. będzie trzeba niezle pokombinowac,hehe. Zapewne przytulanki po nocy, to na bank nie będzie możliwości aby po wszystkim co pol h przez 4h kontrolowac ph. Kurcze w ogole dla mnie to zaczyna być abstrakcja. Ovu powinna być 23. Na swieta wyjeżdżamy 21-go także na spokojnie możemy się przytulac tylko do 20 a pozniej się zobaczy…oby sluzu płodnego nie było bo nie wyobrazam sobie w gosciach przygotowywac irygacji:p

Maggie
Zdrowka

Mama, Magda
Jednak dzis nie było pierniczenia, czasu nam braklo. Okazalo się, ze chleb się konczy i poszliśmy na spacerek do piekarni po świeżutki coby Em miał jutro do pracy. Wróciliśmy kolo 18 wiec było już za pozno a chce piec z mlodym coby miał troszke radości, za to ubrałam choinke:)

Piranha
ja mysle,ze Twoj em jeszcze doceni,ze macie taka mala roznice wieku

Magda
A to moja szarlotka:
www.mojewypieki.com/przepis/jesienna-koralowa-szarlotka
ja kroje raczej na mniejsza niż srednia kostke i całość przesypuje cukrem waniliowym (2 paczuszki) +cynamon. Daje zazwyczaj 8 jablek. I na starty na tarce wierzch z ciasta posypuje zwykłym cukrem:)

Truskaffka
Ja mam nadzieje,ze wkleisz nam tu fotke tej szafki:)
 
Truskawciu dziękuję i powiem, że twoje suwaczki również są śliczne;-) No i ten dolny ślicznie zasuwa:szok::-D

Ann oj tam, oj tam, jak się chce, to się wszystko da:-p Nawet w gościach. Jak Ci pomysłów brak, to my chętnie pomożemy. Prawda Nuleczko?;-):-D
Dziękuję za przepis na szarlotkę i cenne rady. Na pewno skorzystam:tak:


A tak w ogóle, to co tu taka cisza? :huh:
 
witam sie z rana ..
z kawą i mufiną czekoladową :-p

a druga przyjemność o 12.00--> ginek :-D
ide zrobić cytologie i sprawdzić jajniki czy czasem torbieli nie ma..


miłego babki:) miłego ;)
 
Koliber
pewnie Clostylbegyt dostałaś --> my piszemy o nim w skrócie Clo ..
też to brałam przez parenaście cykli ...
umówił Cię na monit jak sokńczysz brać Clo?


Ty snikersa a ja właśnie jabłko wsuwam ..

matko--> chyba wszystkich zasypało ..
 
Witam.

Mama, bo to byl komplement. Miłego grzebania - dla gina, a dla Ciebie niebiańskich przyjemności. :-D
Truskafffka, dziękuję za życzenia zdrowia, ale jesteśmy zdrowi - póki co. Córa trochę kaszle, ale dajemy radę.
Magda_z_uk, pamiętam, jak u nas na styczniówkach 2010 było to samo, kiedy pierwsza urodziła. Popłoch taki!!! A potem się z worka posypało - jedno za drugim. Ciekawe, kiedy Twój worek z niespodzianką rozwiążą. :-) Fajnie będziesz miała z trójką brzdąców. Wczoraj się dowiedziałam, że moja córka pójdzie do przedszkola od stycznia i mąż zapytał - to teraz, żeby nie było Tobie smutno w domu, kolejne? :-D

Miłego dnia Babeczki. :-)
 
Macy
niebiańskie przyjemności to ino z mężem :-p
a ginek to babka ,wiec wiesz :-Da poza tym lepiej ,żeby żadnych torbieli nie znalazła bo jak znów będę miała brać hormony na rozbicie to :baffled::baffled:


mówisz,że mąż chętny na jeszcze jedno bejbi :-)
 
Dziewczyny ja juz nie wiem na co mam sie zdecydowac w zwiazku z tym zakwaszaniem. Mam replens w zasadzie dziala na mnie,ale kurcze boje sie tego jego niskiego ph. Takze zastanawiam sie nad rephreshem. doczytalam we wczesniejszych postach (ze stycznia chyba),ze dziewczyny z in gender zalecaja stosowac go od "po okresie" do owulki. Kurcze piranha pisala tez,ze jest gesty, myslicie, ze nie zrobi krzywdy plemniora jesli stosowalabym 1 aplikator co 3 dni wg ponizszego planu?
Owulka ma byc jakos 23.12 a ja stosowalabym aplikatory: 16,19, 22. Plan mam taki,zeby zblizyc sie do samej owulki. czyli staranka od 20 do 24
tu w de jest taki jeden preparat o ph 4, ktory w 90% zawiera kwas mlekowy (zastosowanie te same co rephresh). Na opakowaniu pisze: Kwaśne pH żelu zmniejsza aktywność plemników, jednak nie jest przeznaczony do ochrony przed ciaza.. na rephresh nic takiego nie pisza.
Wiem, ze nic nie wiem i mam juz stresa :(
stosowala ktoras olej canola?

Koli

ten Clo to chyba na to,zeby pecherzyki pekaly, a jak ogolnie Twoje samopoczucie po wizycie u ginka?

Mama
mam nadzieje,ze wizyta przebiegnie po Twojej mysli i zadnych torbieli nie bedzie

Macy
to jak bedzie trzecie?
 
reklama
Mama, on chętny jest na jeszcze dwójkę. :-D Tylko u nas czekamy na zmianę pracy i miejsca zamieszkania. Jak będziemy wiedzieli na czym stoimy, to będziemy myśleć baaaaardzo intensywnie. Trzymam kciuki za wizytę. Będzie dobrze.
Ann29, no właśnie dlatego tu jestem. Ja chciałabym i boję się, a m. by po prostu chciał. W przeciągu roku czeka nas przeprowadzka, więc na razie mogę sobie czytać, planować, ale nie robić, bo zwyczajnie bym się zajechała z bejbikiem w brzuchu albo przy piersi. Już to przerabiałam. Ciężko.
 
Do góry