reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nullka
cześć :)
my szukalismy opon zimowych ale z felgami wiec troche zeszło ,ale już mamy:))
u nas też na pół bałwana nie starczy ;))))
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za 6 grudnia -już tuż tuż ..

Mama Kubulki
&&&& za usg i podglądanie maluszka :)


Koliber
to dobrze ,że tylko na rzęsach się skończyło...:eek:
oby wiecej nic nie buchało ..
 
reklama
Hej. Ale biało się zrobiło za oknami. Fajnie. Dobrze by było żeby święta były białe. A my jeszcze na letnich oponach, ale dzis już nie przepuszczę mężowi i musi zmienić. W końcu chodzi tu o nasze bezpieczeństwo.
Wszystkie macie fajne dzieciaczki, może i ja się kiedyś zmoblizuje i przedstawię Wam moich chłopaków.:-D
Zmykam dom ogarniać póki mały śpi.
 
mama my mieliśmy to szczęście że jak w czerwcu kupowaliśmy auto to gościu dał nam komplet opon zimowych z felgami :-) Także tylko hop wymiana całego koła i wyważenie i po bólu :)
 
Nullka
no my własnie dlatego chcielismy z felgami ,żeby mężula sam zmienił..
potem tylko na stację sprawdzić powietrze i teraz mogę śmigać :)

my mamy sprowadzane z De i niestety bez opon zimowych ;/
 
MissBella
kurcze to szybko sie zaczely te kolki :( podawaj te kropelki tez zapobiegawczo a nie tylko w przypadku wystapienia. jakby bylo gorzej to w niemczech w aptece dostaniesz czopki carum carvi-dostalismy od naszej poloznej w przypadku gdyby byla masakra-2 razy sie tak zdarzylo podalam i ulga. Jeszcze napisz prosze jak z kupkami? zwykle mleczne,czy moze pieniace?

Jak narazie po tych kropelkach spokój. Laura przespała całą noc, budziła się oczywiście co 2 godz na cycka i zmianę pieluszki ale zasypiała odrazu. Ja dzisiaj wyspana jak nigdy. Dzięki Bogu za te kropelki :tak:
A co do kupek to są bardzo często, rzadkie i żółte...
 
u nas dobrze.Ale czasu malo.jędrek w dzien troche marudzi wiec co zaczne cos robic to placz.a czas leci. Ale on u nas nie ma ciszy do spania z chłopakami i mama. Musze kupic nianie bo jak go wyniose do sypialni to nie slysze jak placze. Planujemy chrzciny na 22 ale chyba zaprosimy samych chrzestnych bo juz cale rodzenstwo bylo u 3. Wiec teraz z rodzenstwem nazbiera sie 30 osob z dziecmi. Jedrek w nocy ładnie spi. Ma 2 gora 3 pobudki. Tak co 3,5 godz. I raz ma przerwę 4 - 5 godz
 
Missbella super że kropelki pomogły i Laura już się tak nie męczy - oby tak dalej :)

Andziak to dobrze że Jędruś tak ładnie śpi w nocy - a niania to super sprawa . Ja do dziś czasami jeszcze korzystam :)
 
Witam poniedziałkowo zimowo, śniegowo ;)

pierworodny w siódmym niebie, cała droga do przedszkola była pod hasłem bitwy śnieżnej i tak oto wtoczyły się do przedszkola dwa bałwanki:-D Mati ciut mokry..rękaiwczki,czapa zamiast do szafki powędrowała do suszenia:-D no ale radość dziecka...bezcenna:-p


Koliber
pajączek do schrupania :) super chłopczyk :)
Andziak jaki słodziak rozkoszny :D i pięknie daje pospać w nocy :)
niania super sprawa, też jest na liście moich zakupów
Ann hahaha to Olo dał pokaz na podium !!! :D Agent z niego niezły :D
MissBella ujć biedna Laurunia :( dobrze że kropelki pomogły, oby już było tylko lepiej, buziak dla malutkiej
MamaKubulki no proszę jaki superowy starszy brat ;)
kciuki za wizytę i mam nadzieję że maluszek da się nieco podejrzeć ;) powodzenia ;)
 
nullka bralam suplementy, a staranka dziewczynkowe mialy byc od przyszlego miesiaca, a tu bach ciąża;) nawet nie wiem dokladnie w ktorym dniu cyklu zaszlam, eh liczę na farta.......... a mąż twierdzi, ze na pewno syn, czemu mnie to az tak smuci?
 
reklama
u nas dobrze.Ale czasu malo.jędrek w dzien troche marudzi wiec co zaczne cos robic to placz.a czas leci. Ale on u nas nie ma ciszy do spania z chłopakami i mama. Musze kupic nianie bo jak go wyniose do sypialni to nie slysze jak placze. Planujemy chrzciny na 22 ale chyba zaprosimy samych chrzestnych bo juz cale rodzenstwo bylo u 3. Wiec teraz z rodzenstwem nazbiera sie 30 osob z dziecmi. Jedrek w nocy ładnie spi. Ma 2 gora 3 pobudki. Tak co 3,5 godz. I raz ma przerwę 4 - 5 godz

Andziak to tylko pozazdrościć takiego śpiocha :tak: Moja Laura to mega głodomor więc pobudki w nocy standardowo co 2 godz a czasem nawet co godzinę.
 
Do góry