reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam szybko i zaraz zmykam - rosołek gotuję i ogarniam bo przez wczorajsza niemoc zaległości - a na 12:50 do kina z chłopakami jedziemy :-), a teraz poszli wszyscy trzej do fryzjera a ja hop na BB :)

maggie ja też nie pomogę za bardzo bo ja pipka nawet zwolnienia nie brałam ze szpitala - tak sobie pomyślałam własna działalność 3 dni to mi sie nie opłaca a tak naprawdę to powinnam. Ale pytaj pytaj innych na forach i miejmy nadzieją oni mają bardziej fachową wiedzę na ten temat.

ann tempka na razie szybuje w górę więc nie poddajemy się tylko myślimy pozytywnie kochana :) dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja :) Trzymam kciuki :tak:

Piranha to nocne marki te Twoje brzdące , ale wczoraj i moi nie mieli dość. Ja spałam już a oni buszowali - Antoś zasnął chyba o 23:30 :szok: Krzychu ma super włosy i w ogóle pełen energii to widać :) a Kaja..... nie będę się powtarzać ale co na nią spojrzę to się rozpływam z zachwytu.

Dziewczynki z tym hołdem to nie przesadzajcie ..... przecież jeszcze nie jest powiedziane że mi się udało prawda?? Poczekajmy do 6 grudnia godz. 14:15 :)

Miłej soboty wszystkim Wam życzę :)
 
reklama
Aga
narobilas mi chcicy na frytki,wiec wczoraj zjadlam na miescie curry wurst(kielbacha w sosie curry) z frytkami. wczoraj kumpela narobila mi ochoty na wątróbkę i chyba pojde dzis zakupic:D
 
Maggi - przepraszam że wam się wtracam , ale jeśli chodzi o poronienia to niestety mam doświadczenie. Nie wiem jak pod względem prawnym to wygląda, ale ja za każdym razem dostawałam po szpitalu 2 tygodnie l4 i płatne 100 %. Inna kwestia że z ubezpieczenia nic się nie należy i za pobyt w szpitalu też się żadnego odszkodowania nei dostanie bo ciąża i poronienie to nie choroba wiec z tego tytułu sie nie należy i nie było czynnika zewnętrznego no i dupa. Jeśli chodzi o ubezpieczenie to z tym byłam u prawnika i nic się nie dało zrobic. Jeśli chodzi o tydzien ciąży na wypisie ze szpitala to wpisują Ci ten na którym zatrzymała się ciąża a nie ten w którym powinnam być według OM czy pierwszego USG. Np z bliźniakami poroniłam na przełomie 13/14 tygodnia wg OM, 13 wg pierwszego USG a wg USG z poronienia mialam koniec 12 i taki mi wpisano na wypisie. Ostatnim razem wg OM 9 tc i wg USG w szpitalu 9 tc więc nie było problemu.
 
Hej.
Piękne dzieci masz Piranha. Cud miód do schrupania. Mam nadzieje, że nie opuścisz forum mimo, że masz już swoją upragnioną dwójeczkę bo ja Ciebie i pewnie wiele innych dziewczyn bardzo potrzebujemy.
My wczoraj byliśmy na pobraniu krwi z małym, biedak ma straszną anemię.
Mały śpi w wózku na tarasie a ja sprzątam i obiad gotuje i Was czytam rzecz jasna.
Ja co prawda jestem po prawie, ale jeśli o to chodzi o prawo pracy to tak średnio. Zresztą jeśli chodzi o zwolnienie i płatności to zależy też od zakładu pracy w jakim się pracuje i jego widzimisie (tak mi się wydaje).
 
Koliber
SyneK cudności!!!!!!
taKi delikatny:))))

Piranho
Boziu jak ja uwielbiam zdjęcia Twoich dzieci:)))
KajutKa rosnie jak na drozdzach:)))
a w Krzysiu widze mojego Maksia:))))
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na sekundkę bo standardowo czasu brak :-(

nullka, wielki dzień już tuż tuż, słyszysz tykanie zegara? :-D

Milla, dzięki kochana, nigdzie się nie wybieram ale jeśli kiedykolwiek zniknę to nie dlatego, że mam już upragnioną dwójeczkę ale dlatego, że dzieci zabiorą mi cały wolny czas ;-) ...a nie chcę tylko wpadać raz od święta i pisać tylko o sobie, mam jednak nadzieję, że będę tu cały czas z Wami (i zestarzeję się na BB hahaha :-D) bo szczerze Wam napiszę, że nikt nie daje mi takiego wsparcia jak Wy. Oby anemia synka szybko została wygnana!

Koliber, ja też dziś kupiłam nowy fotelik dla Krzysia :-), wyrósł już z tego do 18 kg :szok: Masz prześlicznego synka!

Czarodziejko, strasznie miłe to co napisałaś, dzięki kochana, wielki buziak!
t4825.gif
...no i oczywiście czekam z utęsknieniem na fotki Twoich Skarbów :-)

Dobrej nocki i kolorowych snów!
 
Witajcie dziewczyny.
Kurcze rozpisałam się jak głupia i teraz widze, że wcieło mi posta!:wściekła/y::wściekła/y:
U mnie lekki dół. W pracy masowe zwolnienia i strach co będzie. W zeszłym tyg. zwolnili 30 osób. Jest coraz gorzej i lepiej nie będzie... Boję sie co by się stało gdybym teraz zaszła w ciąże.
Słyszałyście o tej aferze w Opolu? Na porodówce? Też tam niestety rodziłam i teraz jestem przekonana, że gdyby postępowanie lekarzy było inne, poród dałoby się maksymalnie opóźnić. Wszystkie wspomnienia wróciły... niestety...

Meggi ogromnie Ci współczuje. Mam nadzieję, ze niedługo zaświeci u Ciebie słońce.
Koliber piękny ten Twój pajączek ;)

Ja zakupiłam zestaw wiitaminek, tylko z przytulankami coś gorzej... mała posucha...
 
Padam dzis na cyce, pol dnia spędziliśmy na zawodach trampoliny ale opłacało się. mój Em skakal w nielicznej grupie dorosłych i zajal 2 miejsce:-) a najsmieszniejsze było na koncu. Po wreczeniu medali i dyplomow. Olo wziął tatowy medal i dyplom,stanal na podium i pozowal do zdjęć ale mielismy ubaw:-)
Hmm dzis podczas wizyty w toalecie na papierze dopatrzylam się sluzu przezroczystego z niewielka ilością krwi? Dla mnie dziwne bo nigdy nie mialam tego przed zbliżającym się okresem ani tez bedac w ciazy z Olkiem:/

Koliber

Pajaczek –slodziak:*
ladnie poimprezowaliscie:)

Koliber, Piranha
Dziewczyny i jakie wybraliście foteliki, my tez niebawem będziemy musieli zmienic bo Olo wyrasta.poki co mamy roemer king plus.Teraz mysle o roemer lub cybex i chyba nawet bardziej mnie ciagnie do cybexa.

Nullka
ooo prosze bizneswomen:) czym sie zajmujesz? mi tez sie marzy pojsc na swoje- moze sie kiedys uda:)

Kamea

Hehe z drugiej strony ciaza chroni przed zwolnieniem:) Moja kumpela się cieszyla, ze zaciążyła w okresie zwolnien bo czula się bezpieczna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry