reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hello!

Ale tu dziś pustki.

Ann, hehehe, mały agencik, super fotka! :-) To była domieszka jasnoczerwonej, żywej krwi czy takiej brunatnej? Ja kupiłam Krzysiowi wczoraj Recaro Young Sport :-)

Andziak, ale cudny ten Twój Jędruś i jak świątecznie ubrany!
 
reklama
Dobry wieczór


Nie odzywam się na forum bo u nas nieciekawie i nie mam kompletnie na nic czasu i ochoty. U Laury zaczęła się niestety kolka, nie śpimy całe noce, w dzień też mało co. Mała się pręży, stęka, ciśnie aż się czerwona robi a dzisiaj doszedł do tego jeszcze płacz. Jest mi Jej tak szkoda, że chodzę i ciągle płacze. Mój M pojechał dzisiaj do Niemiec po kropelki Sab Simplex bo położna powiedziała, że są najlepsze, daliśmy Jej jak narazie 2 razy i jest jakby lepiej bo Laura śpi od godziny a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić po kilku dniach noszenia Jej na rękach...
Wybaczcie, że nie wiem co u Was ale nie jestem w stanie fizycznie i psychicznie nadrobić zaległości w czytaniu.
Idę się położyć bo nie wiem co mnie czeka w nocy...:-(
 
MissBella
kurcze to szybko sie zaczely te kolki :( podawaj te kropelki tez zapobiegawczo a nie tylko w przypadku wystapienia. jakby bylo gorzej to w niemczech w aptece dostaniesz czopki carum carvi-dostalismy od naszej poloznej w przypadku gdyby byla masakra-2 razy sie tak zdarzylo podalam i ulga. Jeszcze napisz prosze jak z kupkami? zwykle mleczne,czy moze pieniace?
 
miss bella tez slyszalam dobre opinie o tych czopkach ,teraz kolezanka je uzywa mowi nic nie pomagalo oprocz nich, ja moge tez polecic biogaje przy colinie super z dwa razy mial kolke :)
 
cześć babki ..
nowy tydzień przed nami ..ciekawe co przyniesie ...jak się oglada wiadomości to strach się bać :eek:
ciągle tylko kryzys,zwolnienia,redukcje --->masakra!!!



Koliber
co do rzęs...dziwne ,dziwne :-pże rosną Ci dłuższe bo rzycięcie ich nic nie daj poza tym ,że masz krótkie do momentu aż Ci wypadną i wyrosną nowe ...
rzęs to nie tak jak włosy ,że przycinamy i rosną dłuższe..
w Superfarmie jest odżywka do brwi i rzęs,ale to na wzmocnienie ..

synek słodziak ;))
żółwik dla Niego !:tak:



smacznej kawki na rozgrzanie ..
u nas było -10...
dobrze,że w sobotę kupilismy zimówki ..mąż od razu zmienił i zawsze to bezpieczniej sie czuję za kółkiem :sorry:
 
Witam po weekendzie - ojjjjj mój był ciekawy i upojny :tak::-):-D

Koliber super ten Twój blondasek i jaki uśmiech niewiniątka :)

Andziak synuś cudo - i czerwoniutki strój taki mikołajkowy :) Co tam u Was? Jak dajesz radę ze wszystkim?

mama no no zimówki to rzecz niezbędna i wstrzeliliście się w termin. My mamy już od miesiąca bo wtedy był pierwszy śnieg , a dziś w nocy u nas troszke też posypało. Mój starszy syn obudził sie i stwierdził. Eeeeeee tyle śniegu że nawet pół bałwana się nie ulepi :-D

ann a no mam własną działalność - sama sobie szefem jestem - prowadzę małe biuro rachunkowe :-)

Piranha tak tak godzina zero nadchodzi jeszcze 3 dni i mam nadzieję wszystko się wyjaśni :) Oczywiście schizy mnie nachodzą że może coś nie tak jest - bo jakoś brzuchol mi słabo rośnie - wydaje mi sie że w tym czasie z chłopakami miałam większy i szybciej rósł. Ehhhh tak jak mówiłam strach przez całą ciążę mnie nie opuści.

Przeziębienie chyba się cofnęło - lekki katar został tylko - mąż mnie w weekend wyleczył ;-)

Ja dziś byłam już rano na badankach - mocz i morfologia potrzebne na wizytę w czwartek a za chwilę ogarnę trochę i do papierków trzeba zasiąść .

Miłego dnia babeczki
 
o rety! przegapilam narodziny Jędrusia!!!!!!!!!!!!!
Andzia! gratulacje! dzielna babeczka jesteś!

piranha
jak sobie radzisz ze szkrabami? Kaja juz duza, niedługo pol roczku, ale czas szybko leci;)

ann
Oli jaka gwiazda;) super
missbella u nas działał viburcol czopki, można stosowac chyba po 1 miesiacu, niech moc bedzie z Toba!
kamea co to za afera w Opolu? głowa do gory, w ciazy Cie nei zwolnia, wiec do dzieła!;)


u nas ok, Kubus jest wspaniały, gada caly czas, spiewa i ogolnie jest przesmieszny, rozmawia z brzuchem i opowiada mu bajki heheheh

ja mam wciaz mdłosci, strasznie długo.......
co do płci to niestety przeczuwam faceta....... mam nadzieje ze przed swietami podejrzymy co ma miedzy nogami, jesli zechce pokazac

maz od poczatku mowił, ze bedzie syn, a ja... same wiecie o czym marzę...........
buziaki dla kazdej z Was i milego dnia;)
 
reklama
Do góry