reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja dzisiaj byłam na badaniach krwi i przede mną była dziewczyna chyba też jakoś początek ciązy - i ona do niego taki tekst - "Jak mi nie zrobiłeś teraz tej córki to będę nie spełniona do końca życia" Na co on odparł - "spokojnie jak nie teraz to trzecie się uda " ;-)
Jakbym swojego słyszała ;-)

mama kubulki nie smuc się :) Zresztą jeszcze nie wiesz co masz w brzuszku, a przeczucia często mylą :) Kiedy masz ewentualną wizytę , gdy mogłabyś poznac płec?
 
reklama
Witam dziewczyny. Będę wpadać tylko popołudniami. W pracy wolę nie wchodzić na prywatne strony.

ann gratulację dla Twoich mężczyzn. I dla tego, króty wygrał i dla tego, który odebrał nagrodę ;)
PowiemCi, że ja też cieszyłąbym się z ciąży, bo już poporostu jestem już tym wszystkim zmęczona.

andziak ale masz słodziaka w domku!!!

Missbella biedna Laurka!!! My też używaliśmy Sab Simplex i pomagał. A powiedz czy małą dostaje żelazo? Może źle je przyswaja. U nas problem tkwił właśnie w żelazie.

Nullka też chciałabym być sama sobie szefem. Tylko koncepcji brak... Kciuki za badanka &&&

Mamo Kubulka afera w Opolu przez wielkie A. Wczoraj nawet był cały reportaż o tym na tvn 24. Kobita w ciązy bliźniaczej miała urodzić przez cc. Ordynator na to się nie zgodził, musiała rodzic naturalnie.Pierwsza córa urodziła się bez problemu, z drugą było gorzej byłą owinięta pepowiną, chyba dwukrotnie urodziłą sie 45 min. po siostrze z silnym niedotlenieniem. Jest w stanie cięzkim. Sama niestety rodziłam w Opolu. NIe miałam wyjścia. Przy porodzie wcześniaczym przewieźli mnie tam ze względu na to, iż mają tam oddział dla wczęsniakow. Ale pobyt na patologii wspominam jak najgorszy koszmar. Zero zainteresowania lekarzy. Po wezwaniu lekarza czekałam na niego kilka godzin. Po odpływie wód mieli opóźniać mi poród. Tylko nie wiem jakim sposobem, skoro ktg zrobiono mi tylko raz na izbie przyjęć. MOgłabym tak opowiadać. Przy tej aferze wróciły wspomnienia i żal, że gdybym miała lepszą opiekę Kuba urodził się później. Na szczęscie oprócz NDT Kubie nic nie dolega, ale ile jest dzieci, które tego szczęścia nie miały? Koszmar! Mam nadzieję, ze nigdy tam już nie wrócę!

U was już tak łądnie biało? my nadał czekamy na śnieg. Zimówki małż wrzucił chyba z miesiąc temu, więc spokojnie śmigamy.
 
My dzis zaliczyliśmy wypadzik do kina, juhu- wieki już nie byliśmy,wiec tym bardziej było super. Byliśmy na Bondzie a z Olem zostala nasza znajoma. Najsmieszniejsze jest to,ze na Olku nasz powrot wcale nie zrobil wrazenia hehe:)

Nullka

Mnie już meczy pracowac pod kims. Na 7 szefow jakich mialam 5 to totalni idioci. Zawsze chciałam mieć wlasny maly biznesie,w zasadzie mam super pomysl ale na ten to potrzebowałabym mase kasy:( wiec poki co planuje cos innego i może kiedys…

Miss
Jeśli pomagaja to to raczej kolki,dobrze,ze Sab Simple Wam podpasowal bo wiem,ze jednak nie na wszystkie dzieci dziala.

Mama kubulki
Masz może fotki z usg prenatalnego? Dziewczyny potrafia rozróżniać Plec na podstawie NUBa
Ja tam Ci zazdroszcze,ze tak szybko udalo Ci się zaciążyć, teraz nie ma co się stresowac,wazne żeby dzidzia była zdrowa :*

Kamea
Wspolczuje przezyc, kuzwa co za znieczulica i to sa lekarze,którzy skladali przysiege:( mam wrazenie,ze niektóre konowaly uważają cc za jakis lexus:szok:…i podejscie jak za komuny: „chcialo Ci się bachora to się mecz babo”
 
ann zazdroszczę Ci tego wyjścia do kina. My wybieramy się już któryś miesiąc i wybrać się nie możemy:eek: A Alex pewnie zadowolony, że został sam na sam z dziewczyną (co z tego, że ciut starsza;-)):tak:
O szpitalu na Reymonta to szkoda słów. Tam nawet wszystkich badań nie robili.Oddział dla wcześniaków super, ale patologia ciąży pod ordynaturą Ł... porażka!Koleś gbur i cham do kwadratu. Mogłabym użyć wielu ciekawszych epitetów. Kobiety traktował jak kawał mięcha. Jeszcze nikt nigdy nie sprawił mi tyle bólu podczas badania. Koleś uważał się za Boga. Jego zdanie było niepodważalne, nikt nie ważył się mu sprzeciwić. Cieszę się, że w koncu ktoś się za niego wziął. Szkoda jednak, że tak późno. ponoć i tak wybierał się na emeryturę. Ale jakby nie było jego nazwisko zna już cała Polska. I dobrze.
Kuba kończy oglądać "złotą rączkę" i mykamy do łóżka. Jutro czeka mnie conajmniej 10 godzin w pracy.
 
witam po weekendzie. U mnie przedłużony o poniedziałek, bo miałam dzień do odebrania z delegacji, więc zrobiliśmy sobie 3 dniowy wypad do rodziców i dlatego witam się dopiero dziś ;)
Wczoraj wróciliśmy do domu o 1 w nocy to jestem dziś niewyspana, że ledwo patrzę, a Misiaka musiałam wózkiem wieźć do przedszkola, bo o 6:30 oczy nie otwierała, więc ubrałam, opatuliłam i położyłam w wózku, dzięki czemu wstała o 7:30 dopiero jak dojechałam do przedszkola...

Kamea: współczuję przeżyć szpitalnych!
mama kubulki: może się udało córkę ustrzelić:)
koli: piec ci wybuchł? matko - to chyba szczęście, ze tylko rzęsy ci się osmaliły;)
nullka: trzymam kciuki ogromniaste - wielki dzień nadchodzi, ale to przecież tylko formalność, bo córcia w brzuszku juz siedzi i tylko czeka żeby się wam pokazać:) a co do anemii - jadasz jakieś witaminy? Polecam ci te minerały - całą pierwszą ciąże jadłam i dr mnie ciągle pytała co robię, ze mam takie książkowe wyniki krwi: * FOREVER NATURE MIN MINERAŁY * POLECAM !!! (2818889303) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Zresztą teraz też łykam je cały czas przy starankach:)

miłęgo dnia
 
Witam

ann to życzę abyś wkrótce rozkręciła jakiś biznes - ja nigdy nie pracowałam u kogoś tzn pracowałam u mamy w biurze które potem przepisałysmy na mnie i tak oto stałam się właścicielką biura. Ale moja teściowa zawsze mi powtarza - ciesz sie kochana że jesteś na swoim - ja codziennie muszę sie użerac z szefem , z zawistnymi koleżankami które podkładają niekiedy świnie itp itd.

agagsm dzięki za namiar na minerały - ja łykam takie typowe dla kobiet w ciązy. Z Antosiem jak chodziłam w ciązy miałam lekką anemię , brałam wtedy żelazo dodatkowo wiec może bedzie powtórka z rozrywki. Zobaczymy po wizycie u gina.

Babeczki gdzie jesteście???? Wstawac i meldowac sie ;-)
 
A ja dzisiaj byłam na badaniach krwi i przede mną była dziewczyna chyba też jakoś początek ciązy - i ona do niego taki tekst - "Jak mi nie zrobiłeś teraz tej córki to będę nie spełniona do końca życia" Na co on odparł - "spokojnie jak nie teraz to trzecie się uda "
wink2.gif

Boshe ludzie to maja "natrzepane " w glowie...jak By to bylo najwaznijesze w zyciu....no a juz w ogole nie rozumiem związku miedzy spelnieniem macierzyńskim a płcią dziecka!!!!!
podejrzewam ze gdyby Ci ludzie mieli problem natury zdrowotnej z dzieckiem to o plci nawet by nie pomysleli...
nie jest nic zlego w tym aby marzyc i te marzenia spelniac, pomagac szczesciu w postaci planowania ale robic to za wszelką cene stawiając jeszcze ultimatum...to czysty egoizm..ehhh szkoda rozwijac temat..po prostu dla mnie to płytkie.
O tyle dobrze ze ten facet mial pozytywne podejscie:)

NulleczKo a z Tymi badaniami to pewnie gin coś zaradzi..jakies witaminki przepisze?
z wynikami idziesz w czwartek????

AndziaK
Super spioszka masz:)))) i dobrze mozesz wtedyt troche odpoczac bo podejrzewam ze przy czworce dzieci nie narzekasz na brak czasu:))) Buziaki dla Was:)

A co tu takie pustKi???????
 
reklama
hej ho.
Nullka ja też w ciąży miałam słabe wyniki i prawie przez całą brałam żelazo. Tyle się tego nażarłam a mały już od urodzenia ma niedokrwistość. Tyle, że on szybko rośnie i to też dlatego. Waży już 8 kg:szok:. Ale Kuba był identyczny w jego wieku a teraz szczypiorek z niego. Za to mój kręgosłup do wymiany.

Zaraz pędzę z małym do lekarza.
 
Do góry